Dviejų savaičių meniu

Dviejų savaičių meniu:

Meniu užduotis – iššluoti organizmą, kai jūs pradedate begleivę dietą.
Tarkuotų morkų ar kopūstų (50/50) salotos, 3 šaukštai konservuotų žirnelių. Galite suvalgyti agurkų, pomidorų, žalio svogūno kaip prieskonį. Naudokite citrinos sultis kaip prieskonį. Dar truputį tušinto buroko ar ropės ir t.t. Jeigu nepasisotinate, suvalgykite džiuvėsėlį ar virtą bulvę.

Vakarienė: 50/50 džiovinti vaisiai su varške arba su bananais, viską sutrynus blenderiu.

Būtina stengtis, kad maistas kuo greičiau paliktų jūsų virškinimo/šalinimo sistemą. Antraip jis ims rūgti, pūti ir kitaip jus nuodyti. Vadinasi, valgykite tuos produktus, kurie kuo greičiau pasišalintų. Jūs turite kasdien tuštintis. Jeigu to nėra, padėkite savo kūnui klizma.

Idealus žmogaus maistas – vienos rūšies vaisiai pagal sezoną. Tačiau būtina pereinamoji apdorotų augalų dieta, kad eliminacija nebūtų per greita ir kankinanti.

Daržovės ir vaisiai

Patirtis parodė, kad tik salierai, salotos, morkos ir burokėliai gerai jungiasi/dera su vaisiais. Vienu metu stenkitės vartoti ne daugiau kaip 3 komponentus, vienam leidžiant vyrauti. Jeigu skrandis silpnas ir užterštas, tuomet vaisių naudokite mažiau, o daugiau daržovių. Jeigu skrandis problematiškas, paimkite 2/3 daržovių: daug tarkuotų morkų ir salierų ar burokėlių (vieną iš jų), ir 1/3 banano bei džiovintų razinų ar figų. Nereiktų valgyti jokių grūdų ir riešutų. O jeigu valgote, nemaišykite jų su vaisiais.

Ramybė, pagal Eret’ą
Redagavo Jelena
 

1 Comment

  1. lengva, paprasta, pigu :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+