Masturbacija

Masturbaciją gina jos mėgėjai

Apie masturbaciją prirašyta visko. Religinė dogmatika ginčyjasi su moksline tyrimų išvada. Kiekviena varpinė turi savo varpą. Po ilgų svarstymų, išklausę ne vieną turintį šį įprotį, padarėme išvadas, kurios, lyg gyvi žmonės pasakoja mums apie mus. Masturbuojasi dažniausiai tie, kurie turi pastovių sunkumų, problemų ir neturi kitokių malonumų bei mylimo mylinčio žmogaus. Jiems masturbacija tampa vieninteliu lengviausiu, prieinamiausiu atsipalaidavimu.

Masturbacijos žala

Masturbacija, kaip ir nevaldomas seksas, atima daug energijos. Dauguma vyrų, mėtydami sėklą į kairę ir dešinę, džiaugiasi tik jaunystėje, vėliau perka viagrą. Masturbacija sukelia tam tikrus jausmų ir mąstymo sutrikimus, kurie vėliau pasireiškia lytiniuose santykiuose su moterimi: sutrinka erekcija tik įėjus į makštį, išsilieja sėkla nespėjus nė krustelti, atsiranda nepasitikėjimas vyriško seksualumo galimybėmis, iš ko kyla agresija, o seksualinis poreikis padidėja. Masturbacija pastovi ir dažna bukina žmogaus pojūčius, suvokimą ir tai susieta su energijos praradimu. Masturbacija, tapusi įpročiu, kartais atveda į nevaisingumą.

O kas gero masturbacijoje?

Jeigu žmogus organizuoja savo gyvenimą, tai masturbacijai vietos nėra, nes maistas, aktyvus gyvenimas ir bendravimas, organizuojamas taip, kad skatinti – gauti malonumą iš daugybės gyvenimo pasiūlymų. Daug vyrų, paklausti ar jie masturbuojasi – įsižeidžia, nes tas klausimas jiems sukelia nepilnavertiškumo jausmą. Jie tiesiog nesusiduria su masturbacija, nes nėra sureikšminę masturbacijos malonumą iki to, kad tai darytų. Masturbacija parodo daugybę asmenybės problemų, ir tame jos nauda. Keičiant maistą ir bendravimo bei gyvenimo stilių, aktyvinant gyvenimo būdą, dingsta noras masturbuotis. Masturbacija liaunasi būti svarbi atėjus meilei ir pilnavertiems santykiams su moterimi. Masturbacija, kuri dar netapo įpročiu, gali pasitarnauti kaip seksualinės energijos įvaldymas. Tai daroma neišliejant sėklos, o keliant jos vaikščiojimo diapozoną iki tam tikros ribos. Kokia bebūtų masturbacija, jos pasiekti pojūčiai ir sugebėjimai dingsta suartėjime su mylima moterimi, kaip dingsta ir pati masturbacija. Tiesiog seksas ir masturbacija lygiavertiškai konkuruoja, nes turi tą patį tikslą – patenkinti tik save. Todėl nėra ko didžiuotis neturint masturbacijos įpročio, jeigu masturbacija atliekama į makštį.

Kaip elgtis norint atsikratyti masturbacijos?

1. Keisti bendraminčius į tuos, kurie neturi šio įpročio, neskatina jam, ir gyvena meilėje su moterimi. 2. Keisti maistą, nes maistas tiesiogiai veikia žmogaus troškimus, poreikius ir galimybes. 3. Vengti alkoholio ir kitų liguistų priklausomybių, nes tai silpnina psichiką. Vystyti energiją teikiančias savybes. 4. Užsiimti aktyviu gyvenimo būdu, kuriame būtų pakankamai „maisto”: fiziniam kūnui – sportas, emocijoms – koncertai, šokiai, teatrai, minčių kūnui – diskusijos, pokalbiai, ir dvasiniam kūnui – pakankamai būti Gamtoje: miške, prie jūros, kalnuose, visur kur nepasiekia miesto chaosas. 5. Sistemingai daryti organizmo valymą pasirenkant būdą pagal galimybes ir poreikius: iškrovos geriant vien gyvas vaisių sultis, iškrovos geriant vien vandenį. Pradėti nuo kelių valandų paroje iki paros laiko. 6. Vengti likti vienam, ir pastoviai užimti protą.

Visų šių dalykų pakanka, kad mėnesio bėgyje atsirastų visiškai nauja gyvenimo realybė.

www.sveikata666.lt

1 Comment

  1. Puikus straipsnis. :-}

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+