Ar užsiimti seksu ar ne?

Sveiki, esu statybų įmonės vadovas Šiauliuose, turiu viršsvorį, bet stengiuosi vesti sveiką gyvenimo būda, kiek leidžia galimybės. Jau beveik pusmetis kaip atsisakiau mėsos, atsisakiau alkoholio, nors retsykiais dar pavartoju alų pailsėti nuo įtampos. Gyvenimo tempas įtemptas ypač užėjus krizei Lietuvoje ir visame pasaulyje. Tad belieka vienintelis malonumas seksas. Tad klausimą turiu sekantį: ar seksas sveikas užsiėmimas? Jei ne tai kodėl? Ir kaip padaryti jį mažiau nesveiką? Atsisakyti jo būtų sunku, nes darbas, aplinka, visa visuomenė daro savo įtaką, o ir pats seksas didelis malonumas, ir kai sunku ypač padeda morališkai atsigauti.

Rašau šį klausimą šiame forume, kadangi kiti visi vienuodi, visur tik reklaminiais straipsniais stumdomos prekės, o čia radau alternatyvą artimesnę širdžiai.

26 Komentaras

 1. Yra panelių be sekso neisivaizduojanciu santykiu:))))) kad tik butu:)))) kokybe cia nebutina:)  ir kiekybe – ne. svarbu s e k s a s :)))) daznai tame ir gyvena nuo……..iki ir laime tame…. moteru ivairove yra gerai:)))))) znimona:))))

 2. Lankytojas, Pir, 09/02/2009 – 10:54

  Man asmeniškai seksas, kaip jis yra paduodamas visuomenei, filmuose, neegzistuoja taip, kaip jums neegzistuoja malonumas Veneroje. Tačiau, kai yra mylimas ir esi mylima, kai riša meilė, tada gimsta daug meilės kurinių, vienas iš jų mylėjimasis. Mylėjimasis meilėje neturi nieko bendra su seksu, kurio mėgėjai vartoja jį, kaip higienos ir atsipalaidavimo priemone.
  Mylėjimasis meilėje neturi jokių problemų, klausimų, ir neaiškumų, nes mylintys, meilėje randa visus atsakymus ir būtinumus.

  Pritariu, nes logiška.

  jode, Tre, 10/10/2012 – 11:00

  Aš manau, toks klausimas net NETURĖTŲ kilti :) kaip tai – užsiimti seksu ar ne :) aišku, kad užsiimti. Kiekvienas sveikas žmogus tuo užsiima. Nematau net menkiausios priežasties kodėl reikėtų atsisakyti sekso :)
   

  Visiškas nusišnekėjimas… nekyla klausimų tik debiliukams, o turintiems nors vieną siūlą galvoje… toks klausimas,  gimdantis du siūlus galvoje:) be jokios abejonės kils ir kyla žmonėms turintiems galvą ir mąstymą:)

  Kalbant  ne apie galvą … o apie užpakalį – sutinku su jode… ten klausimų nekyla.)

  Tad kuo jūs priimate sprendimus: galva ar užpakaliu?:)

  Kalbant apie sveikatą, nesutinku su ponia jode, nes kiekvienas sveikas žmogus vadovaujasi galva, o ne užpakaliu:) tame ir sveikata:)

   

 3.  Vieną pamylėsiu,
  Antra pamylėsiu,
  Trečios noriu,
  Ketvirtos geidžiu.
  Laikas eina,
  Ir staiga, aš suvokiu,
  Deje, nebeturiu to jausmo,
  Kuris pakelia ,
  Kuris teikia sielai malonumo.
  Deje aš suvokiu,
  Kad nebemoku jau pamilt.
   

