Mineraliniai papildai galvijams

Galvijų produktyvumas priklauso nuo kompetentingai parinktos ir kokybiškos mitybos. Įvairios naudingos medžiagos padeda subalansuoti mitybą, užtikrina geresnį maisto virškinimą ir stiprina gyvulių imuninę sistemą. Pašarų bazės praturtinimas papildais leidžia pieno ir mėsos gamintojams efektyviai įveikti su šėrimu susijusius sunkumus ir pasiekti aukštus gamybos rodiklius.

Atsižvelgiant į šėrimo produktyvumo fazę, atsižvelgiama į melžiamų karvių, veršelių, jauniklių ir penimų bulių savybes. Galvijams skirtuose pašarų prieduose yra lengvai virškinamų baltymų, fosforo ir vitaminų kompleksų. Jie skatina svorio augimą, gerina primilžį ir pieno kokybę. Papildų dėka gerai vystosi veršelių skeletas ir stiprėja kaulinis audinys, taip pat normalizuojamas skruzdžių virškinimas, užkertamas kelias viduriavimui ir sumažėja acidozės rizika. Nėštumo laikotarpiu mišiniai užtikrina aukštą gyvulių produktyvumo lygį.

Pašarų papildų svarba
Norint gauti kokybiškus ir aplinkai nekenksmingus mėsos ir pieno produktus, neužtenka gero ganymo ir išankstinio pašarų paruošimo žiemai. Mineraliniai papildai padeda išlaikyti gyvulių sveikatą visais gyvenimo laikotarpiais ir padidina elementų virškinamumą iki 95%. Tai garantuoja gerą pelną gyvulininkystės pramonėje.

Į galvijų racioną nuolat pridedami koncentruoti papildai tam, kad:

 • papildyti trūkstamas maistines medžiagas;
 • padidinti pašaro galiojimo laiką ir pagerinti jo kokybės rodiklius – konsistenciją, kvapą ir skonį;
 • padidinti pieno primilžį ir pieno produktų riebumą;
 • padidinti jaunų gyvūnų augimo greitį;
 • sumažinti infekcinių ligų riziką;
 • pagerinti virškinimą ir maistinių medžiagų pasisavinimą iš pašarų;
 • susilaukti sveikų, gyvybingų palikuonių.


Šiuo metu gyvulių augintojai naudoja patikrintus receptus, kuriuose yra optimalus reikalingų elementų kiekis, priklausomai nuo to, kokiam gyvūnui ir kokiam amžiui jie skirti. Pašarų priedai gaminami taip, kad juose būtų subalansuota naudingų medžiagų koncentracija. Taigi gyvūnas pasisavina paros mikroelementų normą, o jo produktyvumas kasmet auga.

Mikroelementų naudojimo privalumai galvijams
Pagrindinė taisyklė – kompetentingas jų naudojimas žaliųjų augalų, šieno, siloso, šakniavaisių ir gumbų maistinei vertei padidinti, nes kiekvienas komponentas turi savo funkciją. Kompetentingas mišinių įvedimas turi šiuos privalumus:

 • Padidindami maistinę vertę, jie suteikia galimybę pakeisti tam tikrą pašaro dalį pigesniu variantu. Pavyzdžiui, daug baltymų turintys papildai leidžia tai padaryti.
 • Jie gerina organizmo atsparumą patogeniniams veiksniams, užtikrina normalų augimą ir vystymąsi, gerina medžiagų apykaitos procesus.
 • Sumažinkite pašarų suvartojimą dėl gero virškinamumo ir padidėjusio galvijų produktyvumo.
 • Papildai yra puikus pasirinkimas norint pakeisti baltymus dietoje, ypač kai jų trūksta. Pavyzdžiui, naujų preparatų, apimančių įvairius sintetinio azoto šaltinius, kūrimas ir jų įtraukimas į galvijų šėrimą yra labai svarbus praktinis, nes jie gali turėti teigiamą poveikį bakterinei mikroflorai.
 • Jie leidžia gauti daugiau pieno produktų per tą patį laikotarpį. Pavyzdžiui, pašarų fermentai teigiamai veikia pašarų virškinamumą gyvūnams, neutralizuoja juose esančius toksinus, mažina patogeninės mikrofloros slopinimą.
 • Efektyviai papildo energijos atsargas rudens-žiemos laikotarpiu, taip pat laktacijos, nėštumo ir kt.


Lengva transportuoti ir skirta ilgalaikiam saugojimui. Neprarasite vertingų maistinių savybių, atsparios mikotoksinams ir pavojingiems mikroorganizmams.
Jas lengva dozuoti, o šėryklas lengva valyti, tai padeda palaikyti tvarto higieną.
Gerai subalansuota galvijų mityba greitai atsiperka finansiškai. Gamintojai siūlo įvairius pašarų priedus, kurie padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Bet kuri jų rūšis mūsų gaminių sudėtyje yra naudojama griežtai reguliuojamomis proporcijomis.

Didmeninė prekyba pašarais, mineralai galvijams, žolės siloso gamyba, veterinarinės paslaugos ir vaistai rvac.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+