podologija
,

Podologija – viskas apie profesionalią pėdų priežiūrą

Žodžiai „podologija“ arba „podiatrija“ Lietuvoje kol kas daug kam nekelia jokių asociacijų. Iš tiesų tai – gana nauja estetinės medicinos sritis Lietuvoje, apie kurią dažnas negirdėjo. Jei rūpinatės savo sveikata, verta…

LPG masažas – kovai su celiulitu

Kova su celiulitu ne visada yra tokia veiksminga, kokios tikimasi, tad dažnai tenka pagalvoti apie tai, kokios priemonės galėtų geriausiai pasiteisinti. Viena tokių galimybių – tai LPG masažas, kuris yra skirtas mažinti riebalų sluoksnį,…

Kanapių aliejus – jūsų grožiui ir sveikatai

Norite atrodyti tikrai gražiai, bet dar nežinote, kas tiktų geriausiai? Tuojau jums pasakysiu. Tai – kanapiu aliejus. Jo įsigijus panaudoti sveikatos ir grožio puoselėjimui nesunku. Tereikia žinoti, ką su juo daryti. Štai keletas…

Maišeliai po akimis

Kaip pašalinti maišelius po akimis? Juos šalina sveikas gyvenimo būdas.

Norint, kad akys neužtintų, pirmiausiai būtina liautis valgyti nesveiką maistą, laiku atsigulti miegoti, nebevartoti alkoholio, Sakoma, jog su amčiumi atsiranda maišeliai po akimis. Tačiau tai tik nesveiko gyvenimo būdo arba lėtinių ligų padarinys.
Rimti patarimai: išsitirti, ar nesergate, ir jeigu esate sveiki, pradėti sveikai maitintis, sveikai sportuoti ir sveikai mąstyti bei gyventi.

Žili plaukai

Žili plaukai nėra dažno sutinkami džiaugsmingai. Žmonės pražyla netikėtai, po didelių išgyvenimų, nuo per didelio organizmo nualinimo bei senatvės. Yra įvairių liaudies medicinos receptų, kurie padeda atstatyti plaukų spalvą. Tačiau būtina žinoti, kad plaukai ne patys žyla. Tai viso organizmo veiklos pasekmė.

Mezoterapija

Nesunku atspėti, jog puikiai atliekama mezoterapija iš tiesų nemažam skaičiui žmonių šiais laikais jau turėtų būti pagelbėjusi atsikratyti pačių įvairiausių odos trūkumų, kurių atsikratyti pasitelkiant į pagalbą kitokio…

Propolis odontologijoje

Propolis - tai augalinės ir gyvūninės kilmės produktas, bičių pagamintas iš natūralių, biologiškai aktyvių medžiagų, kurias bitės renka nuo įvairių medžių ir augalų jaunų šakeliu bei pumpurų. Šias sakingas medžiagas bitės sumaišo su savo seilėmis, fermentais, vašku bei žiedadulkėmis. Jį bitės naudoja koriams sutvirtinti, aviliams dezinfekuoti, jų plyšiams užlipdyti, svetimkūniams balzamuoti.

Plaukai - kam jie reikalingi žmogui?

Šiuolaikinės visuomenės nuomone, plaukai yra gamtos klaida, o japonų mokslininkai netgi aptiko, jų žodžiais tariant, brokuotą geną, atsakingą už plaukų augimą. Visiems civilizuotiems žmonėms, nuo mažo iki didelio, kerpa plaukus iki šaknų. Tačiau tame slypi didžiulė apgaulė, nukreipta į žmogaus atskyrimą nuo Dievo. Dievą aš suprantu ne kaip konkrečią asmenybę, o kaip energetinę galią, kuri yra visa ko esmėje ir savo astraliniais tuneliais persmelkia visą visatą.

Chi Nei Tsang - gydymas masažu

Masažas Klaipėdoje

Dėmesio: išankstinis užsakymas masažui mobiliuoju +370 638 50173

limfodrenažinis masažas

Masažas

Masažas. Kas tai yra? Kam jis reikalingas? Masažas yra vieno žmogaus fiziniai veiksmai kitam žmogui, kurių tikslas - išjudinti fizinį kūną, suaktyvinti apykaitą, išsklaidyti susidariusius sustingimus. Masažas reikalingas žmonėms, turintiems sąstingio problemų, ir yra naudojamas, kaip pagalbinė gydymo dalis. Toks masažas yra puiki Harmonijos suteikimo priemonė.
Tačiau šiandien po žodžiu „masažas" slepiasi pramogų objektai ir dirbtinio seksualinio potraukio sužadinimo priemonės.

Problemos su plaukais

Mantas wrote:
Kokios priežastys įtakoja plaukų slinkimą? Ar galima tam užkirsti kelią, jei plikimas yra "užkoduotas" genuose? Ką manote apie plaukų persodinimo operacijas?

Noriu lygios ir gražios odos

jsu svetaine labai idomi, labai daug idomios ir naudingos informacijos bet neradau apie grozio priziura, pvz kokios priemones kad butu grazi oda. dabar naudojosi visokia kosmetika bet noriu naudoti sveika ir naturalia kosmetika tik nezinau kokia ji yra. labai prasau papasakokite kaip daryti naturalias kaukes kaip pagrazinti oda???