Alkoholis – stiprus narkotikas
Už žmogaus sąmonės vystymąsi atsakingos smegenys. Senoviniuose simboliuose galvos apdaruose vaizduojamas kankorėžis: Šyva, Buda, Osiris, faraonai, Tamos… Vatikane yra pušies kankorėžio skulptūros pavidalo kiemelis. Manoma, jog įmanoma vystyti sąmoningumą būtent šios konkorėžinės liaukos aktyvavimo pagalba. Girtuoklių ir blogybių dievas Bakas vaizduojamas ne tik su ilgomis ausimis, nagais ir iltimis, o ir su kankorėžiu virš galvos, ir ant jo lazdos galo. Dar vienas pijokų dievas Dionizas taip pat piešiamas su kankorėžiu.
Kodėl alkoholinius gėrimus vadiname spirituotais? Spiritas (spiritus – dvasia, siela, įkvėpimas) atidaro žmogaus sąmonės duris visiems įmanomiems anapusinio pasaulio demonams; mediciniškai kalbant – proto sutrikimais, o liaudiškai išsireiškiant – kvailėjimui. Senovėje žmonės simboliškai šitai atvaizdavo savo piešiniuose. Deja, nei mokyklose vaikams, nei sveikatos programose, apie tai nepasakojama. Prevencinės kultūringo gėrimo įdėjos galėtų perspėti žmones dėl tokio “kultūrinimosi” pasekmių. Pažiūrėkime į išgėrusius žmones. Nevartojantiems alkoholio išgeriantys atrodo, lyg apsėsti.
Alkoholis veikia smegenis, o per jas viską; ko pasėkoje žmogus tampa lyg robotas, lėlė, nes jis nebepajėgus realiai suprasti to, kas vyksta.
Būtina žinoti, kad vartojantys alkoholį aiškiaregiai, ekstrasensai, žiniuoniai, bendrauja su tamsos: šmėklų ir demonų pasauliais. Kankorėžinė liauka – sąmonės akis, smegenys – mūsų dvasia. Jeigu ją užpilti alkoholiu, ji praras tikrovę, šeimą, vaikus, sveikatą, viską. Alkoholio vartotojai tampriai susiję su barniais, depresija, nesantaika, žalojimais, prievarta, skurdu ir laisvės bei sveikatos praradimu.
Perspėtas – apsaugotas
Etilo spiritas (alkoholis) – degus, bespalvis skystis su savo kvapu, priklauso stipriai veikiančių narkotikų grupei, kurie iššaukia pradžioje euforiją, o po to nervų sistemos paralyžių.
. (ГОСТ 18300 – 72 p.5.1 jau su pasikeitimais 1982 m. ir ГОСТ 5964;82.4.1.).
www.sveikata666.lt