Seksas ir vėžys

Vėžys nužudo pavojingą populiacijai medžiagą. Skamba šiurpokai
Deja, kuo labiau vystosi medicina (organų persodinimai, Cezario pjūviai ir t.t.), tuo labiau blogėja populiacijos sveikata. Tam, kad iš tikrųjų kovoti su vėžiu, reikia atsakingai žiūrėti į jo prigimtinę kilmę. Ką žudo vėžys? Jis ne šiaip aklai mažina populiaciją, o veikia atsirinkdamas, kaip skalpeliu išpjauna tai, kas mažiau vertinga populiacijai. Daugiausiai vėžininkų – senukų tarpe, mažiau – tarp vaikų, kas yra logiška. Vaikai – didžiausia vertybė, nėra vaikų – populiacija neturi ateities.

Antroje vietoje pagal svarbą populiacijai yra produktyvus amžius, t.y. būtybės, sugebančios gaminti palikuonis. Po to – aktyvi senatvė, tie, kurie jau nebesidaugina, bet dirba, o pačiame gale – patys silpniausi senukai.

– Kaip vėžys atpažįsta, kas yra svarbu populiacijai, o kas ne? Lytiškai subrendęs žmogus gali ir negyventi lytinio gyvenimo, ir negimdyti vaikų.

Taip, vėžys turi veikti automatiškai, nes nėra tokios komisijos, kuri nuspręstų, ką palikti, o ką pašalinti. Vėžys turi atskirti porą, kuri vykdo savo pagrindinę misiją, nuo poros, kuri to vengia. Įsivaizduokite sau, kad organizme, susilaikant nuo sekso, išsiskiria kažkokie tai nuodai, kurie jį žudo. Jei vyras su moterimi susitikinėja, jie atsikrato nuodų. Nesusitikinėja – žūva. Akivaizdžiausias pavyzdys – sekso metu vyras atsikrato sėklos.

– Ar atsikratydamas savo nuodų vyras pakenkia moteriai?

Ne. Susilaikymo nuodas – vyro sperma, kuri pasigamina patino organizme, patekusi į patelės organizmą, keičia ženklą ir tampa gydomąja medžiaga – antikancerogenu. T.y. kancerogenas organizmui yra būtent jo pagrindiniai hormonai, moterims – estrogenai, vyrams – androgenai.

– O jei žmogus, užsiimdamas seksu, naudoja prezervatyvą?

Pagal statistiką 70 metais, vidurio Azijos šalyse, vėžio susirgimų buvo 10 kartų mažiau, negu Europos šalyse. Tai galima paaiškinti tuo, kad Azijos šalyse buvo mažiau naudojama prezervatyvų. Prezervatyvas trukdo lytinių hormonų perdavimui.

Aš turėjau idėją sukurti pusiau prasiskverbiantį, priešvėžinį prezervatyvą. Lytinės ląstelės, hormonai ir virusai yra skirtingi savo dydžiu. Pačios stambiausios ląstelės yra spermijos ir bakterijos, po to virusai – jie vidutinio dydžio. O hormonai – mažyčiai. Aš kalbėjausi su fizikais, ir jie sakė, kad sukurti tokią medžiagą, kurios poros praleistų tik hormonus, bet sulaikytų spermijas, bakterijas ir virusus, visiškai įmanoma. Taip būtų galima apgauti gamtą ir parodyti, kad žmogus pilnai atlieka savo dauginimosi funkciją, ir tuo pačiu naudoti priešnėštumines priemones. Jeigu šią idėją realizavus, būtų galima sumažinti mirtingumą nuo vėžio.

www.sveikata.info pagal biologijos mokslų daktarą Vygen Geodaken

1 Comment

  1. Įdomios mintys pamąstymui, bet iš principo bet kokią informaciją priimti kaip „šventą tiesą” yra kenksminga.

    Bet visgi, ta mintis, jog liga renkasi žmones dėl kažkokių priežasčių atsirofavusius nuo seksualinio gyvenimo, seksui suteikia gilesnę prasmę ir tuo pat verčia susimąstyti, kad žmogaus seksualumas yra ne tik čykt kykt, bet daug aukščiau ir giliau

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+