Gydymo metodai
Šiandien egzistuoja milijonai gydymo metodų. O gal ir visada egzistavo? Tačiau juos visus galima suskirstyti į dvi kategorijas: gydymas vaistais ir be vaistų. Medicinos istorija teigia, kad pirmuosius vaistus gamino šarlatanai. Jie gydė neaišku kuo. Šiuolaikiniai serumai niekuo ne geresni, nors jie pagaminti „moksliškai“. Tačiau pamąstykime: jeigu ligonio kūnas bando šalinti toksinus, ir šalin pasireiškia tam tikrais simptomais, tai kokiu tikslu kitas nuodas – vaistas suleidžiamas į kraują? Pavartojus vaistus, eliminacija sustoja, ligos simptomai dingsta, nes kūnas instinktyviai, tiek, kiek įmanoma, skuba šalinti naujus nuodus – vaistus. Tačiau simptomai sugrįžta, kai organizmas neutralizuoja vaistus. Ir tai tęsiasi tol, kol žmogus numiršta. Nebent jis tampa protingesnis ir ima ieškoti gydymo be vaistų.
Gydymo be vaistų metodų yra taip pat labai daug. Juos galima sugrupuoti į: fizioterapiją, mentalinę terapiją ir dietos terapiją.
Fizioterapija
Visos fizinės procedūros yra nukreiptos susilpninti vietinę koncentraciją virpesiais ar temperatūromis.
Pavyzdžiui, Kneipo metodas, taikant dirbtinį šaltį, kuris stimuliuoja kraujotaką, o per ją ir eliminaciją. Įvairūs pratimai, madingos kvėpavimo metodikos, masažai ir kitos priemonės turi tą patį tikslą – stimuliuoti ir greitinti eliminaciją. Tik tiek. Tačiau ligos šaltinis nepašalinamas, nes jis yra nesveikame maiste.
Viršsvoris yra dar vienas ligų šaltinis. Ilgalaikis badavimas gydo net stuburo problemas ir gražina kūnui jo formą. Yra dar daug gydymo be vaistų priemonių, ir jų bus išrasta vis daugiau, tik kad tai neduos galutinio norimo rezultato, nes šalinti būtina priežastis, o ne pasekmes.
Ligos niekada nebus nugalėtos, kol žmonės nesiliaus valgyti nesveiką maistą ir neišvalys savo kraujo gleivių nesukeliančiais produktais.
Mentalinė terapija
Psichinė būsena įtakoja visas ligas. Įrodyta, kad baimė, liūdesys ir rūpesčiai labai pakenkia širdžiai, nervams, kraujotakai, virškinimui ir visam organizmui. Psichoterapija, gydymai dieviškumu, krikščionių ar rytų religijų gydymo mokslai yra naudingi tuo, kad jie gelbsti ligonį nuo… užsiteršimo vaistais. Šie metodai nėra kenksmingi, tačiau blogis jų tame, kad jie sąmoningai ar nesąmoningai laiko žmones pilname neišmanyme apie tai, kodėl jie serga.
Mes, žinantys ligų priežastis, negalime sutikti su tais, kurie bando įtikinti žmones, kad juos išgydys stebuklas, kai jie jau yra mirštantys ligoniai. Tai tragedija melstis Kūrėjui dėl stebuklingo išgijimo, atmetant realius dieviškus produktus – vaisius, ir vietoje jų triskart dienoje užkimšti skrandį kenksmingais kulinariniais produktais, kurie pagaminti tik komerciniais tikslais.
Straipsnį paruošė Ramybė pagal A. Eret
Redagavo J. Juršys