loginiai žaidimai

Agresijos ir pykčio priepuolius prigesins loginiai žaidimai

Augindami vaikus dažnai nesuvokiame kompiuterinių, telefoninių žaidimų daromos žalos. Pasireiškus agresijos ir pykčio išraiškomis susimąstome kaip toliau su tokiomis emocijomis gyventi ir kokiais metodais tokias emocijas išgyvendinti.

Efektyvus būdas užkrauti vaiko emocinį foną teigiamai ir padeda sistemingai lavinti įgūdžius. Tik per potyriminius, kūrybinius procesus vaiko įgūdžiai lavinami ir patiriama daug teigiamų emocijų.

Todėl verta atsižvelgti į specialistų rekomendacijas kad reiktų stengtis dovanoti daugiau loginių žaidimų, kūrybinių žaidimų, stalo žaidimų, įvairių užsiėmimų, efektyvi dovana konstruktoriai, loginiai žaidimai, puzlė . O gal stengtis daugiau kurti su vaikais ar bent rodyti jiems tokius kūrybinius procesus kaip pavyzdžius. Tokie procesai labai svarbūs vaiko ugdyme ir vystymosi etapuose.

N. Gogolis pasakęs “Kūrybai reikia kantrybės, be jos nieko nepasiekiama”

Tad , mielieji, kurkime kartu su vaikais ir mokinkime kantrybės, ištvermės ir kūrybos nuo pat mažų dienų.

loginiai žaidimai

Loginiai žaidimai, puzlė , konstruktoriai ar kiti kūrybiniai žaidimai tai pozityvumo fonas. Pareikalaus kantrybės, kruopštumo, sumanumo, išradingumo ir motyvuos bei lavins. O galutinis rezultatas visada apdovanos džiugiomis akimirkomis ir įprasmins prisiminimus.

Surinktas, sudėliotas objektas liks kaip prisiminimu ilgam ir džiugins bei motyvuos dar daugiau kurti, nes sukuriami šedevrai nepakartojami. Juos verta išsaugoti iki kol vaikai užaugs. Taip įprasminami prisiminimai ir pastangos.

3D dėlionė tai žaisminga ir originali savo konseptu, tai vabalų kolekcija su ryškių spalvų detalėmis, kurios suteiks daug gerų emocijų ir džiugins akis.

1 Comment

  1. […] Agresijos ir pykčio priepuolius prigesins loginiai žaidimai […]

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+