Kaip sulieknieti?

Viktorija wrote:

Labadiena.Esu apkūni.Mano ūgis 170cm. svoris 82kg. Stambiausios mano kūno vietos pilvas ir šlaunys. Gal galėtumėte patarti kaip turėčiau maitintis ir kokia spoto šaka geriausia man būtų užsiimti. Iš anksto ačiū

4 Komentaras

  1. Viktorija wrote:

    Stambiausios mano kūno vietos pilvas ir šlaunys.

    pilvo šokių komplekse yra judesiai (tai „šimi”s, „supuoklės”) pilvo, šlaunų raumenų treniravimui. Atliekant juos, suaktyvėja kraujo apykaita tose kūno vietose bei virškinimo traktas masažuojamas. Dailėja klubų linijos, tirpsta riebalai (taip vadinamas celiulitas). O pratimų internete galima rasti, youtube’je. O muzikiniam fone tai smagu judėti šokio ritmu. Na o po pratimų tai geriau ne prisivalgyt, o pagulėt kojas užkėlus, giliai pakvėpuoti. Bent man taip tinka.
    Kas liečia maistą, tai galimas dar toks variantas: rašytis, ką ir kiek suvalgai. Tokia kaip savikontrolė. Ir taip kokią savaitę, dvi…laikui bėgant jau atsisijoja ir maisto kiekis ir rūšis. Na tai vienas iš galimų pritaikyti variantų gelestau: gelestau:

  2. as apie poilsio itaka: kai pakankamai ilsimasi, tada ir valgoma maziau, nes kunui nereikia papildomo „kuro”. Kai poilsis malonus, tada savijauta maloni, ir jau neieskoma malonumo kompensacijos per maista. Poilsis – labai svarbi veikla.

  3. tai tikrai padeda, nes kitaip neimanoma :) o prie viso to didesni kruvi, nei visam kunui, skirti pilvui ir slaunims.

  4. Be abejo zalias augalinis maistas bent du tris menesius, bet koks megstamas kasdienis fizinis aktyvumas, geras naktinis miegas, duos geru rezultatu. O jeigu dar pajungsite joga ar meditacija ir valdysite neigiamas emocijas – atsiras ir nauju teigiamu charakterio savybiu. Svarbiausia, kad viskas, ka darote, butu lengva ir paprasta. :roza:

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+