gydymas naudojant visatos energiją

Kuo netradicinė medicina geresnė?

  • Netradicinė medicina pašalina ligos priežastis, o ne tik jos pasekmes.
  • Natūrali medicina nenaudoja nieko kas vieną organą gydo, o kitą žaloja.Tikriausiai visi esate skaitę vaistų pašalinio poveikio sąrašą.
  • Niekada nesinaudoja diagnostikai prietaisais, kadangi pats jautriausias „mechanizmas“ yra žmogus.
  • Nepasitenkina tik pagerėjusia ligonio savijauta, bet siekia užtikrinti kad liga nepasikartotų.
  • Ligos gydomos nepaliekant randų. Po chirurginio įsikišimo jie lieka ne tik fiziniame, bet ir energetiniame kūne, o tai sukelia problemas, kadangi trukdo laisvam energijos tekėjimui.

Gydydamas naudoju daosų (viena iš paplitusių Kinijoje religijų) technikas: Chi Nei Tsang (vidaus organų masažas) ir Budos delnas (gydymas naudojant visatos energiją).

Netradicinė medicina

Abu metodai turi vieną tikslą – kūno energijų subalansavimą ir gyvybinės energijos aktyvizavimą. Či nei czan naudoja kūno pagrindinį energetinį centrą kaip diagnostikos ir gydymo sritį. Energetinis disbalansas bei įtampa gydomi fiziniu masažu ir naudojant įvairias visatos jėgas (žemės, kosminę ir visatos) kaip maitinimo ir nesveikos energijos pašalinimo priemonęį.

Budos delnas akcentuoja kūno sujungimą su penkiomis gamtos jėgomis (ugnis, vanduo, medis, ežeras, žemė), su planetomis ir žvaigždėmis, nenaudojant fizinio kontakto su kūnu.

Senovėje kinų išminčiai stebėdami žmogau kūno darbą nustatė, kad vidaus organuose dažnai susidaro energetiniai blokai, ko pasekoje pilvo srityje susidaro savotiški mazgai. Jie, atsiradę gyvybiškai svarbiame kūno centre, riboja energijos či srautą – jėgos palaikančios mūsų gyvybę. Dar didesnę žalą atneša tokios neigiamos emocijos kaip baimė, pyktis, nerimas, depresija.Daugelio problemų priežastimi gali tapti pervargimas, stresai, nelaimingi atsitikimai, chirurginis įsikišimas, narkotikai, įvairūs toksinai nepilnavertis maitinimas ir neteisinga laikysena.

Meditacijos leido daosams pažvelgti į save iš vidaus. Jie nustatė, kad žmogaus vidaus organai susieti su Penkiomis kosminėmis jėgomis ir yra jungtis tarp žmogaus mikrokosmoso (kūno) ir makrokosmoso (visatos). vidaus organuose yra dvasinės žmogaus jėgos. Jos palaiko energetinių kanalų egzistavimą, kurių dėka kūnas gali funkcionuoti.

Jei vidaus organų darbas sutrikdytas, jie pradeda kaupti nesveikas energijas, kurios pradeda tekėti į kitas organizmo sistemas ir pasireiškia neigiamomis emocijomis ir ligomis. Atkūrus energetinį srautą atsistato ir organų veikla. Naudojant čia paminėtas technikas galima išgydyti beveik viską. Sėkmingai gydomos įvairios vidaus organų ligos, skausmai (galvos, nugaros ir t.t.), žarnyno ligos, nevaisingumas, emocinės problemos, augliai.Galima pagreitinti gijimą po traumų. Padėti negalėsiu sergantiems venerinėmis ligomis ir turintiems širdies stimuliatorių.

Kaip atliekamas gydymas?

Pirmiausia vedant ranką nedideliu atstumu nuo kūno ieškoma nesveikos energijos požymių. Kiekvienas organas generuoja tik jam būdingą energijos tipą. Suradus nesveiką organą jis „praplaunamas” energijos srautu, kurį meistras nukreipia iš visatos į nesveiką vietą, arba masažuojamas organas tiesiogiai ir jo taškai, kas padeda išvesti iš jo nesveiką energiją ir toksinus, pašalinti defektus.Išvalius organas maitinamas jam „patinkančia” energija. Pvz. širdis raudona energija, plaučiai – balta, kepenys – žalia, inkstai – mėlyna ir t.t. Visų mūsų organizmo funkcijų darbas priklauso nuo energijos. Atkūrus laisvą jos tekėjimą kūne pradedama sveikti.

Tai nėra joks stebuklas ar Dievo dovana – to išmokstama praktikuojant įvairias meditacijas, čigūno pratimus kurie padidina žmogaus jautrumą ir leidžia jausti bei valdyti savo ir aplinkos energiją.

Ką galima išgydyti naudojant šiuos būdus?

Chi Nei Tsang, Budos delnas arba jų kombinacija gali padėti sergant įvairiomis lėtinėmis ir „neišgydomomis” ligomis, paspartina gijimą po traumų ar lūžių, gali išgydyti kiaušintakių nepraeinamumą, kai kuriuos psichikos sutrikimus ir būkles bei daugelį vidaus organų ir sistemų ligų.

Kokiais atvejais padėti negalima?

Nei vienas iš minėtų metodų nepadės turint įgimtų trūkumų arba sergant infekcinėmis ligomis, osteochondrozės, artrito ir pan. atvejais. Pasireiškus uždegimo simptomams taip pat būtų geriau kuo skubiau kreiptis į medicinos įstaigą.