 4. Aš manau, toks klausimas net NETURĖTŲ kilti :) kaip tai – užsiimti seksu ar ne :) aišku, kad užsiimti. Kiekvienas sveikas žmogus tuo užsiima. Nematau net menkiausios priežasties kodėl reikėtų atsisakyti sekso :)

 5. Ir dėl ko aš dabar negaliu pasakyti tiksliai kas yra meilė :) dėl to, kad viskas ką aš galvojau ankščiau pasirodo klydau laikui bėgant tai supratau, nes jos nejaučiau tokios tiesiog žinojau kad viskas ne taip yra kaip manau jog turėtu būti :) dėl to ir keičiu save tobulinu, tam kad pribresti tam visam reikalui, pasirodo kad buvau gerokai nutolęs nuo tikrosios meilės :) ir kol nesukomfiguravau failų savo motininėj plokštėj ir neišmėginsiu gyvai tol ir negalėsiu tau atsakyti tiksliai kas tai yra o gal ir iš vis nesugebėsiu pasakyti kas tai yra nes tai reikia pajausti, kad suprasti :) ir esu supratęs pokolkas tik viena, kad tam reikia pribresti prinokti :) ir mano manymu, kad žavėjimasis vienas kitu ne visada nauda neša o tiesiog abu turi žvelgti ta pačia kryptimi :P :geek: kad suprasti kas tai yra turi išmokti pirma save mylėti, gyvenimą mylėti, atrasti save, o tada ir žmogų sugebėsi pamilti kuris taip pat moka mylėti :) štai nuo ko kilo tas dalykas, abiems žvelgti ta pačia kryptimi :) žmogus turi spinduliuoti meile, supratingumu, būti laisvas, ir kai įveiksi šitą tada ir klausimų manau nebekils kas tai yra o tik sakysi kaip gera mylėti :)

 6. Aš taip manau :) esmė tame jog turi būti viskas vientisa, o ne taip, kad tu man fainas tuom, o tu man faina tuom ir t.t kol pradeda lysti visokios smulkmenos nuo kurių ir prasideda nesutarimai, kad oi bet šitas man nepatinka pas tave ar anas, turi būti abiems tas pats galvoj tiek supratimas buityje tiek gyvenime tiek aplamai viskuom o jei ir skiriasi kas tai neprieštarauti kito įsitikinimams. O tai kaip galima žavėtis partneriu ? kad jis protingesnis ? kad jis už mane geresnis ir t.t :) turi būti lygu.

 7. Quote:

  Meile mus moko ne žavėtis vienu kitu o abiems žvelgti ta pačia kryptimi

  Kur čia taip moko? :)

 8. Paskaityk knygu kelias apie meile gal suprasi ;) o šiaip aš žinau kokia neturi būti :) ir kai pats nebūsi toks kaip kad meilėje netinkamas tai ir nž kas meilė yra :) tai žinai siekti reikia to o ne klausti kas tas yra ;) jei netiki tuom tai klausi, bet kam klausi jei netiki ? o jei tiki tai ir klausimų nekyla ;)

 9. Quote:

  Na žinai čia tokio žodžio paaiškinimą paprašei kur sunku atsakyti nes kiekvienas savaip ja supranta o šiaip kaip kai du tampa vienu o ne taip, kad patinka kaip atrodo dėl to tave ir renkuosi.

  Tai va, kad tu cia plepi plepi, o pats nezinai ka. Tokiu plepalu visur pilna, kurie i viska atsakineja budami dundos. As klausiu rimtai, ar kas gali tikrai atsakyti ir patarti. nuomoniu ir filosofiju esu jau prisiskaites

 10. Tadas33 wrote:

  akmenėli, o ką dar girdejei apie tokį seksą?

