Informacija jaunimui

Vis dažniau mokslininkai, pedagogai, mąstantys žmonės suvokia tai, kad be žmoniškųjų vertybių, principų, žmogus tampa nemąstančia, vartotojiška būtybe, kuri verta tik tiek, kiek sugeba dirbti ir užmokėti už savo egzistavimą. Tai rodo išsigimusių vaikų skaičiai, alkoholikų, narkomanų antplūdis, kuris nėra pavojingas tik todėl, kad visas šis procesas yra likvidacija.

Pedagogo, filosofo E.A. Avdejenkos lekcija

Siela yra trilypė. Protingoji, kalbančioji jos dalis – protas yra galvos ir gerklės srityje. Jausmų dalis – neapykanta randasi nuo gerklės iki diafragmos. Žemiau diafragmos esti emocinė, geismų dalis, kuri atsakinga už maisto virškinimą ir dauginimosi organus. Protingoji sielos dalis visada turėtų būti žmogaus kūno viršuje. Tačiau paauglystėje, o dažnai ir suaugus, protingoji dalis reiškiasi sėdmenų srityje. Tokie žmonės ligoniai. Su jais reikia elgtis ypatingai. Kaip ir bet kokia psichinė liga, taip ir jų būsena, pasireiškia savitais simptomais. Šio amžiaus jaunuoliams visos trys sielos dalys sutrinka, ir žmogus tarsi susiskaido į tris dalis: atsipalaidavęs, sutrikęs, pasimetęs. Tai išduoda laikysena: nenulaiko tiesiai galvos, kuri pastoviai svyra tai į vieną, tai į kitą pusę; visada atpalaiduotas dubens sąnarys, todėl stovint, remiasi tai viena, tai kita koja; kojos dažniausiai pusiau sulenktos per kelius; vienas petys dažniausiai išsikišęs į priekį. Kadangi protingoji dalis atsiduria apačioje – žmogui sunku kalbėti, jis apsiriboja agresyviu, susidedančiu iš kelių skiemenų, žargonu:“ ko, ožy, nori?“.

Pas merginas, moteris yra kitaip. Paauglystėje jos susikaupusios, susikoncentravusios, tik reikia pažiūrėti, kurioje kūno vietoje. Jeigu paskambinus draugei ir pakvietus pasivaikščioti, ji nemąstydama išbėga, tai reiškia, kad mergina dar yra vaikas. Paauglė nepuls iš karto lėkti. Prie išeidama į gatvę, ji užsidės „kovinės “ kosmetikos spalvas, kas iššifravus reiškia – „ieškau“.

Esmė tame, kad žmogaus sąmonė turi savo koncentracijos vietą, kuri yra kintama. Jums bėgant krosą, yra geriau, kai koncentruojamasi ties apatine kūno dalimi; o sprendžiant uždavinius sąmonės koncentracija turėtų būti galvoje. Kai mergina dažosi, jos sąmonės koncentracija juda nuo galvos link krūtų, pilvo ir lytinės sferos. Tada pilvo srityje susitelkia energetinis debesėlis, kuris vadinamas moteriškuoju žavesiu. Idealiai slėpti savo vidinę būseną vaikinai išmoksta, sulaukę 21 metų, o merginos – daug anksčiau.

Sutuoktinių jungtis

Jogas, kuris visą gyvenimą užsiiminėjo savęs pažinimu, sulaukęs 40 metų, įsimylėjo 18 – likmetę. Tokios kategorijos jogui tai buvo pavojinga situacija. Dėl šios meilės jis labai kentėjo. Ir kartą naktį, subtiliame plane, jis savo dvasia sąmoningai susijungė su mylimąja. Ji gyveno viename miesto pakraštyje, o jis – kitame. Kai jogas prabudo, pajuto skausmus stuburo apačioje. Tai buvo stuburo nervo išvarža, kuri negalėjo atsirasti per vieną naktį. Jis pradėjo aiškintis, kas gi jam nutiko? Pasirodo, jogas mylėjo merginą, kuri mylėjo kitą vyrą, sergantį minėta liga. Susijungdamas su ja, jogas taip pat susijungė su visiškai nepažįstamu vyru ir perėmė jo ligą.

