Žili plaukai
Žili plaukai nėra dažno sutinkami džiaugsmingai. Žmonės pražyla netikėtai, po didelių išgyvenimų, nuo per didelio organizmo nualinimo bei senatvės. Yra įvairių liaudies medicinos receptų, kurie padeda atstatyti plaukų spalvą. Tačiau būtina žinoti, kad plaukai ne patys žyla. Tai viso organizmo veiklos pasekmė.
Šaukštas medaus, šaukštas konjako, kiaušinio trynys. Masę įtrinti į plaukų šaknis 5 minutes. Uždėti kepuraitę ir po 2 valandų išplaukti šampūnu. Rekomenduotina 2 kartus savaitėje. Po 4 – tos procedūros sakoma matosi rezultatas: žili plaukai keičia savo spalvą į natūralią, stiprėja plaukų šaknys, aktyvėja natūrali spalva.
Anksti žylantis plaukai rodo vitaminų trūkumą, skydliaukės sutrikimus, hormonų pusiausvyros sutrikimus, miego trūkumą, kokybiško miego nebuvimą. O svarbiausia ir didžiausia plaukų spalvos praradimo – žilimo priežastis yra stresai. Pykčiai, problemos, barniai alina visą organizmą ir jis sensta. Ypač tai greitai pasireiškia po 40 metų. Tačiau gali pasireikšti ir jaunesniame amžiuje. Stresai ypatingai sendina organizmą ir ne tik nuspalvina žilai plaukus bet ir sendina visą žmogų, raukšlėmis iškloja odą. Jeigu neįmanoma savęs ir savo mylimų žmonių apsaugoti nuo stresų, tai greičiau senstame, sergame, trumpėja mūsų gyvenimas.
Atstačius plaukus iš žilų į natūralią spalvą, reikia žinoti, kad nuolatiniai stresai vėl pavers plaukus žilais, ir tuomet žmonės gali sakyti, jog jiems metodas, receptas nepadėjo. Tačiau šis metodas yra tik bandymas susigražinti mūsų natūralią plaukų spalvą, o kad būtų gera gyvenimo kokybė, ir kad plaukai vėl nežiltų, žmonės turi pasirūpinti patys.