Galvos sutrikimai dėl nepakantumo meniu asortimentui

Šiandien mėsos pardavimų magnatai susirūpino: mat per greitai plinta laisvo – nežudymo meniu geroji bakterija… Jie suskubo paskleisti socialiniuose tinkluose, trolių forumuose, informacinius triukus, apie burokų, bei riešutų ir morkų žalą. Na o copypastoriai užkniso eterį pamokslais apie negyvėlių naudą. Atsieit, mirusį kūną valgyti yra sveikiau, nei saulėje įnokusį bananą. Be abejo, gyvybinga cheminė kremuotos mėsos sudėtis visiškai niekam neįdomi, kieno ji bebūtų, o ką jau kalbėti apie gyvo banano enzimus. Kas dabar žino, kas tai yra?

Žmonės, kalbantys apie tai, kas sveika, o kas nesveika valgyti, prilygsta vaikų darželio auklėtinių bendravimui.
– Man mama sakė, kad dramblys didelis.
– O vot ir ne, man mama sakė, kad žirafa dar didesnė.
Čia priėjo Petriukas ir tarė: o mano tėvelis sako mamai, kad ji didžiausia gyvulių kvailė. Tik aš nežinau, koks gyvūnas yra kvailė. Gal jūs žinote?
Vidutė atsakė: kvailys, tai toks gyvūnas, kuris viską daro, ir atkartoja, ką ir kiti, matyt beždžionė.

Va jau vaikų išmintis dar nespėta nenužudyti sveiko ir nesveiko liga. Gi beždžioninė, kai kurių pramotė… kai kas gi tiki, kad kilęs iš josJ

Istoriją žmonės perrašo tiek kartų, kiek jiems naudinga perrašyti, o sveiko maisto teorikų šiandien – kas antras neturintis ką veikti trypčioja apie sveiką maistą. Mat koks dygis drioksteli į skonio receptorius, toks maistas individui  ir „sveikas“. Nesvarbu, kad pilvas užima galvos poziciją, kad plaukų niekur neberasta, nesvarbu, kad kūno išskyrų parfiumą nebeužmuša stipriausi dezodorantai, ir net žibalas, kurį jau geria žmonės, nebepadeda, nesvarbu, kad vietoje nagų auga grybai, šiaip jau niekas nebesvarbu, išskyrus vienintelį vingį galvoje: aš sveikai maitinuosi, nes valgau, ką noriu. Toks įspūdis, kad ilgą laiką žmogus buvo pririštas, o dabar jis giriasi, kad valgo ką nori, nes pabėgo iš po kažkieno sparno. Ir kita pusė šaukia: aš sveikai maitinuosi, valgau ne ką noriu, o kas „pagal Joną“ sveika.

Kaip žinia, norai labai skirtingi… mėšlavabaliai irgi turi savą meniu. Kažkodėl jų meniu niekas nesidyvija, ir nevadina nesveiku ar sveiku maistu… Bet va pristoja prie visavalgių arba vegetarų.

Kad prakišti nemaistą, maisto pakuotėse, žmonių smegenis masturbuoja prekeivių magnatų antys: reklama ir gražūs įpakavimai. Gi svarbu, kuo daugiau parduoti: mėsos, chemikalų, alkoholio,  atliekų, rūkalų, E ir net BE… Kur jūs matėte šiandien sveiką mėsą?  Visa mėsa, tai dar leisgyviui gyviui prifarširuota augimo, svorio, kvapo, spalvos ir net struktūros hormonų bei chemijos, dažų, kad spalva būtų ir prekinis natiurmortas. Kai kurie gyvūnai ir vištos nėra mačiusios žolės, dangaus, saulės ar žemės. Tai net nebe gyvūnai, o kančios, bombos, kurių ne tik nesveika valgyti, bet gali būti ir mirtina dozė gyvybei, erekcijai, reiškia ir santuokai, sveikam protui bei orientacijai.  Gi ką valgai…. tas esi… Gyvą – gyvas – mirusį – miręs.

Esmė tame, kad riaušių problema: „kas valgyti sveika ar nesveika“, yra ne gyvunvalgiai, nevegetarai ir neveganai, o visų jų kartu paėmus neapykantos ir nepakantumo vienas kitam, kitokiam, skirtingam žmogui, o tai jau liga – proto cholera. Kaip žinia,  cholera yra pavojinga, greitai plintanti, ūmi infekcija, sergama besivystančiose skurstančiose šalyse, kokioje ir esame, kur yra blogos švietimo sąlygos, nuolat trūksta sveiko proto, labai didelė gyventojų migracija į laisvesnes šalis….

Dailana gu

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+