  Oi, aš tikrai Jums nebūsiu žinių šaltinis. :) Todėl ir klausiau pavadinimo, kad pasidomėčiau, kas tai per dalykas.
  Tik pamenu, kad kažkada per TV rodė porą, kuri viešai demonstravo, kaip galima mylėtis net nenusirengus, berods tai su Rytų filosofija susiję. Apie tai visa laida buvo, bet nieko nepamenu. :( Tai įdomu, ar Ramybė kalbėjo apie tai, ar apie visai ką kita…

 11. Meile mus moko ne žavėtis vienu kitu o abiems žvelgti ta pačia kryptimi :) Turi vienas kita papildyti suprasti o tiksliau abu turi būti vienas ir tas pats :) ir pasakymas, kad skirtumai poroj reikalingi nes taip įdomiau apsurdas. Turi būti abu tokie patys, kad nereikėtu bereikalingai švaistyti neregijos vienas kito prižiūrėjimui ar dar kažkam :)

 12. o kaip du tampa vienu? kokia tai mutacija?? :shock: :D

 13. Na žinai čia tokio žodžio paaiškinimą paprašei kur sunku atsakyti :) nes kiekvienas savaip ja supranta o šiaip kaip kai du tampa vienu :P o ne taip, kad patinka kaip atrodo dėl to tave ir renkuosi. :?

 14. Viską jūs gražiai čia rašote, bet tai daugiau žodžiai, o situacija tokia kokia yra. Jau mėsos atsisakiau, nerūkau, alkoholio praktiškai nebevartoju. O kaip siekti meilės? kas ta meilė? moteris traukia arba netraukia, o kas meilė?

  Artūrai tu papasakok kas tau meilė? kaip jos sieki?

  akmenėli, o ką dar girdejei apie tokį seksą?

 15. Kiek esi pabudęs, tiek žinių ir gauni iš aplinkos. Jeigu nesi pabudęs, net pačios vertingiausios žinios nieko nepakeis. Dvasinis tobulėjimas tai savojo AŠ tobulinimas ir kai pradėsi jį tobulinti ateis ir išmintis, siek meilės, harmonijos, savikontrolės.

 16. Tadai niekas nepateiks Jums recepto, nes tokio papraščiausiai nėra.

  Jūs papraščiausiai dabar paimkite popieriaus lapą, pieštuką ir surašykite jame tokiu kokiu norite būti.
  Parašykite viską, viską ką tik norite pakeisti savyje. Padarykite tai dabar.
  Pradėsite pats atsakinėti į klausimus kuriuos uždavėte Arturui.

 17. Kitas mylėjimosi būdas susiveda į mylėjimąsi be energijos praradimo, kai vyrai nesimėto savo gyvybės energija – sėkla, kaip nereikalinga šiukšle, o išsaugoja ją ir akumuliuoja pasikeitime su moteriškąja lytine energija. Toks mylėjimasis įmanomas tik tarp vyro ir moters, kurie vienas kitam yra atsidavę meilėje.

  Kažkada teko apie tai girdėti. Berods toks mylėjimosi būdas turi atskirą pavadinimą, gal žinot jį?

   

 18. Ką reiškia dvasiškai tobulėti? Ir kaip padaryti išmintį savo gyvenimo draugu?

 19. Tu turi pats atrasti tai kas tave traukia, domina. Aš galiu paprasčiausiai pasiūlyti tai sveikas gyvenimo būdas, bei dvasinis tobulėjimas. Padaryk išminti savo gyvenimo draugu. Paprasčiausiai pakeitęs save pakeisi ir pasauli.

 20. O ką reiškia savyje? Išmokti kvepuoti lėtai, ar joga užsiimti? Kaip tu randi savyje stiprybę?

 21. Baimė yra praeities įspūdis, atspindintis dabarties ateitį. Neigdami baimę žmonės tampa egocentriški, o pripažindami ir priimdami jie ją išauga – išsilaisvina nuo jos.
  Aš manau kad seksas tau nepadės pabėgti nuo susiklosčiusios padėties tiesiog reikia atsiduoti savęs lavinimui. Greičiau seksas laikui bėgant tau pabos ir nebejausi pasitenkinimo nuo jo. O tada nebebus jau kaip ir kur bėgti, kas tada pasinersi į alkoholi ? o kas dar toliau ? manau prieš imdamasis atsakingo darbo bei įsipareigojimų buvai drąsus, siūlau ir dabar išlikti tokiam pačiam ir ieškoti būdų savyje kaip nepalūžti ;)

 22. Darbas mano atima didžiają dalį laiko ir nervų. Esu sekso mėgėjas, o aplinka taip pat nuolatos primena ir kursto tai, sukuosi tarp gražių, pasitempusių moterų, kurios taip pat neabėjingos šio klausimu.

