Kalėdinės dovanos su išliekamąją verte

Kalėdinės dovanos būna laukiamos ir išsvajotos, trokštamos…. o mes per skubėjimą ir nežmoniškus darbo tempus neturime laiko išgirsti ar įsiklausyti į artimo žmogaus jausmus ir norus, o gal tiesiog vengiama jį pažinti. Perkamos dovanos atmestinai ir neįsigilinant į pačią emę tiesiog perkama nes reikia kažką dovanoti, tai nėra išeitis ir jokio džiugesio ar šiltų jausmų neatneša.

Kalėdinės dovanos variacija padovanojama ir dažnai būna padėta į tamsiuosius kampelius nes neatitinka lūkesčių ir visai nepanaudojama ar netinkama prie stiliaus. Tad kalėdinės dovanos turi būti itin gerai apgalvotos ir sutapatintos su konkrečiu žmogumi.

Kad dovanos, kalėdinės dovanos džiugintų ir teiktų gerus ir šiltus jausmus, reiktų padirbėti ties kiekvienu žmogum ir atsakingai išsiaiškinti jo pomėgius, kasdienybę, laisvalaikį ir taikyti dovaną prie individualaus žmogaus. Tai gali būti miela, šilta smulkmenėlė ar koks menknėkis bet jis turi turėti jausmą artimą to žmogaus pasaulėžiūrai, tada tokia dovana bus itin taikliai pataikyta ir tas žmogus jaus jausmus ir jam bus miela ir gera o gal būt tai panaudojamas ar praktiškas daiktas ar kūrinys kuris bus naudojamas dar su didesniu džiaugsmu ir visada atsimins kas padovanojo nes tai labai sentimentalu ir išieškota….. ilgam įstringa į atmintį.

Tokios kalėdinės dovanos turi išliekamąją vertę ir jausmus.

Samana Samana įsikūrusi su misija ir tikslu pasiūlyti įdomių kūrinių, originalių autorinių darbų, interjero sprendimų, praktiškų sprendimų, loginių žaidimų vaikams, dovanų vaikams, dovanų vyrams, unikalių papuošalų ir dar daug visokių grožybių. Pas mus visada rasite kažko miela ir jaukaus kiekvienam brangiam žmogui.

Mus galite sekti facebook as.samana
Instagram @samanasamana.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+