Rebefingo poveikis

Kokias asociacijas jums iššaukia žodžiai (vivation), rebefingas, holotropinis kvėpavimas? Jokių? Atsiras žmonių, kurie apkaltins jus atsilikusiais, be erudicijos ir nežinančiais naujausių psichologijos atradimų. Tačiau aš pasakyčiau, kad jūs laimingi ir protingi, jeigu jūsų nepalietė ta nesveika mada. Šie terminai priklauso transpersonalinei psichologijai, kuri nors ir vadinama psichologija, tačiau kilusi ne iš mokslo. Bent jau JAV ji egzistuoja atskirai nuo Amerikos psichologų asociacijos ir yra nepripažinta, kaip neturinti su mokslu ryšio. Lietuvoje šis reiškinys irgi jau įgauna pagreitį: urmu išleidžiamos knygos, rengiami seminarai ir kitos priemonės naujos prekės platinimui.

Norintiems haliucinacijų

Kas gi yra tas rebefingas? Gydytojų saituose galima rasti jų atsakymą – tai yra plaučių hiper ventiliacija. Bet koks hyper – tai nukrypimas nuo normos. Darau išvadą: kaip nukrypimas gali suteikti normą? Nukrypimas tik atitolina nuo normos. Rebefingas, holotropinis kvėpavimas ir viveišinas yra transinės technikos, pakitusiai sąmonės būsenai pasiekti. Gal kiek mažiau kenksminga nei klijų uostymas, tačiau savo esmėje sutrikdo organizmo normalų funkcionavimą iki haliucinacijų. Tai ir yra visas naudingas rebefingo rezultatas, ant kurio užkimba haliucinacijų gaudytojai. Palaipsniui vis naudojant rebefingą, tokie organizmo nukrypimai nuo normos nualina organizmą, ir išsivysčiusi mentalinė priklausomybė paverčia žmogaus gyvenimą į gailesčio vertą vaizdelį. Kokia bebūtų manija: narkotinė ar haliucinacinė – tai liguista protinė priklausomybė.

Rebefingo nauda

Tokia, kad kiekvienas gali pabandyti šį nenaudingą užsiėmimą ir nuvesti organizmą į stresinį kvėpavimo ekstrymą. Jeigu žmogus turi daug daug sveikatos, tai vienkartinis pabandymas žalos nepadarys. Tačiau, jeigu su sveikata yra problemų, tuomet rebefingo geriau vengti, kad neišsekti energetiškai.
Rebefinge žmogus kvėpuoja nenatūraliai, plaučiai dirba be natūralaus pagrindo, energetika tiesiog tirpsta. Nebūtinai energetikos netekimas pasireikš sveikatoje tuoj pat. Tai gali pasireikšti tikrovėje nelaimių, stresų, blogų nutikimų fone ne tik kvėpuotojo gyvenime, o ir jo artimųjų, artimai su juo susietųjų gyvenime. O paskui ir sveikatoje.

Rebefingas kaip priemonė kvėpuotojui paveikti

Mane gyvenimas mokino saugoti kvėpavimą, kaip savo gyvybę.
Magijos labirintuose yra juodosios magijos dalis, kurios vienas iš instrumentų paveikti žmogaus valią, yra perimti vadovavimą jo kvėpavimui. Rebefingo praktika kaip tik tokia, ir šiam reikalui tinka. Kai tu imi vadovauti žmogaus kvėpavimui (rebeferis), tavo mintys ir pasąmonės įrašai gali būti moduliuojami tam žmogui norima projekcija. Tu gali sąmoningai ar nesąmoningai jam sukurti viską, ką jis matys haliucinuodamas. Kadangi dauguma mano matytų rebeferių nepanašūs į magus ir magijas (tai tiesiog nekalti žmonės, išmokę šio verslo), tai darau išvadą, kad kažkam kitam reikia rebeferių pagalba pernešti kažkokią info į visų kvėpuotojų smegenis.
Minimalus ateinantis į plaučius energijos kiekis, atliekant rebefingą, išeikvoja didelius vidinius energijos resursus, nes nėra natūralaus kvėpavimo. Kai bėgame, judame, žaidžiame tenisą, krepšį, kvėpavimas yra natūralaus judesio pasekmė ir tai mus daro stipriais, valo, grūdina. O čia – atvirkščiai, nualina iki haliucinacijų. Man atrodo kiekvienam logiškai mąstančiam žmogui čia viskas aišku.
Kitaip sakant, rebefingas atima daug jėgų ir duoda tik greitą gliuką, kurį jūs galite gauti ir alkoholio, psichotropikų bei ilgo badavimo pagalba. Haliucinacijas galima matyti vien nuo lašo musmirės užpiltinės, kam taip vargintis su kvėpavimu… o musmirių pilnas miškas. Be to, ten haliucinacijos daug ilgesnės ir ryškesnės, o ir sąmonė pilna, kvėpuoti beveik nereikia, tik žiūri ir stebiesi vaizdais , kaip teigia vartotojai. Tarp kitko, magijoje transas patiekiamas per 3 sekundes. Pakitusi sąmonės būsena yra kiekvieno normalaus, harmoningo žmogaus rankose, tam nereikia kokių nors išlaidų, tik – valios
Yra žmonių, kurie visą gyvenimą „pastato“ ant rebefingo. Ir ką? Ir nieko. Jie niekuo nesiskiria nuo visų kitų: serga, kliedi, nervinasi, skiriasi, linksminasi, gyvena, miršta. Bet turi viltį, kad rebefingas jiems suteiks dvasingumo, muzą, pakylėjimą…prašviesėjimą, išvalys, sutvarkys… Deja, kaip matome akivaizdžioje realybėje tokių – nesama. Mieli žmonės, ten kur nėra natūralumo – ten nėra harmonijos, nėra normos, reiškia, nėra sveikatos.

