Dantų regeneracija. Septinta dalis

Institute, man sakė, kad apendicitas nereikalingas organizmui. O kas yra apendicitas? Tai svarbi organizmo dalis, disbakteriozės profilaktika. Antra, storosios žarnos peristaltikos stimuliacija. Pašalinę apendicitą, pasmerkiame žmogų vidurių užkietėjimams.

… iš Michailo Stolbovo laiškų: „Dantų regeneracija pagal A.H. Petrovą“.

Autorius siūlo kiekvienam, norinčiam užsiimti dantų regeneracija, savo vaizduotėje pamatyti – tikslią neesančio danties hologramą. Pradėti reiktų nuo viršutinio žandikaulio. Jei jame visi dantys, tuomet daryti apatinių dantų regeneraciją. Žmonės, senai netekę dantų, nežino kokio danties trūksta, nes likę dantys keičia padėtį ir sunku nustatyti 6, 7, ar 5 trūksta. O jie turi skirtingą struktūrą. Kartais dantys auga 30 – 40 ir net 50 – ties metų žmonėms. Gavę dantų regeneracijos technologijas, galite tęsti savo kelią, pažindami save kaip pasaulio dalelę. Rezultatas negali ateiti iki, nesuvokus savęs pasaulio dalimi. O tada ir rezultatas gaunasi. Pagal A.H. Petrovą: “ Jūsų užduotis pajausti, kas vyksta toje vietoje, kur jūs nutarėte atauginti dantis.”

Sąmonė yra pajėgi teleportacijai

Joje yra visi regeneracijos metodo pagrindai. Impulsu padaroma danties šaknies holograma. Į danties viršūnę įdedama ląstelė. Mūsų ląstelės klauso mūsų sąmonės. Dvasios energija ir sielos žinios įeina į ląstelę. Impulsu sukuriam sveiko danties šaknies hologramą. Tam, savo sąmone, įeiname į šaknies pagrindą, įšviečiame informacine energija sveiko danties karkasą. Tai ir yra šaknies pamatai.

Toliau atliekamas žodinis kodavimas

Kiekviena ląstelė žino, ką jai statyti. Dantis, tai – sudėtingas statinys: emalė, viduje randasi dantinas, šaknis, padengta cementu. Vidury danties – nervinis pluoštas, kuris taip pat turi sudėtingą sandarą. <…> Dantis turi ir vidinį, ir išorinį augimą. Viršutiniai dantys ir apatiniai turi skirtingą sandarą. Skaičiavimas prasideda nuo vidurinės linijos. Du centriniai, du šoniniai, du iltiniai, nr. 3, 4 ir 5 – tai kapliniai – premoliarai. 4 premoliaras turi dvi šaknis, bet gali turėti ir vieną. 6, 7, 8 turi 3 šaknis. O 8- ti dantys viršuje ir apačioje yra labai įvairūs – jie gali turėti 1, 2, 3 šaknis. 6, 7, 8 dantys yra labai galingi kramtomieji moliarai. Šie dantys turi po 2 šaknis, išskyrus 8, kurie kaip minėjau, yra įvairūs. Todėl, kai sudarote savo danties regeneracijos hologramą, tiksliai laikykitės nurodyto šaknų kiekio. Jei tai ketvirtas dantis, tai – dvi šaknys, jei šeštas, tai – trys.

Regeneracija – mini prisikėlimas

Regeneruoja visas organizmas, jis tiesiog atsijaunina. Pas moterį regeneravosi kiaušidės, o pagal ryšių įstatymą ir pagal priežasties – pasekmės įstatymą, regeneravosi ir apendicitas, ir gomurio tonzilės, ir moteris atjaunėjo ir ėmė kitaip jaustis. Jūs turbūt žinote, kad organizmas turi ląsteles – šaltinius, ir…  netekimo ląstelės. Pažiūrėkite, kur pas jus yra pašalintas dantis, ten atsirado kietas paviršius. O jūs čia padarėte švelnią užuomazgą iš devynių mikroskopinių kamieninių ląstelių. Joms yra sunku prasimušti. Todėl, mintyse, šioje vietoje mes pastatysime ląsteles – šaltinius. O sąmonė pati žino, kiek jų pastatyti.

Kai dantis buvo savo vietoje, jis buvo susietas su tam tikru organu.

Visi dantys yra susiję su virškinimo traktu. Todėl dantys ir yra virškinimo trakto pradžia. 3, 4, 5 – tas surišti su sinusitais. Jei koks nors organas pašalinamas, tai laukite susirgimo, nes organizme yra pažeisti ryšiai. Kai aš mokiausi institute, man sakė, kad apendicitas nereikalingas organizmui, ir buvo tuo laiku netgi šalinami apendicitai kūdikiams, kad vėliau nebūtų problemų. O kas yra apendicitas? Tai labai svarbi organizmo dalis disbakteriozės profilaktikai. Antra tai – storosios žarnos peristaltikos stimuliacija. Pašalinę apendicitą, pasmerkiame žmogų vidurių užkietėjimams. Apendicitas taip pat yra imuninės sistemos depas. Pašalinę apendicitą, mes sudarkom šiuos ryšius; pašalinę tonziles, mes sudarkom Pyragovo žiedą, tuo būdu sudarome viršutinių kvėpavimo takų laisvą infekcijos plitimą. Begalės peršalimo ligos, tai – tonzilių, apendicito pašalinimai. Būtinai padarykite sau dantų regeneraciją ir atkreipkite dėmesį į regeneruojamo danties ryšį su jau neesančiu organu. Siųskite iš savo sielos su dvasios pagalba impulsą į mažą užuomazgą taip, lyg vaikus išnešiotumėte. O į tą organą, su kuriuo jisai surištas, siųskite šviesą ir meilę. Dantys formuojasi iki 15 metų. Rekomenduojama prisiminti būtent šį amžių, savo jaunystę, jaudinančius momentus, – tai padeda regeneracijai. Sekantis žingsnis – duokite nuostatą sąmonei pernešti regeneraciją nuo vieno regeneruojamo danties ant visų kitų neesančių dantų”. Tai paskutinė M. Stolbovo informacijos dalis. Jis žuvo, nusinešdamas savo atradimus su savimi. Ruošė © www.sveikata666.lt

2 Komentaras

  1. Tai ar taisyti dantis pas odontologą visgi yra efektyviausias metodas? Greičiausiai ne.

  2. pradejus masazuoti dantenas, tai dantu valymo procesas tapo daug malonesnis :) ar tai sukamais judesiais, ar tai nuo virsaus link apacios per dantenas ir per danti braukti; taip dantenos lieka ir stimiliuojamos, ir prigludusios prie dantuko.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+