Dienos anekdotai

Žmonės įpratę kalbėtis robotinėmis frazėmis: kaip sveikata? kaip jautiesi? ką valgai? ir laukia labai konkrečių atsakymų… iš tikro, kai esi kitokioje erdvėje, tai tokie klausimai skamba beprasmybe. Ir iš vis aš pastebėjau, kad neįmanoma rimtai kalbėtis skirtingų prigimčių žmonėms. Kai pasakau, kad geriu kavą, „sveikuoliai” iš pado išvirsta… tačiau jie visiškai sveikai maitinasi … žuvimi…. :)
Ir ką gali suprasti viską valgantis ir florantiečio gyvenimo? NIEKO. Kad ir kaip stengčiausi išaiškinti jie sugeba suprasti tik viena: jeigu nesimaitini vien obuoliais esi melagis…. Tada belieka svaigt bet kokią nesąmonę šaunančią į galvą… ir…. žinote, suveikia, jie ima rimtai klausytis…. Darau išvadą: labai yra sveika su kitos prigimties žmonėmis bendrauti tik humoro forma… ir tik jiems suvokiamo humoro, nes mūsų humoras jiems visai nelinksmas…. :gausi:

1 Comment

  1. Viens prietelius kitam pasakojo, kaip žmonės yra valdžios programuojami, kartais net už dyką. Klausia jo tas kitas, o kaip anas dabar gyvena tokioj priprogramuotoj aplinkoj? Tas atsako, baisi aplinka: blogai gyvena, nes seimas įstatymus š…priima; aplink nuodus gamina ir žmones jais maitina…Visko čia nevardinsim, kas paprogramuotas, pats žino, kas toliau bus rašoma (nemėgstam kartotis) ;).
    Klausia tas kitas, o kaip pernai gyveno? O užpernai? Pirmasis sako, baisi aplinka: blogai gyvena, nes seimas įstatymus š…priima; aplink nuodus gamina ir žmones jais maitina…
    Klausia kitas, gal prietelius turi naują įrašą/failą savo smegeninėj? O tai tas pats per tą patį…Ne? Tai ko toks atsilikęs!!! Laikas būtų persiprogramuoti, juolab, kad šiais laikais yra institucijų, kur nemokamai programuoja ;)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+