Filmai

Filmai

Tikriausiai daugelis mėgsta filmus, gerus stebinančius ir t.t.
Man asmeniškai labai patinka aplamai režisierių ir scenaristų darbas, žaviuosi sugebėjimu sukurti … gyvenimą. Kaip ten bebūtų mūsų laisvalaikio kokybė neatsiejama su … sveikata. O filmai, artistai ir visa, kas su tuo susiję, gali padėti arba nepadėti. Na kaip ten bebūtų kviečiu į diskusiją apie tuos filmus (ar ką kitą), kurie mums įdomūs ir jeigu skoniai sutampa būtų labai įdomu pažiūrėti – ką gi kievienas iš mūsų mato žiūrėdamas tą patį filmą.
Labai kviečiu nesistebėti vieni kitų skoniais, nes natūralu, kad jie skirtingi ar panašūs, bet kartais paragavę dar neragauto meniu galima atrasti daug naujų kaifų, ir žavingos išminties :)
Gal kas nors ką nors pasiūlys pirmas?

15 Komentaras

 1. ner prasmes ieskoti bendrumu kadangi skirtingi interesai gyvenimo budas duoda skirtingus filmo supratimus. man sis fimas eile patarimu ir praktiniu veiksmu kaip daryti ar nedaryti. ka cia sitas filmas :) va apie alkoholi as tik dabar pamaciau 13 filmu ir taip nustebau kai kaimyne man ji parode ir pasake kad cia mokina kaip- gerti kad nepasigerti :) mat ji ne bumbum rusiskai :) ir dar geria kasdien.

 2. JOooooo aiškiai kalbamės kitomis kalbomis…..
  Kalbu ir apie tave. Ir apie visus, kurie vieniši nors akys mato masę filmų apie meilę. Kodėl nesimokai iš filmų tu? Na dabar tikrai klausimas labai aiškus :) Kodėl vienišiai dusaujantys meilės, nesimoko iš to, kas akivazdu ir paprasta išdėstoma filme? Kad ir serijale „Juodvarnyje” arba bet kokiame meksikietiškame seriale yra visų tipų charakteriai, jų elgesio motyvai ir pasekmės. Belieka išsirinkti, jeigu savo nėra :) nes kai yra savo tai moteris ar vyras visada yra apsupti arba mylimojo globa arba draugų artumu.
  Žvelk į save ir viską suprasi teisingai.
  Aš kalbu apie anuos kitus, nes juos matau akivaizdžiai realiai ir vos ne kasdien. ir kai mes žiūrime vieną ir tą pati filmą, tai aš pilna elgesio pavyzdžių ir naujovių energijos, o tie kiti, lieka taip kaip buvę…. Štai kame klausimas buvo.
  Ir aš žinau į jį atsakymą :) tačiau kiekvienas jį turi susirasti pats.

 3. Ire’ na wrote:

  Todėl aš stebiuosi aplamai žmonėmis, kurie pažiūri eilę filmų apie meilę ir jos neturi. Kodėl jie neima to, kas liejasi iš ekrano? Gal kas žino?

  Aha, matau tikrai neaiskiai parasiau :roll: Kalbejau tik apie tuos, ar tas, kurios ziuri filmus apie meile bet nieko neismoksta.. :)

 4. Daug klausimų aš užduodu, kodėl necituoji? Kokį klausimą? Tada gal ir pačiai aiškiau būtų apie ką kalba. Bet kokiu atveju aš niekur neklausiau, apie namų šeimyninkes, ir jų emocines būsenas, nes pati esu namų šeimininkė ir … nieko panašaus, ką rašai apie jas, man nėra O gal čia tik man ir mano draugėms taip, o visos kitos nusivylusios gyvenimu? :)

 5. Irena uzdave klausima, as atsakiau.. bet turbut ne taip supratau ir nusipasakojau.. ups :roll:

 6. Jamuna wrote:

  pagrindines serialu ziuroves…

  Jamuna, o ar galėtum nors vieną, ar du vardus paminėti iš tokių „namų šeimininkių”, kurias apibudinai? Įdomu iš kur tokia statistika apie serialų žuroves :)

  Kiekvienas žmogus, mato ir atsirenka tai, ką turi savyje, kas jam artima. Vieni neapykantą, kiti Meilę, kiti grožį… Visur yra visko, o matome ir atsirenkame galbūt tai, ko kiekvienam reikia? Kam grožio, kam kančių…

 7. oho, kokia liūdna patirtis…
  o mano ir mano draugių patirtis visai kita. Mane serialai įkvėpia sportuoti, kad pasivyti herojų tobulumą, mylėti ir džiaugstis pasimokant iš herojų klaidų :) o dar įkvėpia grožiui.