Mergina ir vaikinas įsimyli, tarp jų gimsta ryšys. Biblija teigia, kad vyras paliks tėvus ir išeis pas savo žmoną, ir jie taps vienu kūnu. Kas įvyks vyrui, tas atsispindės ir žmonos kūne, ir kas įvyks žmonai – atsispindės jos vyro kūne, nes jie yra vienas kūnas. Dabar įsivaizduokite, kad iki santuokos mergina turėjo dešimt meilužių. Tai reiškia, kad jos vyras, būdamas susijęs su žmona, bus susijęs su anais dešimčia nepažįstamųjų. O kiekvienas iš anų vyrų bus susiję tarpusavyje. O dabar įsivaizduokite, kad tie vyrai turėjo po dešimtį seksualinių partnerių. Turime 112 tarpusavyje nepažįstamų žmonių, kurie sudaro nematomą energetinį ryšį, veikiantį jų kūnus. Kaip jūs manote, kame yra jų visų panašumas, pagal kurį galėtume šiam ryšiui suteikt pavadinimą? Ir ką padovanoja savo vyrui neištikima žmona? Ragus. O kieno? Ožio, nes ožys senovėje buvo paleistuvystės simbolis. Va taip susiformuoja „ožio” draugija. Tai reiškia, kad paleistuvaujantys žmonės tampa susiję vienas su kitu nematomoje sferoje. Paleistuve šiandien yra vadinama seniausios profesijos atstovė. Bet tai melas. Viskas, kas šiandien skelbiama apie seksą, yra melas. Šios profesijos moterys nebuvo prostitutės, jos neėmė pinigų už paslaugas. Kodėl? Todėl, kad pirklys, atvykęs iš Graikijos į Aziją, ir radęs tokią pinigų neimančią, bet besimylinčią su juo moterį, nesuvokė, kas iš tikrųjų vyksta. Jis grįžta namo, tačiau dabar jo dvasinė ir fizinė energija yra įsiliejusi į šį demonišką kultą. Šios moterys nebuvo prostitutės, jos buvo žynės. Ir tokiu būdu viliojo vyrus į savo kultą, neišsiduodamos kaip jos tai daro, ir kas jos yra.

Kaip žmogus pakliūva į sekso pinkles?

Trys sielos aspektai: protas, jausmai – neapykanta, emocijos – geismas turi savo ligas.
Geismas serga gašliu lytiniu potraukiu.
Jausmai serga neapykanta.
Protas serga puikybe, išdidumu.

Kai rinksitės žmoną ar vyrą, atsižvelkite į tai, nes išdidus žmogus savo interesus, anksčiau ar vėliau, iškels aukščiau jūsiškių. Tokiai situacijai pasireikšti gali nebūti progos dešimt metų, tačiau kai tik ji atsiras, toks žmogus jus išduos. Tai išdidumas arba puikybė, nieko bendro neturintis su garbe.

Atsakymai į studentų klausimus

– Ar jūs iš tikro manote, kad iki santuokos žmonėms nereikėtų turėti lytinių santykių?
– Tie, kurie šito klausia, net nėra girdėję, kad įmanoma gyventi kitaip. Jie stebisi savo neišmanymu ir juokiasi iš savo nesugebėjimo valdyti lytinius organus. Aš atsakau: taip, aš manau, kad iki santuokos neturi būti lytinių santykių. Kodėl? Jau išaiškinau.
– Kaip teisingai sukurti šeimą?
– Moteris turi ištekėti tik iš meilės. Prieš ištekant turi mylėti savo vyrą kiekviena savo ląstele. Moterų, kurios nori apskritai ištekėti, nesvarbu už ko, reikia saugotis. Mylinčią moterį vyras padaro laimingą ją mylėdamas, visokeriopai rūpindamasis ja. Jis turi vadovauti šeimai.
– O kaip gi lygiosios teisės?
– Gamtoje nėra lygių teisių. Dvasinėje ir materialioje sferose nėra lygybės. Ar medžio lapas turi lygias teises su medžio šaknimis? O jeigu lapas bus lygus šaknims, kas nutiks medžiui? Gamtoje nėra lygių teisių. Yra hierarchija. Vyras aprūpina šeimą. Aš vadovaujuosi tūkstantmečių ir amžių patirtimi, kuri užrašyta šventraščiuose (Biblijoje), vadovaujuosi ir savo patirtimi, o visi mano draugai ir bičiuliai vadovaujasi šiuo principu. Jūs galite likti prie savo nuomonės.

