Fiziologija kitaip

Kraujotaka

Ligos priežasties neįmanoma pašalinti, kol egzistuoja neteisingas požiūris į kraujotaką.
Plaučiai – organas, judinantis kraujotaką, o ši – širdį. Ir ne atvirkščiai, kaip mums teigia medicina. Norite įsitikinti? (1) Kai tik pradedate greitai kvėpuoti, jūs pagreitinate kraujotaką ir širdies susitraukimus.
(2) Kai jūs išgeriate nuodų – alkoholio, iš karto pagreitinate širdies plakimą. Kai jums daktarai duoda nervus veikiančių vaistų – jūs mažinate širdies darbą. Medikai tai žino, bet …

Kai lipate laiptas, širdis pradeda greičiau plakti, nes plakimo greitis priklauso nuo spaudimo, kuris padidėja dėl kvėpuojamo oro. Kažkada šveicarų fiziologijos ekspertas eksperimentais įrodė, kad fiziologija, kurią mums pateikia šiuolaikinė medicina ir kurią Londone išrado profesorius Wm. Harvey, neegzistuoja. Medicina į jo atradimus nesureagavo. Kyla klausimas: kodėl mokslas nesureaguoja į tokius dalykus?

Metabolizmas

Mokslinis metabolizmo išaiškinimas – pati absurdiškiausia ir pavojingiausia doktrina iš visų kitų įpirštų žmonijai. Klaidinga teorija apie ląsteles, dar klaidingesnė apie baltymus, pamažu išnaikins žmones.
Kad ląstelės nepertraukiamai eikvojasi gyvenimo eigoje, ir kad jų svarbi sudedamoji dalis yra baltymas, kad jas būtina atstatinėti baltymingu maistu, yra klaidingas teiginys. Jis paneigtas mano tyrimais ir eksperimentais. Aš pateiksiu šimtus stebėtų badavimo faktų ir savo paties patirtį. Tai, ką medicina vadina metabolizmu, yra šiukšlių eliminacija, kurią organizmas daro, kai tik skrandis lieka tuščias. Medicina fanatiškai tiki, kad žmogus badaudamas gyvena savo kūno sąskaita.

Badavimo variacijos

Liekni žmonės gali badauti lengviau ir ilgesnį laiką, nei storuliai.
Indijos jogai, kurių kūnas – vien kaulai ir oda, gali badauti labai ilgą laiką be jokių kančių. Tad iš ko jie gyvena? Kuo švaresnis kūnas nuo gleivių, tuo ilgiau žmogus gali badauti. Todėl badavimui būtina pasiruošti valomąja ir liuosuojančia dieta. Švaraus kūno badavimo laikas nėra žinomas. Badas išsekina tik užterštą, neparuoštą kūną. Tačiau medikai tvirtina, kad savo ląsteles būtina papildyti baltymais, ir rekomenduoja valgyti irstančius lavonus, kurie buvo dar ir termiškai apdoroti: virti, kepti.
Taip jūs kaupiate atliekas savo organizme gleivių, vandeningų sankaupų pavidalu; tai pagrindinė visų ligų ir mirties priežastis, kai organizmas jau nebegali pašalinti šiukšlių ir jam tenka sustoti.
Medikai sako, kad maistu žmogus pildo sveikatą. Tačiau jeigu storulio žarnyną išvalyti nuo ten esančių fekalijų, tai jis neteks nuo 5 iki 10 funtų, net jeigu kasdien eis į tualetą pats. Ar fekalijas medikai supranta kaip sveikatą? Toks medicininio mokslo metabolizmo aiškinimas.

Paruošė Ramybė pagal A.Eret
Redagavo Jelena

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+