 8. pagrindines serialu ziuroves, pavargusios ir nusivylusios namu seimininkes bandancios aukleti vaikus, dirbancios nemegstama darba ir gyvenancios su nemylinciu vyru… jos neturi gyvenimo dziaugsmo. jos isijungia tv, isijaucia i vaidmenys, apverkia savo jaunystes mailes prisiminimus ir gyvena toliau savo vargana gyvenima, nes pacios save itikineja kad gyvenime taip nebuna kaip filme, gyvenime sunku :?
  jeigu tokie zmones tik suvoktu kad jie patys gali paimti SAVO gyvenima i SAVO rankas ir suprastu kad kiekvienas pats kuria savo laime.. :roza:

 9. Na aš kitaip supratau Angelo anekdotą, gal dėl to kad kitaip žiūriu į gyvenimą. Varnos pas Angelą žiūrėjo neprisirišusios :) atsieit, tačiau tai biorobotovarnos, kai yra tokia liaudies patarlė, ,… žiūri į knygą ir mato špygą :) ir ko tada žiūrėk į knygą? :)
  ir čia varnos žiūri filmą ir mato kažką panašaus, pakalbėjo apie tai, ką matė, o kitos nė to nesugeba, nes filmas baigėsi ir su juo kartu ir atmintis pranyko … apie ką gi buvo filmas :) ir esmė viso to žiūrėjimo ir Angelo akekdoto, kad protingas žiūri protingus filmus ir iš jų mokosi gyvenimo – pažiūrėjo ir suprato savo klaidas ir padarė išvadas, ir pakeitė gyvenimą į tokį, kokį matė, arba panaudojo herojų strategiją, o va kvailas, žiūri bet kokį filmą ir tik tam, kad žiūrėti, arba tam, kad pasakyti kitam, ooo aš mačiau tą filmą, gerrrrasss, ir tuo baigėsi filmo ir jo laiko gaišimo ptrasmė.
  Pvz aš jeigu jau žiūriu kokį filmą tai tik tam kad gaučiau energiją ir tobulinčiau mąstymą, todėl pukiiai suprantu varnas, kurios pažiūri filmą apie tai, kaip pvz „Juodvarnyje” apie sugebėjimą savitvardos ir magijos, o po filmo gauna depresiją, kad serijalas baigėsi… :)
  Man mano laikas yra mano gyvybė todėl filmas turi ją pildyti, teikti mąstymą, geras emocijas, pamokančius išgyvenimus ir praktikos variantus, kuriuos aš po filmo imu ir darau. Todėl aš stebiuosi aplamai žmonėmis, kurie pažiūri eilę filmų apie meilę ir jos neturi. Kodėl jie neima to, kas liejasi iš ekrano? Gal kas žino?

 10. Kažkada žiūrėjau tokį filmą vadinasi Forestas Gampas (Forrest Gump). Tai 1994 metų amerikiečių filmas apie vieno vyro gyvenimą. Forestas buvo kiek naivus, bet nuoširdus. Viskas kuom jis užsiimdavo jam labai gerai sekdavosi, jis tapo kelių sporto šakų čempionu, milijonieriumi. Bet jis prie to buvo neprisirišęs ir gyveno laisvai taip kaip jam norėjosi nekreipdamas dėmesio į kitų nuomones :)

 11. Ire’ na wrote:

  Tikriausiai daugelis mėgsta filmus, gerus stebinančius ir t.t.
  Man asmeniškai labai patinka aplamai režisierių ir scenaristų darbas, žaviuosi sugebėjimu sukurti … gyvenimą. Kaip ten bebūtų mūsų laisvalaikio kokybė neatsiejama su … sveikata. O filmai, artistai ir visa, kas su tuo susiję, gali padėti arba nepadėti. Na kaip ten bebūtų kviečiu į diskusiją apie tuos filmus (ar ką kitą), kurie mums įdomūs ir jeigu skoniai sutampa būtų labai įdomu pažiūrėti – ką gi kievienas iš mūsų mato žiūrėdamas tą patį filmą.
  Labai kviečiu nesistebėti vieni kitų skoniais, nes natūralu, kad jie skirtingi ar panašūs, bet kartais paragavę dar neragauto meniu galima atrasti daug naujų kaifų, ir žavingos išminties :)
  Gal kas nors ką nors pasiūlys pirmas?

