Menopauzė

Ar gyvūnams būna menstruacijos?
Laukinių gyvūnų patelės neturi menstruacijų, jos turi poravimosi sezoną, vadinamu ruja, kuris vyksta kelis kart metuose – pavasarį ir rudenį. Ovuliacijos metu patelių lytiniai organai tampa truputėlį drėgnesni.

Citatos iš Viktoro Kulvinsko knygos „Gyventi ir išgyventi – 21 amžiaus postulatai?”

…Ar gyvūnams būna menstruacijos?
Laukinių gyvūnų patelės neturi menstruacijų, jos turi poravimosi sezoną, vadinamu ruja, kuris vyksta kelis kart metuose – pavasarį ir rudenį. Ovuliacijos metu patelių lytiniai organai tampa truputėlį drėgnesni.
Tačiau, jeigu gyvūnus pagauti ir padaryti juos naminiais, tada patelėms prasideda menstruacijos. Tai įvyksta nenatūralios mitybos ir gyvenimo sąlygų pasekoje. Beždžionės kraujuoja net penkis kart metuose, ir tai neturi jokio ryšio su palikuonių atsiradimu, nes beždžionės poruojasi tik du kart metuose. Karvės kraujuoja net kas tris mėnesius, nors karvė su jaučiu suvedama tik kartą metuose. (vert. pastaba: įsivaizduokite, kokią prievartą patiria dirbtinai žmogaus ranka apvaisinamos karvės tik tam, kad jos, nenatūraliai atsivedusios veršelį, duotų pieno, kurį žmonės vartoja kaip pagrindinį maisto produktą, nors jis absoliučiai netinka žmogaus organizmui. Taip daromas verslas, pasinaudojant naivių žmonių neišmanymu.

Menopauzė

Jeigu moteris imasi priemonių sustabdyti gimdos kraujavimui, tuomet kiaušidės ilgą gyvenimo laiką gali atlikti savo natūralias funkcijas. Menopauzė sveikas moteris aplanko labai vėlyvame amžiuje, jeigu iš vis aplanko…
Sveikos moterys normalią menopauzę pasitinka be simptomų. Kai moterų organizmas iki menopauzės prisipildo šlakų ir toksinų, tai jie yra pašalinami kasmėnesiniais kraujavimais. Prasidėjus menopauzei, pasireiškia nauji negalavimai: pila karštis, padidėjęs nervingumas, galvos skausmai, artritas, neuritas, virškinimo bei tuštinimosi sutrikimai, silpnumas ir jėgų neturėjimas, dusulys.
Patarimai:
Moterims, turinčioms problemų menstruacijų ir menopauzių metu, galima rekomenduoti: likus 2 -3 dienoms iki menstruacijų, sumažinti maisto kiekį. Šlapimo analizai gali parodyti toksinų kilmę – ar vartojama per daug baltymų, ar krakmolo, ar cukraus. Jeigu toksinų susidarę nuo krakmolo ir cukraus, rekomenduojamas rūgštus priešnuodis – praskiestos sultys, kurias reikia gerti kas valandą. Jeigu toksinai baltiminės kilmės, tada rekomenduojama gerti šarminančias žalių daržovių sultis ir sriubas. (savaime suprantama, be jokios mėsos).

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+