Į lėktuvą privačiu automobiliu – parkavimo šalia oro uosto ir jo privalumai

Automobilių skaičius šalies keliuose kasmet auga. Atitinkamai didėja ir patogių parkavimo vietų poreikis, kur automobilis būtų patikimai prižiūrimas ir tuo pačiu netrukdytų kitiems eismo dalyviams.

Ypatingų sunkumų kyla ieškant automobilių stovėjimo vietos prie šiuolaikinių oro uostų terminalų. Tame tarpe ir Vilniuje. Didžiulė transporto spūstis neleidžia palikti automobilio prie artimiausio šaligatvio. Todėl keleivių įlaipinimo ar išlaipinimo metu leidžiamas tik trumpas sustojimas. Priešingu atveju turėsite rasti kitą vietą. Problemą išspręs moderni automobilių stovėjimo aikštelė šalia oro uosto, pavyzdžiui, parkingas https://www.adcparking.com/parkavimas-vilniaus-oro-uoste.

Vis dar egzistuoja šiek tiek šališkas požiūris į automobilių stovėjimą prie oro uosto. Parkingas laikomas neretai laikomas ne itin saugiu ir brangiu. Tačiau tai klaidinga nuomonė, pagrįsta spėlionėmis ir informacijos stoka. Daugelis keliautojų jau įvertino automobilių stovėjimo aikštelės prie terminalo privalumus:

  • Automobilių stovėjimo aikštelėse siūloma iš anksto rezervuoti vietą transporto priemonei, kad nesijaudintumėte dėl laisvo pakavimo išvykimo dieną;
  • Automobilio saugumas stovėjimo aikštelėje užtikrinamas visą parą veikiančios apsaugos ir modernios įrangos, įskaitant apsaugos kamerų, dėka;
  • Jeigu dėl nenumatytų priežasčių kelionės metu automobilio savininkas vėluoja, automobilio stovėjimo laikotarpis pratęsiamas;
  • Įvairių papildomų paslaugų prieinamumas – dušai ir tualetai klientams, galimybė pripūsti padangas, įkrauti akumuliatorių ar ramiai susikrauti bagažą;
  • Oro uostas šalia, todėl nereikia naudotis vežėjų paslaugomis. Daugelis automobilių stovėjimo aikštelių siūlo savo klientams pervežimą į oro uostą.
  • Dauguma automobilių parkavimo aikštelių prie oro uostų apmokestinamos valandomis, todėl klientas moka tik už laiką, kurį automobilis praleido aikštelėje.


Priklausomai nuo automobilio buvimo aikštelėje trukmės, dažnai suteikiamos malonios premijos ir nuolaidos. Klientų patogumui moderniose automobilių stovėjimo aikštelėse galimi keli atsiskaitymo būdai:

  • Grynieji pinigai;
  • Pervedimai elektroniniais pinigais;
  • Mokėjimas kreditine kortele.


Šiuo metu daugelis žmonių nori vykti į oro uostą savo transportu. Tai patogu, nes nereikia jaudintis dėl vėluojančio taksi laukimo ar sugaišti daug laiko greitai įdėdami bagažą į svetimą automobilį. Susiruošęs keliauti nuosavame automobilyje, kiekvienas keliautojas jaučiasi patogiai ir pasitiki savimi.

Negana to, automobilio savininkas puikiai žino, kad automobilį gali palikti aikštelėje prie išvykimo terminalo, kad atvykęs iš karto galėtų vairuoti mėgstamą automobilį ir važiuoti namo, nelaukdamas laisvo taksi ar maršrutinio autobuso.

Search

+