Lazanija

Lazanija su soja ir daržovėmis. Tik iš augalinių produktų.

Jums reikės:

lazanijos be kiaušinių lakštų,
sojos granulių,
mėgiamų pjaustytų daržovių,
pievagrybių,
dviejų svogūnų galvų,
keletos šviežių pomidorų,
prieskonių,
pomidorų padažo.

Gaminimo būdas:

Užvirti vandenį, kiek apvirti lazanijos lakštus, kad paminkštėtų. Saugoti, kad nesuliptų. Ištraukus iš puodo, palikti pabrinkimui.
Į tą patį verdantį vandenį sudėti sojos granules, įberti druskos, pora gvazdikėlių, lauro lapų. Pavirti keletą minučių. Išjungti, palikti išbrinkimui. Po to nukošti, nuspausti vandenį, įberti druskos, juodų pipirų pagal skonį.

Išvirti garuose keletą pageidaujamų daržovių: bulvių, morkų, kt. Supjaustyti stambiais gabalėliais, šiek tiek apkepti prieskoniuose, vartojant tik nerafinuotą aliejų.

Pievagrybius nuplauti, supjaustyti išilgai vieną į keturias dalis. Pomidorus nuplauti, supjaustyti griežinėliais. Svogūnų galvutes supjaustyti taipogi griežiniais.

Į kepimo indą įtiesti kepimo folijos tiek, kad baigus sluoksniuoti lazaniją, ją galėtumėte užkloti likusia folijos dalimi. Dugną padengti pomidorų padažu, iškloti lazanijos lakštais, ant jų plonu sluoksniu uždėti sojos granulių masės dalį, daržovių dalį, apdėti pomidorų, svogūnų griežinėliais, pievagrybių gabalėliais. Ir vėl – pomidorų padažas, ir vėl lazanijos lakštai ir kt. ingridientai, kaip ir aukščiau aprašyta. Sluoksniuojate, kol viską sudėsite. Užklokite folija, kepkite orkaitėje apie 40 min.200 – 180 laipsnių temperatūroje.
Mėgaukitės sodriu skoniu!

 

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+