Ar mobilieji telefonai sukelia vėžį?

Dabartinis mūsų pasaulis pilnas aukštų dažnių elektromagnetine spinduliuotės (EMS) šaltinių. Daugelis ekspertų dar vis susilaiko nuo kategoriškų vertinimų, kiek yra saugios šios energetinės bangos. Neseniai paviešinti naujo tyrimo…

Žmogaus papilomos virusas gali sukelti burnos vėžį

Keičiantis žmonių seksualiniams įpročiams manoma, jog šios lokalizacijos vėžį, be svarbiausių burnos vėžio rizikos veiksnių tabako ir alkoholio, gali išprovokuoti ir ŽPV infekcija. „Savo praktikoje vis dažniau gydome jaunesnio…

Vėžį nugali ... flora

Olandijoje 1987 metais neapdorotos augmenijos meniu  - flora, buvo pripažinta oficialia vėžio gydymo priemone.

Vėžio kronika: Kas vertingas populiacijai?

- Kaip toks priėjimas atsispindėtų vėžio gydymo metoduose?

,

Seksas ir vėžys

Vėžys nužudo pavojingą populiacijai medžiagą. Skamba šiurpokai

Žvilgsnis į onkologiją iš kosmoso

Mažai judamas darbas yra pavojingas vyrų sveikatai

Tie, kurie daug sėdi darbe, vėžiu serga trečdaliu dažniau, nei tie, kurie pagal jų darbo sąlygas daug juda.
 

Vėžys. Vėžio mąstymas

Vėžio susirgimo priežastis klasikinė medicina aiškina daugybėje profesionalių ir populiarių leidinių. Kaip gi vėžį paaiškina netradicinės medicinos profesionalai?

Analoginis mąstymas

Vitaminas B17 - Laetrile

Vitaminas B17 arba Laetrile, tai abrikoso kauliuke sėkliukėje esantis natūralus vitaminas, gydantis ir išgydęs daugybę žmonių nuo vėžio. Gydymo receptas labai paprastas...

Vėžio terapijos politika. Kodėl Sloan‘as Keteringas sufalsifikavo mokslinio tyrimo ataskaitas? VI

...ir kaip tai susiję su laetriliu? Tarp 1972 – 1977 m. apie laetrilį daug kalbėjo per žinias ir rašė spaudoje. Daugiausia apie ką kalbėjo, buvo tas darbas, kurį dr. Grifinas su žmona Patricija ir dr. Dž. Ričardsonu darė. Visa tai kėlė daug triukšmo. Taigi, ar tas laetrilis iš tikrųjų veikia? Nutarta rasti prestižinė, patikimą instituciją, kuri padarytų tyrimus ir atsakytų į šį klausimą. Buvo pasirinktas Memorial Sloan vėžio centras Niujorke, Manhetene, kadangi tai buvo prestižiškiausia vėžio gydymo ligoninė. Ir kas atsitiko?

Vėžio terapijos politika: farmacijos kartelis IV - V

Tiesa yra ta, kad vėžio mokslas nėra toks sudėtingas kaip vėžio politika, nes politikoje viskas tampa bjauru. Istorija prasideda nuo nacistinės Vokietijos. Priešnacinė Vokietija buvo viena iš didžiausių cheminės ir farmacinės industrijos kartelių pradininkė. Atvykę į JAV jie sudarė daug sutarčių su pagrindinėmis farmacinėmis ir kitomis kompanijomis. Šie karteliai tapo labai galingi ir įtakingi medicinos srities ekonomikoje.

Vėžio politika ir mokslas III

Daktaras E. Grifinas kalba apie sveikatos problemą, apie vėžį ir alternatyvių jo gydymą, kuris yra žinomas kaip Laetrile. Ko trūkumas sukelia vėžinį susirgimą? Kol kas nustatyti du pagrindiniai faktoriai: vidinis, kylantis iš kūno, ką kūnas turi pats pagaminti; ir išorinis, kuris ateina iš išorinio pasaulio. Abu jie yra būtini. Yra dar ir kitų. Vidiniai, gaminami kūno, vadinami proteolotiniais enzimais. Jie yra gaminami kasoje. Jų paskirtis yra virškinti proteinus.

Kokia yra tikroji vėžio priežastis? Vidiniai ir išoriniai faktoriai

Vėžio politika ir mokslas I, II

Daktaras E. Grifinas kalba apie sveikatos problemą, apie vėžį ir alternatyvių jo gydymą, kuris yra žinomas kaip Laetrile. Tai substancija, apie kurią 1970 m. mėgo kalbėti žiniasklaida. Jo žmona Patricija kartu su dr. Džonu A. Ričardsonu parašė knygą šia tema. D. Ričardsonas turėjo vėžio kliniką Sant – Francisko apylinkėse tais pačiais 1970 – ais. Patricija jam asistavo ir tvarkė pacientų dokumentaciją. Ir kalbėdavosi su pacientais. Ir po daugelio mėnesių tyrimų jie išleido knygą “Laetrile atvejų istorija”, kur paremtą tikrais faktais.