LPG masažas – kovai su celiulitu

Kova su celiulitu ne visada yra tokia veiksminga, kokios tikimasi, tad dažnai tenka pagalvoti apie tai, kokios priemonės galėtų geriausiai pasiteisinti. Viena tokių galimybių – tai LPG masažas, kuris yra skirtas mažinti riebalų sluoksnį, gerinti odos elastingumą bei stabdyti senėjimo procesus. Ši procedūra gana dažnai lyginama su SPA masažu – jos metu galima atsipalaiduoti ir nesibaiminti dėl galimo skausmo ar šalutinio poveikio.

Laiko patvirtintas efektyvumas

LPG masažas nėra naujiena – pirmą kartą jis pradėtas taikyti 1986 metais. Sukurtas prietaisas vienu metu galėjo atlikti keletą veiksmų: odos masažą, mechanines audinių vibracijas, aspiraciją, ir t.t. Šiuo metu LPG masažo metu naudojamas įrenginys – tai du elektra kontroliuojami voleliai, kurie sukelia stimuliacines bangas, kurios sugriebia bei paleidžia odą. Tokios procedūros metu yra atliekamas riebalų išlaisvinimas, taip pat atliekama elastano bei kolageno gamyba. Nuo pat pirmųjų dienų, kada buvo sugalvotas toks masažas, didelis dėmesys buvo skiriamas technologijų tobulinimui bei efektyvumo didinimui. Šiandien galima drąsiai teigti, kad LPG masažas yra viena efektyviausių priemonių, padedančių kovoti su celiulitu.

Kad rezultatas būtų dar geresnis…

Visada siekiama pačių geriausių rezultatų, todėl svarbu skirti pakankamai dėmesio tam tikriems dalykams. Vienas didžiausių celiulito priešų – tai subalansuota mityba. Jei sveikai maitinsitės ir nepiktnaudžiausite gazuotais gėrimais (juos geriausia pakeisti negazuotu vandeniu), galėsite džiaugtis kur kas geresniais rezultatais. Taip pat vertėtų pasirūpinti pakankamu fiziniu aktyvumu – sportas ar ilgi pasivaikščiojimai turėtų būti kasdien įtraukiami į dienotvarkę. Niekam ne paslaptis, kad pernelyg mažas fizinis aktyvumas gali tapti ne tik celiulito, bet taip pat ir įvairių sveikatos sutrikimų priežastimi, taigi, pasirūpinkite, kad taip nenutiktų.

Kada LPG masažas gali geriausiai pasiteisinti?

  • Kai dieta nepadeda atsikratyti riebalų šlaunų srityje;
  • Kai dieta ir sportas nepadeda atsikratyti „gelbėjimosi rato“ liemens srityje;
  • Kai celiulitas yra labai ženkliai pastebimas;
  • Kai norima sustangrinti odą;
  • Kai norima atsikratyti riebalų be chirurginio įsikišimo;
  • Kai norima paties geriausio bei greičiausio rezultato (masažas derinamas su dieta ir sportu);
  • Kai įvyksta dramatiški figūros pokyčiai (pavyzdžiui, po gimdymo).

LPG masažas taikomas ne tik moterims

Nors dažnai manoma, kad šis masažas yra taikomas tik moterims, tačiau tai nėra tiesa. Jei vyrams sunku atsikratyti riebalų šonų srityse, būtent ši procedūra gali būti viena veiksmingiausių. Taip pat LPG masažas gali būti taikomas ir tada, jei norima sumodeliuoti atskiras kūno dalis, kai norima sustangrinti odą (tai yra itin aktualu tada, jei labai staigiai buvo numesta daug svorio), ir t.t.

Taigi, jei norite pasiekti pačių geriausių rezultatų, verta pagalvoti apie šios procedūros pasirinkimą. Jums tereikia susirasti kliniką, kurioje yra atliekamas LPG masažas, ir netrukus galėsite užsiregistruoti procedūrai jums patogiausiu metu.

LPG masažas ir plaukų šalinimas lazeriu Vilniuje – oblakasalon.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+