Kaip valdoma visuomenė

Viskas, kas vyksta pasaulyje, yra valdoma.
Kiekvienas valdo tiek, kiek sugeba.
Ne kiekvienas žmogus sugeba save valdyti. Tačiau yra žmonių, valdančių ne tik save, bet ir savo šeimą, tautą, valstybę, o yra ir tokių, kurie valdo visą pasaulį.

1. Visų primityviausias būdas valdyti – karas, kuris naikina žmones, įbaugina likusius, tačiau sugriauna ir materialines vertybes, todėl jis kyla tik pačiais kraštutiniais atvejais.

2. Genocidas yra daug galingesnis naikinimo ir valdymo būdas, kurio ginklai yra alkoholis, tabakas ir kiti narkotikai, kurie pavergia žmonių psichiką. Ne tik vartojantys alkoholį, tabaką ir narkotikus pasmerkti susinaikinti, bet ir palikuonys pasmerkti sutrikusiai egzistencijai.

3. Dar galingesnis už pirmus du valdymo ginklus yra ekonomika. Kreditų, finansų sistemos lupikavimas procentais, leidžia laikyti žmones priklausomais; valdant tautų ūkinį kompleksą, dotacijos, subsidijos, orientuotos į tam tikrą tikslo vektorių – degradacinius, parazituojančius augančius elitinio sluoksnio poreikius.

4. Dar galingesnis ginklas, kuris užtikrina ir lupikavimą, ir pavergimą, ir žmonių kiršinimą, yra faktologija – žmonių sąmonės nukreipimas religijai, ideologijai, filosofijai, technologijai, griaunant vienybę. Skaldyk ir valdyk – toks visų šitų partijų, sektų, pseudo mokslų devizas. Žmonės kiršinami religijomis, kvailinami įvairiais kultiniais mokslais, pasaulietiškomis, diduomenės ideologijomis. Pažiūrėkite kas darosi: priviso visokių „mokslų“ mokyklų, filosofijų, religijų, valdančiųjų koalicijų, partijų ir visi „daro“ žmoniją laimingą, o tikrovėje? Tikrovėje globalinė krizė.

5. Kitas valdymo būdas chronologijos ginklas, kai visuomenei duodama daugybė padrikų istorinių faktų. Istorinių mitų pagalba yra formuojama ir pagrindžiama norima religija ir viskas, kas yra būtina valdyti vienai ar kitai tautai. Įdiegiamos norimos tautos religijos, tautos papročiai, tautos vertybės ir tuo būdu kuriama paklusni tauta. Tikra istorija iškraipoma, perrašoma pagal valdančiųjų poreikius, priderinama prie naujos religinės santvarkos.

6. Pats pagrindinis ginklas yra pasaulėžiūros formavimas.
Žmonėms galima duoti tokias žinias, pagal kurias jie patys viską supras, o ar vergvaldys nori, kad vergai būtų už jį protingesni? Žinoma ne. Todėl žmonėms duodamos tokios žinios, kad jie žinotų savo vietą ir nelystų į savo gyvenimo valdymo mechanizmą. Daroma viskas, kad tik atitraukti dėmesį nuo tikrovės.
Tikros žinios daro žmogų laisvą nuo savo ydų, laisvą nuo ligų, problemų ir kitų žmonių išnaudojimo. Melas atvirkščiai: formuoja ekonominę, psichinę, fizinę priklausomybę.

Pagrindiniai pasaulėdaros principai

Pagrindas, ant kurio statosi visa kita:
1. Visi pasaulyje vykstantys procesai yra tarpusavyje susiję. Nėra atsitiktinumų, yra sąmoningai arba nesąmoningai sukurta tikrovė.

2. Pasaulyje egzistuoja trejybė: materija, informacija ir talpos – išsivystymo lygio sistema. Nėra dvasios atskirtos nuo materijos. Dvasią ir materiją riša matavimų skaičiai – lygis. Kiekvienas daiktas savyje turi apie save patį visą informaciją, kuri išreiškiama skaičiais, jo išmatavimais.

3. Viskas, kas vyksta pasaulyje yra valdoma. Kiekvienas valdo tiek, kiek sugeba. Ne kiekvienas žmogus sugeba save valdyti. Tačiau yra žmonių valdančių ne tik save, bet ir savo šeimą, tautą, valstybę, o yra ir tie, kurie valdo visą pasaulį.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+