Kraujo sudėtis

Kažkodėl medicina teigia, jog jų pateikta kraujo sudėtis yra teisinga, tartum visi žmonės būtų identiški. Man, pvz., yra akivaizdu, kad to negali būti, jeigu žmogus valgo ir mąsto, veikia ir elgiasi visai kitaip, nei dauguma. Toks teiginys panašus į beprotišką… Bet medikų galbūt mąstymas atrofavosi, o gal jiems draudžiama kalbėti tiesą, nes net dar ir tarybiniais laikais, pvz. apie alkoholį visi medikai žinojo ir kalbėjo garsiai, kad tai yra nuodai. O šiandien? Tylu. Nuodus reklamuoja net per televiziją… ir geria liaudis savo mirtį…

Patologija rodo, kad sergant padidėja leukocitų. O fiziologija rodo, kad jų padaugėja sveikame kūne baltyminio maisto virškinimo proceso metu.
Medicinos mokslas pripažįsta tai, kaip normalias sveikatos sąlygas… ir kad leukocitų turi visi žmonės. Nėra nė vieno žmogaus, kurio kūnas nuo pat vaikystės nebūtų pildomas pienu, kiaušiniais, mėsa, bulvėmis ir grūdų produktais. Reiškia, nėra nė vieno, kurio organizmas nebūtų užterštas gleivėmis.
Kai kraujas pastoviai teršiamas baltaisiais kūneliais, odos poros užsikiša ir žmogus tampa pilkas, blyškus, anemiškas. Išeikite į gatvę ir pasižiūrėkite, ar dažnai sutiksite raudonskruostį, geros odos spalvos žmogų? Ne. Kai toks atsiranda, kiti į jį žiūri ir sako, kad tas skruostus pasiraudinęs ar išgėręs.
Kai aš ilgesnį laiką badavau ir deginausi saulėje, tai daugelis man sakė, kad mano oda tapo visai kitokia. Seniau ji saulėje įdegdavo raudonai, o dabar rudai… Ryte aš pastebiu odos blyškumą, jeigu vakare suvalgau truputį duonos.
Medicina klysta ir dėl kraujo sudėties, hemoglobino, geležies… Manau, kad kada nors mokslas tai pripažins, patvirtins.

Sveikata visiškai priklauso nuo to, ką valgome ir kaip.
Mano bado ir palaipsnė floros dieta kurs naują, sveiką kraują, kuris sugebės ištirpdyti visą nesveiką masę jūsų organizme ir pašalinti ją. Ta masė – tai nesveiko maisto sudarytos gleivės, toksinai, kurie liko nuo visų jūsų kada nors vartotų vaistų, ir atliekos, kurios nepasišalino, nes jų buvo tiek daug, tad organizmas nepajėgė to padaryti. Visas šitas šlamštas yra visų žmogaus ligų priežastis.
Profesorius Von Bunge nepalaikė medicininių mokslinių išvadų, teigdamas: „Gyvybės pagrindas yra medžiagų kaita, kurios dėka kuriasi energija, kaip ir bet kokiame cheminiame vienos struktūros atomų ir molekulių kaitos į kitą procese.“
Kai kuris nors medikas sako, kad jums reikalingi baltymai raumenų ir kitai organizmo veiklai, tai jis, matyt, nežino, kad karvė augina savo kūną, gyvena, juda, augina plaukus ir duoda pieną, ėsdama tik žolę. Tai faktas. Ir kodėl mokslininkai jį taip ignoruoja? Būtų absurdiška manyti, kad norint, jog karvė duotų daugiau geresnio pieno, jai reikia duoti gerti pieno. Tačiau medicina šį procesą siūlo taikyti žmogui, rekomenduodama baltyminį maistą.
Visi mėsos ar augaliniai produktų pramoniniai mišiniai nekuria gero kraujo, o tiesiog jį stimuliuoja.
Mėsos produktai nekuria žmogui sveiko kraujo, nes žmogus yra vaisiavalgis. Pažiūrėkite į raudonų uogų sultis. Argi jos nepanašios į kraują? Kam gali šauti į galvą mintis, kad pusiau suirę kažkieno raumenys – mėsa gali pagerinti kraują?
Kai tik gyvulį užmuša, kūną apima irimo procesas, o po to… kulinarinis. Joks plėšrūnas neišgyvens, šeriamas virta ar kepta mėsa… Jis taps per silpnas gyventi laukinės gamtos sąlygomis. Jis sirgs visomis žmonių ligomis, kaip ir serga visi „mylimi“ verginami augintiniai.

Svarbiausia kraujo statybinė medžiaga žmogui yra aukštos formos anglinis hidratas, kitaip vadinamas – cukrinė medžiaga, vaisinis cukrus, kurio visada yra vaisiuose ir kai kuriose daržovėse. Visi gyvūnai, mintantys grūdais ir daržovėmis, šią medžiagą gauna iš šiame maiste esančios gliukozės, o jau po to perdirba į tai, ko reikia kūno statybai.

Straipsnį paruošė pagal A.Eret Ramybė
Redagavo Jelena

2 Komentaras

  1. Labiausiai patikęs sakinys iš šio straipsnio: "Kai tik gyvulį užmuša, kūną apima irimo procesas, o po to… kulinarinis."

  2. Sveiki, nezinojau kur rasyti(esu naujoke), gal cia, nes mane kankina klausimas: ka daryti- man yra anemija ir pradejau gerti ,,gelezi”, nuo kurios skauda zarnyna. Nevalgau nei mesos, nei pieno nei bulviu ar bulkuciu. Buvau issivaliusi organizma. Tikriausiai man prasidejo menopauze-atsirado karscio musimas rytais, silpnumas ir hemoglobinas nukrito iki 80. Gal reikia gerti burokeliu sultis? as kol kas nieko apie tai neismanau, patarkit, kas zinot…prasau…Aciu.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+