  Ramybe, dėl tokio mylėjimosi kaip rašote, tai man tai taippat toli kaip venera. Retas atvejis rasti moterį nerūkančia, o kad dar būtų kažkas daugiau viduje tai tokiu dykuma.

  Artūrai, o ką siūlytum? Pradžioje man darbas buvo įdomus ir įkvėpiantis, bet su laiku pasidarė kaip kokia liga, kuri įtraukia ir pavergia. Esu atsakingas ir už kitų žmonių gyvenimus. O dabar dar užėjusi krizė, bankui įsiskolinimai ir t.t.

 23. Tadas33 wrote:

  Tai jūs siūlote visai nebeužsiimti seksu? Ir vėl pradėti tik tada kai atsiras, jei atsiras moteris kurią mylėsiu ir kuri mane mylės?

  Labai svetimas man jūsų gyvenimo būdas. Tačiau galiu išdėstyti tai, kas jau yra išdėstyta mūsų svetainėje: žmogiškojo psichikos tipo žmonės, todėl, kad jie gyvena teigiamose emocijose, neturi jokio poreikio „atsipalaiduoti” o ypač seksu.
  Seksas, žmoniškojo psichikos tipo žmonėms nėra aktualija, nes pas juos pats gyvenimas „kaifas” nuo kasdienės kūrybos, tačiau meilė su mylimuoju suvedama į mylėjimasi, nuo kurio gimtų laukiamas meilės vaisius.
  Kitas mylėjimosi būdas susiveda į mylėjimąsi be energijos praradimo, kai vyrai nesimėto savo gyvybės energija – sėkla, kaip nereikalinga šiukšle, o išsaugoja ją ir akumuliuoja pasikeitime su moteriškąja lytine energija. Toks mylėjimasis įmanomas tik tarp vyro ir moters, kurie vienas kitam yra atsidavę meilėje. Tai va, du mylėjimosi būdai: vaiko pradėjimas ir mylėjimasis su energijos išsaugojimu. Toks gyvenimas man priimtinas, lengvas, todėl tik apie tokį ir pasakau.
  Jums aš nieko nesiūlau, jūs pats turėtumėte save vesti ten, kur norite ateiti.

 24. Nejau tik aluje ir sekse randi pabėgimą nuo streso ? :) Nejau daugiau niekas tavo gyvenime tau neteikia malonumo?

 25. Tai jūs siūlote visai nebeužsiimti seksu? Ir vėl pradėti tik tada kai atsiras, jei atsiras moteris kurią mylėsiu ir kuri mane mylės?

 26. Kaip supratau iš jūsų išsisakymo jus neturite žmonos ir kalbate apie seksą tik kaip apie seksą?
  Jeigu klausimas tik sekse, tai klausimas jau ne apie tai, kas yra gerai, o kas blogai, o apie jau susiklosčiusį charakterį, požiūrį ir įprotį. O gi šitie dalykai turėtų būti ne amžini ir tobulinami.
  Man asmeniškai seksas, kaip jis yra paduodamas visuomenei, filmuose, neegzistuoja taip, kaip jums neegzistuoja malonumas Veneroje. Tačiau, kai yra mylimas ir esi mylima, kai riša meilė, tada gimsta daug meilės kurinių, vienas iš jų mylėjimasis. Mylėjimasis meilėje neturi nieko bendra su seksu, kurio mėgėjai vartoja jį, kaip higienos ir atsipalaidavimo priemone.
  Mylėjimasis meilėje neturi jokių problemų, klausimų, ir neaiškumų, nes mylintys, meilėje randa visus atsakymus ir būtinumus.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+