Sveikas maistas

7 Dienų Dieta – Dieta Mažinant Kilokalorijas

Kiekvieną dieną rekomenduojama suvalgyti maisto tiek kad bendra kilokalorijų suma neviršytų 1200 kilokalorijų per dieną. Visas 7 dienas rekomenduojama neviršyti 1200 kilokalorijų. Vieną dieną bus galima suvalgyti iki 1600 kilokalorijų.  Laikantis 7 dienų dietos rekomenduojama valgyti mažai kalorijų turinčius produktus tokius kaip obuolius, vaisus: greipfrutą, apelsiną, gerti juodos kavos be cukraus, valgyti šviežias daržoves, patiekaluose naudoti alyvuogių aliejų ir t.t.

Taip pat yra rekomenduojami šie produktai: Liesa jautiena, kietai virti kiaušiniai, kukurūzai, pupelės, uogos, morkos, avokadai, kalakutiena, pomidorai, špinatai.

7 dienų dietos meniu

pagrindinė idėja yra valgyti produktus neviršijant prieš tai minėtos dienos kilokalorijų normos (1200 kilokalorijų). Kaip pavyzdį galime pateikti dietos meniu: Pusryčiams – Puodelis juodos kavos su skrudinta duonos rieke.  Pietums galima suvalgyti du kietai virtus kiaušinius su salotos ir alyvuogių aliejumi, galimas ir vienas šviežias pomidoras. Vakarienei plikyta arba virta žuvis ir greipfrutas.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+