Kaip tapti sveiku?

Štai mes gimėme ir kol esame gyvi prasideda didysis organizmo nuodijimas – lėtas ir ilgas organizmo galimybių šalinimas: skiepai, tabletės, vaistai, visokie tyrimai su spinduliavimais, radijo, TV, mobilus… nuodijantys maisto produktai, gėrimai (pepsi kola ir pan.) alkoholis, tabakas, kiti narkotikai, žmogaus sąmonės transformacija NLP neuroligvistiniu programavimu ir kitomis panašiomis liaudies kvailinimo priemonėmis.

Visa tai neigiamai veikia imuninę sistemą ir jau mokykloje vaikai retai būna sveiki, o 20-30 – mečiai zombuoti žmonės, griuvenos.
Daugelis organizmo sugebėjimų, deja, pavogti iš žmogaus visam laikui, o psichiniai sugebėjimai pakeisti surogatais.
Kokie yra natūralūs būdai, kad išvalyti organizmą?

Daugelis nesupranta kur gi kaupia organizmas šlakus ir atliekas, kurias jam trukdo pašalinti žmogaus neteisingas gyvenimo būdas? Išmintingas organizmas išmėto kenksmingas medžiagas po visas ląsteles, tačiau netolygiai. Daugiausiai kaupia ten, kur yra mažiausiai kenksminga jam pačiam: vyrams pilvo srityje, moterims sėdmenyse, šlaunyse. Šios vietos storėja pirmos.
Valgant gyvą pilnavertį maistą, vedant aktyvų gyvenimo būdą be TV ar kompiuterio, nereikalingi jokie organizmo valymai.

Išvada: norint be badavimų, valgant sveiką maistą, išvalyti organizmą dar būtini švarus vanduo ir lengvas ilgalaikis fizinis krūvis. Tai gali būti bėgimas, plaukimas, gimnastika, viskas, kas malonu ir lengva. Bent vieną valandą į dvi dienas ir tai jau įjungs nematomus organizmo harmonijos procesus.
Tačiau nesižavėkite brangiu ir madingu sportu, kurį šiandien taip populiarina įvairios prekybinės sistemos.

1. Inkstai – tobulas organizmo valymo įrenginys. Apykaitos produktai papuola į kraują, kuris eina per inkstus ir išsivalo. Todėl labai svarbu yra skysčiai. Kraujas turi būti ne tirštas. Tam reikia gerti skysčius, nes dėl šlapimo susidarymo reikalingas vanduo. Jeigu trūkta vandens, tada organizmas paskirsto jį, tada kraujas tampa tirštesnis, šlapimo bus mažiau ir jis bus didesnės koncentracijos, o kraujo valymosi procesas sulėtės. Skysčiai pagrindinė normalaus organizmo valymosi sąlyga, o su šlapimu organizmą palieka didelis kenksmingų medžiagų kiekis. Inkstai kas minutę perleidžia per save daugiau nei 1l. kraujo, o per parą jie filtruoja ir išvalo 1700l (viena vonia 200l ).

2. Tuštinimas. Iš maisto slenkančio per skrandį ir žarnas yra imamos visos reikalingos medžiagos, o nereikalingos išmetamos.

3. Oda – turi didelį plotą apie du kvadratinius metrus. Organizmas per ją taip pat išmeta visas kenksmingas atliekas. Pažiūrėkite kaip sudaryta oda: jos apatinė dalis apipinta kraujo kapiliarais, tokiu būdu kraujas gali “bendrauti” su išoriniu pasauliu. Kraujas gali kenksmingas medžiagas pašalinti per odą prakaitu, o tam reikalinga turėti pakankamai skysčių. Per odą vyksta kūno temperatūros reguliacija. Šiame procese dalyvauja skysčiai; atsirasdami ant odos paviršiaus, išskiriami prakaito liaukomis jie garuoja ir atšaldo odos paviršių.

Mūsų organizmas – tokia tobula struktūra(!) kad jeigu skysčių jame mažai, kraujas tirštas, ir jis jaučia, kad išorėje drėgmės maža, ką reiškia, kad reikės prakaituoti… o prakaitas iš karto išgaruos ir reikės eikvoti vertingus skysčius, tada jis tiesiog užkerta prakaito išsiskirimą ir… neprakaituoja.

