Kaip atsisakyti mėsos – suvokimas

Šiandien kilo įdomus suvokimas: išgirdau įdomų išsireiškimą kas liečia mitybą. Sakoma, kad ir paukštį galima priversti misti mėsa ar maistu kuriuo jis neminta, tik vargu ar jis paskiau galės skraidyti taip kaip ankščiau ir ar išvis galės skraidyti. Tai žmogus misdamas tuo, kas jam nėra būdinga, kadangi jis neturi nei sparnų nei ilčių, kad galėtu mėsą žalią draskyti dantimis, nei uoslės, kad galėtų grobį užuosti kilometro atstumu ar matyti kur naktį galima rasti maistą. Mes turime vienintelį dalyką, kas mums yra duota išgyventi gamtoje, tai protas, kurio mes ir atsisakome naudotis misdami bet ką.
Suprantu, atsižvelgiant į mūsų organizmą, kad turime misti tuo, kas gamtos duota, o mūsų organizmas nei iš tolo neprimena plėšrūno, tai mėsa kategoriškai yra draudžiama maitintis ir viskas kas ne žmogiško organizmo, gyvūnų pienas, kiaušiniai ir t.t Pienas yra skirtas jaunikliams ir tuo labiau gyvulinis gyvuliams, o ne žmonėms. Ir dar kas, tai, kad gamta mus yra sutvėre taip, kad misti pienu motinos mes turime tik tol kol mums to reikia paskiau prasideda visai kita mityba, nes mums to pieno nebereikia keičiasi maisto racionas, kurio mes turime iš suaugusių išmokti, o ko išmokstam tai čia manau visiems aišku alkoholis, cigaretės, bereikalingas maistas ir t.t taip pat ir kiaušiniai sakoma sveika daug baltimų, kurių mūsų organizmui taip reikia bet nereikia pamiršti tai, kad kiaušinio baltymai ir viskas kas jame yra skirta naujai gyvybei pradėti o ne mums raumenukus užpompuoti, kad galėtume fabrike po 30 kg svori 8 valandas kilnoti ir uždirbtus pinigus toliau kišti ten, kur nereikia. Mes atsisakome proto vardan kūno sudėjimo, iš dalies ir taip galime sakyti, bet aišku, čia ne pagrindinis faktorius.

3 Komentaras

  1. Kai tėvai gyvena sveikai, laisvai, išmintingai ir su meile, tai jiems nereikia savo vaikams nieko aiškinti, nes vaikas pasisavina ne tik tėvų kūną ir kraują, bet ir jausmus, mąstyseną, pasaulėžiūrą. Tad tereikia mokėti mylėti, ne savanaudiškai, o iš tikro mylėti. Ši meilė turi būti ne tik tarp tėvo ir vaiko, bet ir tarp abiejų tėvų. O ryšys tarp kūdikio ir jo motinos yra labai svarbus, kuris įtakoja jo tolimesnį gyvenimą.
    Grįžkime prie temos… :)

    Tiems, kuriems yra sunku suvokti, kodėl mėsa ir pieno produktai nėra žmogaus maistas, štai toks ekperimentukas su savimi ;)

    Užsimerk ir įsivaizduok, Tu – ką tik gimęs kūdikis, gimęs Gamtoje :) Motina tave maitina krūtimi, o kai pradeda dygti dantukai, duoda kokį obuoliuką pakramtyti, :) o pievoje ganosi karvutė. Ar tau, mažam kūdikiui, norisi mest į šalį motinos krūtį ir obuolius, ir pradėti čiulpti karvės spenius ir atsikasti jos šlaunies? :shock: Gamtoje joks vaikas to nepasirinktų. O vat kai mėsa jau nebepanaši į gyvulį, ją valgo be sąžinės graužimo. Bet tai juk tas pats… žiauru.

    Atsisakyti mėsos – tai nėra taip sunku. Tai tas pats kaip ir atsisakyti bet kokio kito blogo įpročio. Tereikia noro, poros gerų receptų ir šito forumo, kuriame daug tai praėjusių žmonių, kurie su mielu noru padeda :)

  2. Taip suvokia laisve po truputi, bet maistas tai tik maža dalis visos struktūros :) Kur leidžiami vaikai į darželi tam, kad tėvai galėtu dirbt paklusniai ir tuo pačiu vaikai tokie patys išaugtu kurie klausytu kas jiems yra liepiama, o pagrindiniai dalykai neugdomi. Nenoriu giliau leistis į visą šitą reikalą nes visur apgaulė, nuo maisto ką tik gimusiam iki senelių prieglaudos namų, apgaulė visur. Kas liečia maistą tai labai įdomus ir akivaizdus dalykas, kad vaikas misdamas saldumynais, čipsais, hamburgeriais, picomis žodžiu kur yra maiste mėsa bei kitos netikros medžiagos tokios, kaip GMO (genetiškai modifikuotas maistas) vaikas tampa irzlus nebesuvaldomas, jam sunku susikoncentruoti sunku mastyti ir viskas prisiveda prie to kad jis yra mušamas girdomas vaistais ir t.t ir eilini karta ačiu tėvams neišmanėliams kurie taip įsikibę, darbų pamirštą savo vaikus ir atiduoda visokiems mokymo įstaigoms ir t.t kad juos sutvarkytu nes patys nebegali ir neturi laiko. Bet gerai, kad visada galima atsigauti iš visos tos karuselės ir grįžti prie normalaus gyvenimo, kokie vis dėl to mes esame stebuklingi :) Paprasčiausiai mes privalome, disciplina paversti laisve, o laisve disciplinuoti. Tuo pačiu vaikams išaiškinę, kad laisvė yra ne tarp pasirinkimo automobilių markės ar kokios tai suknelės vakarėliui, o laisvė yra meilėj, ramybėj, šviesoj, harmonijoj, savikontrolei.

  3. Kai gimsta vaikas, jis elgiasi taip kaip elgiasi jo tėvai. Aišku būna išimčių. Bet dabar tai kas vyksta mūsų visuomenėje yra tikras žmonių nukrypimas. Suaugę žmonės maitinasi kitų gyvūnų vaikų maistu, o savo naujagimiams kiša visokius miltelių mišinius ir svetimų mamų (karvių) pieną. O kai vaikui pradeda dykti dantukai kišama mėsa, žuvis, kiaušiniai, ir dar aiškinama, kad tai valgyti būtina, nes kitaip vaikas negaus energijos ir reikiamu medžiagų augti. Kūnas po truputi pratinasi kol pripranta.. kaip ir prie tabako ar alkoholio. Pirmas užtrauktas dūmas sukelia kosuly, šlykštulį ar net pykinimą, kaip ir pirmas gurkšnis degtinės. Bet po biški, po biški.. ir vargšas žmogus nė nepastabi kaip jis tampa mėsos, nikotino ir alkoholio vergu.
    Bet kas labai džiugina yra tai, kad nuo viso šito galima išsivaduoti ir daugiau niekada nebe sugrįžti. Vieniems tai lengva, kitiems sunkiau, bet tai tikrai yra įmanoma ir po truputi žmonės tai suvokią patiria laisvę! :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+