Ar turėčiau nusipirkti važiuojantį motobloką Belarus MTZ?

Darbas žemėje yra labai sunkus: tenka atlikti daug sunkių darbų. Tradicinė žemės ūkio technika netinka vasarnamiams ir namų valdų sklypams, nes yra labai didelių gabaritų ir brangi, todėl geriausias sprendimas mažiems ūkiams – naudoti kompaktiškus motoblokus. Dėl daugiafunkcioniškumo, paprastos konstrukcijos ir prieinamos kainos motoblokas yra geidžiamas pirkinys daugeliui kaimo gyventojų. Ypač gerai užsirekomendavo save Belarus MTZ motoblokas. Iš plataus „Belarus“ įmonės įrangos asortimento, su kuriuo siūlome susipažinti nuorodoje https://www.eldalita.lt/belarus , čia jus galite pasirinkti motobloką, kad atliktumėte specifines užduotis žemės ūkyje, nuo arimo ir šienavimo iki sniego ir šiukšlių išvežimo. Priklausomai nuo modelio, Belarus motoblokas veikia ir dyzelinu, ir benzinu. Jie yra vieni galingiausių iš esamų analogų.

Ar verta pirkti MTZ motoblokus ūkiui?

Šių motoblokų privalumai taip pat yra šie:

– lengva aptarnauti;

– mažos degalų sąnaudos;

– variklio aušinimo oru ir vandeniu sistema, leidžianti beveik nepertraukiamai eksploatuoti įrangą net esant aukštai temperatūrai;

– galimybė pasirinkti starterį (elektrinį arba spyruoklinį);

– yra diskinė sankaba, todėl įdirbant dirvą nereikia nuolat stebėti įtempimo;

– galimybė naudoti priedus;

– arimo gylis iki 0,3 metro

– gamintojo garantija.

Ir, žinoma, dar vienas labai svarbus belarus motoblokas vairuojamojo privalumas – jo nedidelė kaina, net palyginant su mini traktoriaus kaina. Todėl toks įrenginys labai greitai atsipirks.

Atsiliepimai apie motoblokus Belarus MTZ kalba patys už save.

„Nusipirkau dyzelinį motobloką, geras arimo gylis ir plotis. Patogi pavarų svirtis. Jis gerai subalansuotas. Įjungus pirmą pavarą ir esant mažam akceleratoriaus greičiui, važiuoja sklandžiai. Patogu pjauti rotacine šienapjove ir įdirbti dirvą” – tai vienas iš tipinių atsiliepimų apie MTZ motoblokus. Tai patikrintas ir veiksmingas pagalbininkas ūkyje.

Kaip minėta pirmiau, šie motoblokai yra labai patikimi ir nėra problemų gauti originalių atsarginių dalių, todėl galite drąsiai pirkti šią įrangą interneto šaltiniuose, kuriuose skelbiama apie motoblokų pardavimą.

Taigi, „Belarus” motoblokas yra optimaliausias sprendimas ūkininkams, sodininkams ir daržininkams tiek našumo, tiek kokybės, tiek kainos atžvilgiu.

Tai tikrai geras pasirinkimas!

Search

+