Sveika gyvensena

Bėgimas

Bėgimas tai nieko nekainuojanti sveikata. Bėgimas pagal galimybes ir neverčiant savęs, o kaifuojant nuo jo, tegu ir mažomis distancijomis, darys tvarką organizme, net jegu jūs valgote nevalgomą maistą… vistiek kažkiek tai suvalgote ir natūralaus.

Ligotiems netreniruotiems ir Balzako amžiaus žmonėms reikia labai individualiai pradėti tokį judėjimą – bėgimą, tačiau būtina pradėti! Atsižvelgti į viršsvorį būtina!, o pradėti nuo ėjimo. Kas gali būti nuostabiau, jeigu ne malonus 2-3 ir daugiau valandų pasivaikščiojimas su įdomiu pašnekovu? Toks kasdienis pasivaikščiojimas po mėnesio virs į vis greitesnį judėjimą, arba norą – judėti daugiau ir dažniau, nes įsijungs organizmo atsistatymo mechanizmas. Tada jus nejučiomis pradėsite plaukti, žaisti kokius tai judrius žaidimus, gimnastikuoti ir t.t.
Po pusmečio suprasite, kad turite daug daugiau gyvybės ir esate didesnės galios.
Tai labai paprastas būdas eiti sveikatos link … nemokamai.

Jeigu sąmonė jau subrendo, kad nutarėte mesti nuodytis tabaku ar alkoholiu, tai kasdienis bėgimas, pradedant nuo trumpų distancijų, padės pašalinti priklausomybes. Kaip tai vyksta? Yra mintis, kad reikia mesti, yra kasdieniės bėgimo treniruotės, ir reiktų gerti daug natūrlaus (šulinio, šaltinio) vandens, jeigu tokio nėra, tada pirkti natūralių grežinių šaltinių vandenį, negazuotą ir ne dirbtinai mineralizuotą.
Asmeniškai aš visą savo gyvenimą, leidžiant savo intuicijai, geriu iš visų bėgimo kelyje sutiktų vandens telkinių, ir vis dar gyva :)
Be abejo, nereikia taip daryti, jeigu jūs neturite stiprios energetikos ir žinių.

Neturint galimybių bėgioti lauke, ar esant kokiai tai priežasčiai, kuri neleidžia jūms bėgioti viešai, bėgimas įmanomas ir namie… vietoje.
Išvėdinti kambarį ir pirmyn… po kiek laiko bėgti bus įmanoma ir lauke.
Savo laiku bėgimas man asmeniškai buvo didžiausia pagalba nuo visko, kas kėlė problemas.

3 Komentaras

  1. Kad susijungti su gamta, su aplinka ir žemės energija pabandykite bėgti basomis, jeigu yra kur: smėlis kietas ir minkštas, pieva, miško takeliai, (ne asvaltuoti), akmenukai.
    Kartą bėgdama basomis jūros krantu pajutau, koks kietas paplautas krantas, kaip skaudžiai bėgasi per akmenukus. Teko užsidėti sportbačius. Tačiau ką tai reiškia? ogi reiškia tai, kad kokie tai pėdos raumenys yra netreniruoti ir … ima skaudėti. Gi bėgimo paviršius natūralus. Kokia pėdos paskirtis? Priimti bėgimo smūgį. O sportbačiuose tai atrofuojasi… Po ilgalaikio bėgimo basomis, galop, pėda nustoja skaudėti, ir kietu paviršiumi galiu bėgti 5-6 km o gal ir daugiau. Treniruote galima įveikti ir akmenukus, nes pėdos raumenys ima ir prisimena savo paskirtį,,, reikia įvertinti ir tai, kad pėdoje randasi visi organizmo organų taškai, ir bėgant per šiuos taškus masažuojasi, gydosi patys vidaus organai.
    [attachment=1]peda.jpg[/attachment]
    Reikia įvertinti ir tai, kad pasivaikščiojimas ir bėgimas suteikia labai daug informacijos, kurios mes nesuvokiame. Aplinka kurioje bėgame saveikauja su visomis mūsų organizmo sistemomis tuo būdu, mes kaip ir stiprėjame, įgauname naujas savybes, o bėgant basomis visa tai nuskaitome nuo paviršiaus, kuriuo bėgame. Klausa, akys, pėdos, mostai, oras, kuris patenka į plaučius tampa informacijos pasikeitimo įrankiais, o gauti ir paimti informaciją iš gamtos stichijų: miškas, vėjas, paukščiai, vanduo, ošimas yra mūsų – žmonių jėgos vystymas, kitaip pasakius visų mūmyse esamų jėgų, galių aktyvacija ir vystymas.
    Todėl labai svarbu kad žmogus savo bėgimą neužkirstų ausinukų turiniu, kalbėjimu ar gėrimu.

  2. …kartais rytinė būsena ir nuotaika būna „apsnūdusios”. Tai jas labai gerai išjudina ir pataiso rytinis bėgimas – iš lovos į lauką,(aišku prieš tai apsirengus). Pradžioje tenka „įsibėgėti”, po biški, po biški vis judriau, judriau… Ir po keliolikos minučių jau pasijaučiu kaip senai pabudusi ir vis žvali :sokineja:

  3. Bėgimas kaip ir įsimylėjimas, priverčia širdį plakti stipriau ir raumenis virpėti ;)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+