  cia del sveikatos ir ziurowu :) :
  sedi dvi warnos ir ziuri filma apie warna ir lape. paziurejo. nusipirko surio ir atsisedo ant sakos. cia priejo lape… na kaip iprasya pagyre ir suris atsidure jos pilwe. warnos sako wiena kitai: äi tiek to to surio, turbut toks likimas karrrr, einame namo gal koki filma paziuresime. einame einame, dabar ziuresime siauba kaip is varnu iskamsas daro karrr
  ir nuejo varnos filmo ziureti karrrrr
  tai buvo ju paskutinkis filmas, kuris ju nieko neismoke.
  bet atskrido kitos warnos karrrrr :) ziureti kino filmo…

 12. Jo, anose serijose tą patį pasakoja tik skirtingų šalių moksininkai. Informacija labai pravarti.

 13. Aš nežinau kiek tiksliai yra tų dalių, nes man atrodo, kad jų ne viena ir ne dvi, bet esme juose išlieka panaši, jog sugerdamas vanduo informacija keičia savo struktūra, kurios pasekmes gali būti tiek teigiamos, tiek ir neigiamos, priklausomai nuo tavo minčių. Kodėl mes galvodami apie kažką, ar tai būtų teigiamos emocijos, ar neigiamos, visada pritraukiam prie savęs ta objektą ar tai būtų veiksmas ar tai būtų trokštamas daiktas ar dar kas panašaus :) Juk didžioji dalis mūsų yra strukturizuotas vanduo ir bet kokios mintys ar žodžiai gali pakeisti to vandens struktūra taip, kaip gali pakeisti įvairios chemines medžiagos, nuo to gali priklausyti ir mūsų savijauta ir poelgiai ir netgi susidariusi aplinkinė situacija :roll:
  Vat pvz situacija, kaip ligotam žmogui duodama stiklinė vandens ir pasakoma, kad ten yra vaistai kurie ji išgydys. Žmogus patiki ir pasveiksta, o tai reiškia, kad jis pasveiko ne tik nuo tikėjimo, tikėjimu jis pakeitė to vandens savybes, o kita ne tik nuo vandens organizme pradėjo veikti tiek mechanizmai, kurie padėjo jam pasveikti, bet ir nuo jo nusiteikimo, kad nuo to jis pasveiks :)
  Vanduo yra gyvas, jis išsaugo informacija, todėl mes jo neišvalysim ir neišgryninsim nei vienu pasaulio filtru, o tik dar labiau sudarkysim jo struktūra ir gyvybingumą, vandenį galim išvalyti tik savo mintimis ir gerų emocijų pagalba ir ne tik išvalyti, bet pakeisti jo struktūra, o tai galim daryti tiek išorėje, tiek savo viduje.
  Linkiu geru teisingu minčių mastant apie vandens savybes :)
  Aš Jūs myliu, tai tik frazė, bet iš tikrųjų, tai leidžia Jums pasijusti ne tik geriau, tačiau tai keičia jūsų kūno struktūrizuoto vandens molekulių forma, kuri nuo tokių žodžių, tampa taisyklinga ir nuostabiai graži, gal tai tik miražas, bet nepaneigsim, kad tie žodžiai mus pamalonina, o tai jau šioks toks įrodymas viso to gelestau:

 14. Klausyk o tu negalėtum biski papasakoti, žinoti norisi :) o dabar žiūriu apie ką kitą, ir laikausi taisyklės, padaryti darbą iki galo ir tik tada imtis kito. Be to abi pirmas serijas mačiau. Tai žinai, jokio skirtumo ar žiūri ar ne tuos filmus, jeigu nepabandai. Aš bandau, kai prisimenu ir nesiskundžiu, vanduo gyvas. Mano draugė plaukimo varžybose dalyvavo, iki finišo liko tiek nedaug, bet ją lenkė varžovė. Tai ji ėmė ir paprašė baseino vandens, kad laimėtų. Ji laimėjo. Sako nežinanti kaip, nes jau buvo susitaikiusi su pralaimėjimu, bet vis tik pabandė filmo įkvėpta. Tai va.
  Daug žinau pasakojimų, žmonės pasakoja kaip jiems buvo su vandeniu. Todėl tie filmai geri tuo, kad imi ir padarai ir turi iš to labai vertingos patirties.

 15. Ką manote apie vandens savybes sugerti informacija ? Ką naujo supratote žiūrėdami šį filmą?
  http://cineplexx.ru/2/567-voda.-v-poiskakh-nepostizhimogo.html

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+