FloRAntiečiai
Flora – planetos augmenija – gyvi augalai. Tokia yra aiški žodžio „flora” reikšmė. Augalai – nei virti, nei kepti – tie, kurie gyvi.
Logiška būtų vartoti žodį, į kurį telpa viso valgomojo augalinio maisto reikmšmė – flora. Iš jo – augalų valgytojų pavadinimas – florantiečiai. Paprasta ir lengva. Florantietis – žmogus, siekiantis maitintis neapdorotu augaliniu maistu – flora.
Praktikuojančio florantizmą vis mažėja virto ir didėja gyvų augalų vartojamo maisto procentas.
FloRAntiečių pagrindas – savęs, kaip sielos, kaip proto ir kaip jų visumos – žmogaus – savarankiškas kūrimas. Išmąstymas, harmonija, mokymasis, patirtis, tobulėjimas, darbas, kūryba, kūno ir psichikos švara – viskas susiję, o kai šie dalykai nesuderinami, tada žmonės, kad ir kokią dietą bepraktikuotų, serga.
Privalumai
FloRAntiečių maistas: neapdorotas augalinis maistas, sultys, natūralus vanduo. Toks maistas suteikia malonumą, ekstazę. Jo skonis jaučiamas visu kūnu. Kūnas įgauna intuicines degustacines sąvybes.
FloRAntiečiai maudosi upėse, jūroje, pilasi vandeniu ir žiemą, nes jie jaučia įsiliejimo į Gamtą poreikį. Augalinis maistas suteikia organizmui atsparumą temperatūrų pokyčiams. FloRAntiečiai studijuoja gamtos ir psichikos dėsnius, rūpinasi minčių švara, savitvarda, dvasiniu komfortu. Dar viena savybė: menas, kūryba, muzika, poezija – viskas, kas žmogų daro lengvą ir dvasingą.
FloRAntiečiai neriboja savęs, nusistatydami laiką, kada valgyti. Yra poreikis – valgo. Gimsta būtinumas daug judėti. Išnyksta poreikis kvaišalams. Keičiasi sekso filosofija ir kokybė. Florantiečių tikslas: taika, laisvė, vienybė, kūryba, todėl jie įsilieja į visas visuomenines taikias struktūras.
Kas gali maitintis žalia flora?
Maitintis neapdorotu, pilnu saulės ir gyvybės augaliniu maistu, gali žmonės, kurie valdo savo psichiką arba mokosi ją valdyti. Valdyti, vadinasi, neturėti negatyvių ilgalaikių jutimų. Jūs negalite būti florantiečiu, jeigu esate priklausomas nuo nuomonių ir nuo nuotaikų; jeigu gyvenate pastoviame neigime, kritikoje, barniuose, konfliktuose; jeigu nepraktikuojate natūralios treniruotės, bėgiojimų ar pasivaikščiojimų gryname ore; antraip jūsų perėjimas maitintis vien tik augaliniu maistu taps sunkus arba neįvyks.
Augalinis gyvas maistas valo ir maitina ne tik kūną, bet ir emocijas, jausmus, protą:) Deja, jeigu vartojate visokį maistą ir pastoviai valote organizmą, tai toks pastovus teršimo ir valymo procesas nualina kūną ir sukelia dvasinį diskomfortą. Prie ko žmogus save įpratina, tas jam ir kuria sveikatą arba ligą, sėkmę arba nesėkmę. Ir tai ne tik… maistas.
Žmonės, valgantys žalią augmeniją, dar skirtomi pagal tai, kokius augalus jie vartoja. Vieni tampa vaisiavalgiais, kiti žoliavalgiais, dar kiti valgo mišrių augalinį maistą arba solo. Viskas priklauso nuo to, koks yra žmogus ir ko siekia. Ar teisingai jis valgo ir elgiasi, rodo energijos kiekis. Jeigu kartą ar du per mėnesį pasijuntate pavargę, be jėgų, tai pakankamai normalu. Tačiau jeigu taip jaučiatės nuolatos, vadinasi, jūsų mityba ir elgesys yra neteisingi, kitaip jaustumėtės gerai. Kuo stipresnis žmogus, tuo daugiau jis gali padėti kitiems. Paklauskite savęs, kam jūs padedate, kuo rūpinatės, ir pamatysite savo jėgą arba silpnumą. Padėdami kitiems žmonės stiprėja, o rūpindamiesi tik savimi tampa vieniši, godūs ir … nelaimingi, nes niekas nėra laimingas, jeigu niekam nereikalingas, net sau….
Autorė Ramybė