Maišeliai po akimis

Kaip pašalinti maišelius po akimis? Juos šalina sveikas gyvenimo būdas.

Norint, kad akys neužtintų, pirmiausiai būtina liautis valgyti nesveiką maistą, laiku atsigulti miegoti, nebevartoti alkoholio, Sakoma, jog su amčiumi atsiranda maišeliai po akimis. Tačiau tai tik nesveiko gyvenimo būdo arba lėtinių ligų padarinys.
Rimti patarimai: išsitirti, ar nesergate, ir jeigu esate sveiki, pradėti sveikai maitintis, sveikai sportuoti ir sveikai mąstyti bei gyventi.

Tačiau jeigu jūs vis dar valgote nesveiką chemizuotą maistą, ir ryte maišeliai po akimis trugdo gyventi, galite pabandyti uždėti ant patinimų tokį kompresą: 1 arbatinį šaukštelį trintų petražolių lapelių, atskietų vandeniu arba 2 šaukšteliais jogurto. Palaikę 10-15 minučių ir švariai nuplovę, pažiūrėkite, ar pavyko sumažinti patinimus. Vatos tamponėliai, pamirkyti į juodą arbatą ir uždėti ant vokų 5 minutėms, taip pat gali padėti. Veido apipylimas kontrastiniu vandeniu: šiltu, šaltu, po kelis kartus taip pat gali suveikti ir panaikinti maišelius po jūsų akimis… Padeda ir ledas, sniegas, trumpam pridėjus ir suaktyvisnus jais apykaitą šiose vietose. Galite pasidaryti įvairių vaistažolių nuoviro ir jį užšaldyti kubeliais, kuriais ryte nusiprausus taip pat suaktyvinama apykaita apie akis, ir akių maišeliai susitraukia. Galima padaryti virtų su lupyna bulvių kaukes. Kai jos lieka tik truputį šiltos, atpjauti grežinėlius ir dėti ant akių. Masažas kokiu nors kremu prieš einant gulti irgi padeda neužsistovėti apykaitai paakių vietose.

Tačiau išmintinga būtų šalinti ne po akimis atsirandančius maišelius, užtinimus, t.y. ne pasekmes, o priežastis: ligas arba nesveiką gyvenimo būdą.

Ramybė
www.sveikata666.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+