Vaikinai, jeigu jūs atsisakysite vadovauti šeimai, tai jūsų moteris iš pradžių pradės nerimauti, blaškytis, o vėliau pasius, ir jai visada pastoviai kažko trūks, kažko bus mažai, ji taps pikta, priekaištaus. Iš pradžių ji norės pakeisti baldus, paskui pakeisti mašinos modelį, o paskui ji iškeis jus į kitą vyrą.

Moterys nesupranta, kodėl jas kankina neramumai, nes jos nesuvokia, kad šeima sukurta neteisingu pagrindu.
– Kodėl dažnai jaučiu agresija ir neapykanta žmonėms?
– Aš nepasakysiu, kodėl jūs tai jaučiate, tai labai individualu. Bet pasakysiu, ką daryti, kai taip jaučiatės. Prisiminkite, kurioje vietoje gimsta neapykanta? Krūtinės srityje. Toliau ji gali paleisti į darbą jūsų rankas arba kojas (žmonės susimuša). Neapykanta, pyktis kyla į gerklės sritį, kuri yra siauriausia vieta, ir čia įmanoma neapykantą sugauti – nuryti pyktį. Tačiau jeigu nepavyksta, ji patenka į burną, ir tada galima sukasti dantis ir jos neišleisti. Tačiau žmonės dažnai sukandę dantis išsako savo neapykantą. Todėl lieka paskutinė galimybė – lūpos. Neatverkite burnos ir nepasodinsite niekam į širdį neapykantos. Gašlumas ir neapykanta – seksualių aistrų pasekmės, tačiau jos greitai praeina, jas galima suvaldyti. Bet išdidumas – daug blogiau. Išdidumas bręsta žmoguje metais.
– Dauguma šventraščių riboja instinktus. Gi seksas tai dauginimasis, o daugintis reikia.
– Instinktus riboja tik protingi žmonės. Ir daugintis žmonėms reiktų žmoniškai, šeimoje, o ne instinktyviai, kad vaikelis turėtų tėvelį ir mamytę, kurie neišsiskirs ir nenumes jo močiutei. Jūs sakote: reikia daugintis, reikia sekso… O kam reikia pamestų, niekam nereikalingų vaikų?
– Ką daryti, kad nepakliūti į sekso tinklą?
– Laikykite savo sąmonę galvoje, o ne lytiniuose organuose. Štai kaip viskas prasideda: į jūsų galvą ateina seksuali mintis, arba vaizdas. Ar tai blogis? Ne. Nes šitas mintis ir vaizdus platina masinės informacijos priemonės, komercija, ir tokių minčių yra pilnas oras. Jūsų kaimynas, galbūt, užsiima seksu, ir jūs pagaunate jo emocijas. Jeigu jūs neturite žinių, nežinote, kas ir kodėl vyksta jūsų galvoje, tada šią mintį sulaikote savyje ir auginate. Štai tuomet jumyse bręsta įsivaizduojamas potyris „oi, kaip man, galbūt, būtų gerai“. Tai reiškia esate užvaldytas, pavergtas ir jūsų elgesys priklausys nuo tos minties. Jūs gal ir nebenorite tokių minčių, bet jau nebegalite negalvoti apie tai. Dabar ne jūs valdote mintį, o mintis valdo jus. Minties apie seksą atsiradimas, sulaikymas savyje, numanomas malonumas, ir įvyksta pavergimas, vėliau tai materializuojasi kūne ir veiksmuose. Tik ką atėjusią griaunančią mintį išmeskite iš galvos ir neturėsite problemų. Medžiagą parengė www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+