Rebefingas – natūralaus gyvenimo iškreipimas

Natūralaus gyvenimo kvėpavimo esmė yra harmonizuoti visas energijų tėkmes savyje, jausti jas aiškia būsena. Tai reiškia, atvesti kvėpavimą į pilną natūralumą bei harmoniją su kūno judesiu, su mintimi, vaizdu su žavesiu ir susiliejimu su gyvenimu. Ir tuo natūralumu sugerti energiją, užpildant save gyvybe, ramybe. Tam tereikia būti … savimi ir kurti save. Tai suteikia super aiškų protą, skaidrią sąmonę, šviesią galvą, aiškų blaivų realistinį mąstymą ir ramybę dabartinėje tikrovėje. Rebefingo esmė – atvirkštinė: sustiprinti oro tėkmės disharmoniją, kuri iššaukia energetinį badą, o šis kritinis organizmo faktorius iššaukia haliucinacijas. Toks rebefingo rezultatas. O visi tie jų išvardinti „geri“ poveikiai nukreipti į vieną tikslą – „paimti” klientą. Pažiūrėkite, ko tik neprirašyta ant papildų etikečių … nuo visko ir viskam: ir jauni būsite, ir sveiki, ir stiprūs, ir harmoningi, ir visų vitaminų nebetrūks, tik pirk ir gerk. Tik kad žmonės miršta, kaip mirę, prisifarširavę papildų iš etikečių pažadų. Tikėjimas… galinga jėga prekybos centre…

Jeigu žmogus per rebefingą nepamatė haliucinacijos, tai jų tarpe vertinama – blogai. Tačiau iš tikrųjų, tie, kurie nepamatė haliucinacijų, vis dar yra labai geros sveikatos, sveikinu Bent energetiškai yra gerai pakrauti arba paveldėję iš tėvų gerą gyvybingumą ir organizmas jų neišseko per rebefingo seansą iki haliucinacijų. Deja, laužant organizmo gyvybingumą, kartojant rebefingo seansus, energetika senka ir žmogus ima matyti gliukus. Kadangi jam rebeferiai įvedė programą į smegenis, kad haliucinacijos yra gerai, jis džiūgauja: va pamatė… Kuo labiau organizmas senka, tuo greičiau žmogus pamato haliucinacijas. Čia tas pats, kaip ir alkoholizme. Kuo didesnis alkoholiko stažas, tuo mažiau jam reikia dozės, kad apsineštų, netektų sąmonės ar pamatytų baltus arklius.

Ką sako psichikos specialistai

Specialistų nuomone, kurią radau internete, rebefingas yra niekas daugiau, kaip priemonė pakitusiai sąmonės būsenai pasiekti. Vadinamas siektinas prašviesėjimas yra deguonies trūkumas, kuris įjungia organizmo apsauginę reakciją ir padidina endorfino išmetimą į kraują. Ši metodika pateikta lyg religijos analogas, kuriame kaip ir visose religijose viską, taip ir čia – rebefingą pats dievas davė, o jau ir kvėpuojamas oras tada tampa šventąja dvasia. :)
Beje, medikai sako, kad rebefingas dėl nepakankamo kraujo ir gliukozės tiekimo sukelia smegenų žievės slopinimą. Tokia būsena vadinama alkaloze, ji sukelia sustingimą ir dilgčiojimą galūnėse, triukšmą ausyse, padidintą širdies plakimą, panikos jausmą, baimę. Ilgai užsiimant, gali sustoti kvėpavimas. Šios technikos efektas panašus į narkotinę intoksikaciją.

Visi požiūriai turi teisę būti išsakyti. Todėl ir aš paruošiau šiuos straipsnius savo požiūriui išreikšti, pastudijavus tas šalis, kuriose rebefingas jau uždraustas. Lipdyti rebefingui mokslo ženklą jau yra komercinė gudrybė parduoti prekę. O jau sakyti, kad narkotikai ir liguistos priklausomybės suteikia dvasingumą ir prašviesėjimą galima tik labai hipnozei pasiduodantiems žmonėms. Ką jiems pasakai, tuo ir tiki. Kur vedi – ten ir eina. Na ką jau čia padarysi… Vaisto nuo to nėra…

Ruošė Ramybė

Search

+