Kas gali būti florantiečiu?

Maitintis flora rekomenduotina  palaipsniui – perėjimui skiriant mažiausiai tris metus, pradėjus nuo vasaros, kai yra daug vietinio augalinio maisto.

  Florantiečiui reikalingos sąlygos

Florantiečiais gali būti ugdantys savyje savitvardą. Jokių neigiamų emocijų, susierzinimo. Bet koks susierzinimas yra energijos nutekėjimas. Jeigu nevaldote savo energijos rezervų – minčių ir kalbos, bei elgesio – sirgsite. Mokėdami susitvarkyti, užgriuvus bėdoms, galite atstatyti energijos praradimą maistu, kvėpavimu, mintimi, vandens ir krūvio pagalba.

Florantiečiais lengviau būti žmonėms, kurie gyvena gamtoje, vienkiemiuose, savo name, gyvenvietėse, kur nėra išnaudojamų, kenčiančių, mėsai auginamų gyvūnų. Kodėl? Todėl, kad florantiečiai sugeria aplinkos energiją ir papildo save. Gyvūnai laikomi mėsai ir išnaudojimui spinduliuoja kančią – negatyvią energiją. Pasmerktųjų zonose žmonės pastoviai jaučia alkį, daug valgo, yra agresyvūs, įtampoje, kurią slopina narkotikais, tabaku, alkoholiu ar dideliu kiekiu saldumynų, ir riebaus, sudeginto maisto.
Žmoguus turėtų jausti būtinumą kūrybiniam darbui, savo energijos valdymiui. Reikalinga pastovi kontrolė, psichikos švara. Kai viskas natūraliai programuojasi – kuriasi lengva, teigiama realybė. Nebūna veiksmo be žalos sau, jeigu psichika ir organizmas nėra tam paruošti.
Autorė Ramybė
http://www.psichohileris.lt/florantietis-naturali-laisve

5 Komentaras

 1. Reikėtų dar paminėti, kad jeigu žaliavalgis miške tą mešką natūraliai užsmaugė savo rankomis :) Be jokių dirbtinumų :)

  O kalbant paprastai, tiesa slypi ne kažkur anapūs, o tiesiai prieš akis: "Ką valgai tas ir esi." Viskas paprasta ir elementaru. Belieka tik įsivaizduot, ką žmonės valgo: nelaisvos, ligotos, pilnos baimės ir agonijos, išsikankinusios užmuštos kiaulės mėsą… Jomajo..

 2. …  gyvūnai auginami maistui nėra natūralūs, nes gyvena ne gamtoje. Jų psichika, energetika pažeista, nes gyvena nelaisvėje, maitinami nenatūraliai. Todėl žaliavalgiai valgantys kiaulių žalią mėsą ar geriantys kiaušinius, nemanau, kad gali vadintis natūralais. Gyvūnas, jis gi turi jausmus, jam ir skauda ir liūdna, jis ir verkia ir ilgisi, maža to, visa tai jis daro labai stipriai. Todėl visa nelaisvės energetika niekur nedingsta, ji lieka užmuštame kūne – mėsoje. O kur dar žudymo proceso baimė, agonija…. visa tai mėsavalgiai suvalgo, o paskui patys nežino, iš kur depresija atsiranda…. noras keršyti, žudyti, ir visa kita mėsos pasekmė. Žudomos kiaulės, veršelio, žirgo ar paukščio energija yra valgančiųjų mėsą kūnuose irniekur nedingsta, kažkokiu būdu… išlenda. Na o jeigu nuėjo žaliavalgis į mišką, sutiko mešką, nudobė ir pavalgė žalios mėsos, tada galbūt jis ir natūralas :))

   

 3. Zaliaminciai zaliavalgiai ar kaip dar jie vadinasi?
  o ar gali jie vadinti naturalais tie gyvuju valgytojai?

 4. Taip, yra tokie žmonės, kurie mėgsta ekstymus ir valgo žalią maistą, deja, kodėl jie tai daro, nėra labai aišku. Aš asmeniškai negalėčiau būti žalio maisto ekstymas, nes kai tik pagalvoju, kad reiktų griebti ir valgyti ką tik sugautą žuvį, tai apetitas dingsta iš karto :), o ką jau kalbėti apie žalią mėsą, kraują ir paukščius, ar kirminus, net neįsivaizduoju kaip tai įmanoma. Todėl esu florantietis :)

 5. jau mano asmeniui teko isgirsti sneku apie tai kaip nepasiseke valgyt zalia maista kai kuriems zmonems. jie tiesiog manokad ims tai ir padarys. ir visiskai neivertina savo zalingu iprociu galvoti, veikti ir kalbeti ka matau is sito straipsnio.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+