Ilgalaikis badavimas

Norint išbandyti ilgalaikį badavimą pradžiai reiktų išbandyti 1-3-7 dienos badavimus ir žiūrėti, ką jums tai duos.
Badas pats reguliuoja savo laiką, jeigu jūs vadovaujatės išmintimi, o ne valios ir užsispyrimo kriterijais.
Dėmesio :!: Badavimas be skrydžio jausmo, be meilės sau ir aplinkai, be šypsenos ir darnos santykiuose su savimi ir su kitais žmonėmis, bei gyvūnais – žalingas, labai neatsakingas elgesys, nes badas visas jūsų matomas problemas nutraukia į nematomą sferą, kur jos išsišakoja jūsų sielos, proto, ir organizmo gilumoje su visomis šio proceso pasekmėmis. Ir apalamai, jeigu jau nutarėte badauti – tai labai atsakingas žingsnis ir nemanykite, kad tai visada į naudą.
Praktika yra tiesos išraiška, tačiau tiesa nėra praktikos ar ko kito rezultatas. Tiesa nuo nieko nepriklauso.
Todėl jūsų potyriai yra pavyzdys kitų žmonių mąstymui, tačiau nebūtinai bus kitų žmonių potyriais. Jie juos susikurs savo. Kas vieniems – gerai, kitiems gali baigtis blogai :) Potyriai gali būti panašūs, net kartais atrodyti vienodi, bet tiesa – kiekvienam sava.

1 Comment

  1. Nereiktų badauti neišvalius savęs nuo parazitų. Jie gi nesiruošia badauti…. tad gali būti priversti gelbėtis ragaudami jus :) paskui žmonės sako….. skrandis pats save suvalgė….. negi? :) Nebent badaujant suvilioti juos išėjimui, kaip kad aprašoma Jėzaus Evangelijoje, kurioje daug skiriama natūralaus sveiko gyvenimo būdo aprašymui. Ech, peršasi mintis, kad tais laikais florantizmas buvo tiesiog sveikų žmonių meniu :) . Jis ten parazitus šėtonais vadina ir parodo metodą, kaip jais atsikratyti bado metu, na bandę tai žmonės sako, kad veikia :) http://www.laisvesordinas.lt/laisve-ir-meile/evangelija/evangelija-5.html

     

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+