Jeigu aplinka yra drėgna, tada organizmas ima smarkiai prakaituoti, žinodamas, kad prakaitas garuos lėtai ir nėra jokio pavojaus išeikvoti skysčius.
Kaip organizmas visa tai žino???
Žino, nes jis tobulas.
Oda taip pat yra kvėpavimo organas. Kai kurie jautrūs žmonės puikiai jaučia savo kvėpavimą oda. Net kai nagus padengia laku – jaučia diskomfortą…
Todėl pirtis su teisingais skysčiais, jeigu jums ji maloni, yra vienas iš organizmo valymo būdų. Tačiau pirtį galima paversti savo organizmo alinimu vartojant joje alų, kolą, ir kitus nuodus, kurie, atsivėrus organizmui patenka į gyvybiškus organus ir juos griauna. Skysčiai, iš kurių organizmas gamina prakaitą, ne iš karto ateina iš gėrimų. Jie kraujo indais atiteka į prakaito liaukas. Gerai dirbantis organizmas per prakaitavimą į gėrimus reaguoja gana greitai. Silpnam organizmui reikalinga pagalba: ventos, šepečiai, kempinės. Prakaitavimu vyksta kraujo valymas. Aktyvių prakaitų liaukų 1kv.cm yra apie 100.

Dėmesio – antirespirantai, medžiagos prievarta uždarančios žmogaus prakaito liaukas. Be abejo, kai organizmas neturi galimybių pašalinti iš savęs nuodus – jis apsinuodija. Tada žmogui lyg ir be priežasties skauda galvą, kažkodėl viskas gerai, bet pykina, jaučiamas silpnumas, įmanoma mirtis. Ir viena iš priežasčių yra prievarta neleisti organizmui veikti – antirespirantai. Dirbtinai šalindami prakaitavimą žmonės nuodija savo organizmą. Kai kas paklaustų: „o kaip gi tada su pažastų kvapu, gi smirda prakaituojant?“ Atsakymui tinka Majos Pliseckajos (pasaulinės balerinos )žodžiai: „Nevalgykite mėšlo ir nesmirdėsite“.

4. Plaučiai – organizmo valymosi priemonė.
Kai žmogui, vartojančiam alkoholį nuo nusigėrimo smirda iš burnos, tai yra ne tik skrandžio ir dantų problema, o ir iškvėpiamas oras iš plaučių, per kuriuos šalinami nuodai. Todėl geriantys dvokia net tada, kai išvalo dantis… tada jie griebiasi burnos gaiviklių…
Plaučiai išmeta iš organizmo nuodus, tačiau per plaučius nuodai irgi patenka į organizmą, kai žmonės kvėpuoja rūkančių žmonių dūmais, iškvėpimais ir kitaip užterštu oru.
Kai tik jūs įkvėpiate cigarečių užnuodytą orą – organizmas iš karto bando gelbėtis… per šlapimą, odą… o jeigu jūs geriate nuodus tipo kolos, alaus, jeigu jūsų kūnas įvilktas į aptemtus, nekvėpuojančius drabužius… kokios sveikatos jūs galite tikėtis?
Rinkitės miegoti gryname ore ir nepasmerkite savo organizmo kankintis tvankiame kambaryje. Laikykite plaučius švaroje, tai jūsų sveikatos ir gyvenimo svertas.
Paprasta ir aišku, kad organizmo valymosi procese svarbu: šlapimo pūslė, tuštinimasis, oda ir plaučiai, o tame dalyvauja kraujas, kuris yra vienintelis pagrindinis gerų ir blogų medžiagų nešiotojas.
http://www.sveikata.info

2 Komentaras

  1. Laurita, nepavargsit reklamuoti savo maisto papildus? :) Geriau, nevartokit mėsos ir kitų dalykų kurie tuos vitaminus plauna iš organizmo, ir nereiks tų papildų, viskas paprasta :)

  2. Manau, tapti sveiku padeda tinkamas rūpinimasis savo sveikata. Tai kompleksinis reikalas, apimantis ir mitybą, ir sportą, ir gryną orą, ir maisto papildus, kai jų reikia. Juk gyvename tokioje nuolatinėje skuboje…. Jei kokia nors viena sritis (pvz. mityba) nukenčia, jai skiriama nepakankamai dėmesio, padėti gali tik tinkamai pasirinkta pagalba iš šono, tarkime žolės, vitaminai…

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+