Patarimai, kaip pasirinkti ofiso kavos aparatą

Daugelis darbo aplinkos neįsivaizduoja be kavos – jos gėrimas tampa savotišku ritualu, leidžiančiu šiek tiek atsikvėpti nuo visų rūpesčių. Ne paslaptis, kad šie gėrimai kur kas sparčiau yra paruošiami pasitelkus kavos aparatą, tad ofiso virtuvėlėje toks įrenginys tampa nepamainomu objektu. Tiesa, platus tokių prietaisų pasirinkimas šiek tiek apsunkina tinkamiausio modelio paieškas, tačiau jei įvertinsite žemiau pateiktus aspektus, su šia užduotimi susitvarkysite pakankamai efektyviai.

Naudojimosi paprastumas

Biure naudojamas kavos aparatas turėtų būti lengvai perprantamas ir patogiai naudojamas visiems kolektyvo nariams. Kone dažniausiai yra pasirenkami automatiniai modeliai, kurie vos keliais mygtuko paspaudimais leidžia paruošti pasirinktus gėrimus. Liečiamas ekranas ar kitos panašios funkcijos gali dar labiau pagerinti šias patirtis, tačiau jos nėra privalomos. Tiesa, priklausomai nuo situacijos, gali būti pasirenkami ir kiti aparatų tipai: kapsuliniai tiks nedideliam kolektyvui, o lašelinius verta pirkti tuomet, kai didelė dalis darbuotojų kavą geria vienu metu.

Kavos kokybė

Neišbandžius kavos aparato, šį aspektą įvertinti sunku, tačiau jeigu prietaisas bus kokybiškas, o jo gamintojas – gerai žinomas, galima tikėtis puikaus skonio gėrimų. Tiesa, reikėtų nepamiršti, kad svarbios bus ir naudojamos kavos pupelės – nepagailėkite išlaidų aukštesnės kokybės produktams ir įsitikinkite, jog iki naudojimo jie bus laikomi sandarioje vietoje.

Gėrimų įvairovė

Kavos aparatu naudosis didžioji dalis ofiso darbuotojų, o taip pat šiuo gėrimu vaišinsite užsukusius partnerius ar klientus – tikriausiai net nereikia sakyti, kad kiekvienas iš jų mėgsta skirtingai paruoštus gėrimus. Nesuklysite, jeigu pirmenybę teiksite daugiau skirtingų gėrimų rūšių siūlantiems kavos aparatams: idealiu atveju jie turėtų ruošti gėrimus su pienu ir leistų patiems pasirinkti pageidaujamą stiprumą bei kitus parametrus.

Tvarumas

Daugelis verslų dabar vis daugiau dėmesio skiria tvarumo idėjoms – jei taip elgiatės ir Jūs, turėtumėte pirmenybę teikti panašias vertybes puoselėjančioms kavos aparatų kompanijoms. Vienas iš variantų – Šveicarijos įmonė „Jura“, kuri pasitelkia ilgaamžes, tvarias medžiagas ir stengiasi užtikrinti tokių prietaisų energijos efektyvumą. Spauskite čia, jei norite šiuos kavos aparatus apžiūrėti iš arčiau.

Darbuotojų skaičius

Priklausomai nuo darbuotojų skaičiaus, skirsis reikalingas efektyvumas, vandens talpa ir kiti panašūs parametrai. Kuo daugiau žmonių naudosis aparatu, tuo ištvermingesnis ir galingesnis jis turėtų būti. Tiesa, bet kuriuo atveju verta apžiūrėti kavos aparatus, kurie vienu metu sugeba pagaminti du puodelius pasirinkto gėrimo – tokia sistema gerokai patrumpins eiles, kurios piko metu susidaro prie šio prietaiso.

Kavos aparato dydis

Priklausomai nuo suteikiamų galimybių, gali skirtis ir kavos aparato kaina – jei biure esanti virtuvėlė yra pakankamai kompaktiška, toks turėtų būti ir šis prietaisas. Dabar galima rasti pačių įvairiausių matmenų modelius, tad apsispręsti tikrai nebus sudėtinga. Be to, rinkoje yra ir įmontuojamų aparatų, kurie dar geriau susilieja su bendra aplinka – jie dažnai papildomi aukščiausios klasės funkcijomis, kurios biure bus itin naudingos. El. parduotuvėje Pigu.lt įmontuojami kavos aparatai nustebins įvairiapusiškumu ir geromis kainomis.

Dizainas

Tikriausiai sutiksite, kad kavos aparatas yra vienas dažniausiai daugelio matomų įrenginių, tad galima teigti, jog jis prisideda prie įmonės reprezentavimo. Turėkite tai omenyje tuomet, kai rinksitės tinkamiausią dizainą – jis turėtų įsilieti į bendrą aplinką. Niekuomet nesuklysite pasirinkę elegantiškus, klasikinius modelius, tačiau jeigu biuras kūrybiškas, žaismingesnis gali būti ir kavos aparatas.

Apgalvoję visus šiuos kriterijus, pakankamai lengvai turėtumėte nuspręsti, kuris kavos aparatas labiausiai tiks Jūsų ofisui. Svarbiausia, kad kuo tiksliau įvertintumėte kolektyvo poreikius – tuomet šis prietaisas iš tiesų bus mielai naudojamas.

Search

+