Alus

Alus

Kai vyras ilgai vartoja alų, jo organizme kaupiasi moteriškas hormonas – progesteronas. Sutrinka hormonų pusiausvyra. Vyras aptunka ir tampa panašus į storą moterį. Jis vis mažiau domisi moterimis. Atkreipkite dėmesį: po alaus reklamos iš karto reklamuojamos tabletės nuo impotencijos. Alų geriantis vyras praranda vyriškumą. Paskui už didelius pinigus jam siūlomi preparatai nuo impotencijos. O kadangi alų vis vartoją, tai ir preparatai tampa būtini pastoviai.

Alus – didžiausias nuodas iš visų alkoholinių gėrimų

Alus – narkotikas, skirtas vaikams ir jaunimui. Verdant alų, įdedami apyniai, kurie virdami išskiria estrogoną. Tai labai panaši medžiaga į moterišką hormoną estradiolį. Kai vyras geria alų, į kraują patenka daug moteriškų hormonų, ir jame sutrinka hormonų balansas. Vyras nuo moters turėtų skirtis ne tik savo išore, bet ir tuo, kad jo organizme vyrauja vyriškasis hormonas – testosteronas.

Vyrų feminizacija ir moterų maskulinizacija

Moteriški hormonai yra du: progesteronas ir estradiolis. Moksle yra žinomi terminai „vyrų feminizacija” ir „moterų maskulinizacija”. Vyras yra vyriškas todėl, kad jame vyrauja vyriškasis hormonas, todėl jis turi vyrišką balsą, vyrišką charakterį, turi vyrišką potraukį moterims, vyrišką figūrą.

O moterų pagrindinis hormonas – progesteronas, todėl jos yra moteriškos: moteriškas švelnus balsas, švelnus charakteris, noras patikti vyram, motinystės jausmą reguliuoja irgi šitas hormonas.

Kada vyras geria alų, alkoholio molekulės jo kraujyje susitinka su testosterono molekule ir atitraukia nuo jos vieną vandenilinį kompleksą. Tada testosteronas virsta į estrodiolį. Ir vyras po truputėlį pradeda moteriškėti: plonėja balsas, nyksta vyriškumas ir jis darosi bailus, pradingsta potraukis moterims, figūra keičiasi, pečiai siaurėja, o pilvas ir užpakalis didėja. Vyras pradeda moteriškėti, vyksta alkoholinė feminizacija.

Kai moteris geria alų, spirito molekulė susitinka su progesteronu, nutraukia nuo jos du vandenilinius kompleksus, ir progesteronas virsta į vyrišką hormoną testosteroną. Moteris pradeda vyriškėti: šiurkštėja balsas, grubėja elgesys, judesiai, pradingsta noras patikti vyrams, dingsta motinystės jausmas. Pradeda keistis figūra: platėja pečiai, storėja rankos, siaurėja klubai. Atkreipkite dėmesį į moteris, kurios lankosi suknelių parduotuvėje ir į tas, kurios sėdi aludėse – jų figūros visiškai skirtingos. Tai vadinasi alkoholinė maskulinizacija – moters vyriškėjimas.

Kai tokie žmonės nebegeria alaus, jų hormonų pusiausvyra grįžta į normalią padėtį.

Čekai turi patarlę: „Alaus mėgėjas panašus į arbūzą. Pas jį auga pilvas ir džiūsta „galas”.
Atkreipkite dėmesį – po alaus reklamos dažniausiai reklamuojamos priemonės nuo impotencijos. Todėl, kad vyrai, geriantys alų, greitai tampa impotentais, didėja jų agresija.

Bet su moterimis, kurios geria alų, atsitinka dar baisesni dalykai. Moterys virsta agresyviomis. Gaunasi įdomus paradoksas: vaikinai su merginomis sėdi ir geria alų. Mergos užsimano vyrų, o tie – negali.

Paruošta pagal akademiko Vladimiro Georgivičiaus Ždanovo lekciją Redagavo J. Juršys

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+