Plaukai – kam jie reikalingi žmogui?

Šiuolaikinės visuomenės nuomone, plaukai yra gamtos klaida, o japonų mokslininkai netgi aptiko, jų žodžiais tariant, brokuotą geną, atsakingą už plaukų augimą. Visiems civilizuotiems žmonėms, nuo mažo iki didelio, kerpa plaukus iki šaknų. Tačiau tame slypi didžiulė apgaulė, nukreipta į žmogaus atskyrimą nuo Dievo. Dievą aš suprantu ne kaip konkrečią asmenybę, o kaip energetinę galią, kuri yra visa ko esmėje ir savo astraliniais tuneliais persmelkia visą visatą.

Kad priimti ir perduoti, tai yra ryšio nustatymui – reikalingi plaukai. Jie yra laidininkai šios dieviškos energijos, ir kuo laidininkas ilgesnis, tuo ryšys yra patvaresnis. O smegenys – tai viso labo tik generatorius ir jo forma tai tik patvirtina.

Intuicija – tai dieviško proto dalelė. Žmogaus vystymosi esmė yra pakilti iš instinktų lygio iki smegenų aktyvavimo ir  užmegzti ryšį su visa ko esme. Dėl šios priežasties, visi žmonijos mokytojai nekirpo plaukų, o atvirkščiai, stengėsi juos auginti. Jėzus Kristus, Buda, Indijos asketai, įvairūs išminčiai – visi jie turėjo ilgus plaukus. Ne todėl, kad tai madinga, o todėl, kad žinojo tikrąją plaukų prasmę. Prisiminkime Biblijinę legendą apie Samsoną, kurį buvo galima nugalėti tik nukirpus jo tankius plaukus. Pasakos – tai legendos, o legendos – tai išsaugota istorija.

Plaukų kirpimas

Senovėje, norėdami pažeminti žmogų, skusdavo jį plikai. Taip elgiamasi ir šiandien, pavyzdžiui, sodinant į kalėjimą arba imant į kariuomenę. Jeigu didieji žmonijos mokytojai turėjo ilgus plaukus, tai kodėl vienuoliai kerpasi plikai? Reikalas tame, kad vienuoliai gyvena uždarą gyvenimą ne be reikalo, jų vaidmuo žemėje yra tam tikrų žinių saugojimas. Pagal statusą, vienuolius skuta plikai, kad nutraukti jų ryšį su Dievu. Jeigu jie bus per daug protingi, tai supras slaptas žinias ir galės jomis pasinaudoti. Būtent todėl Hitleris siųsdavo ekspedicijas į Rytų vienuolynus, kad gauti žinias.

Anksčiau vienuolynai buvo geriau sutvirtinti, o jų sargyba tobulai valdė savo kūną. Nėra nieko nuostabaus tame, ką rodo filmuose: vienuoliai valdo savo kūną, kaip energija gali kurti stebuklus. Būtent dvasinė savirealizacija yra kovos menų pagrindas.

Pažiūrėjus į šiuolaikinę visuomenę, tai jos atstovai besiskutantys plaukus plikai yra mažiau protingi, pvz. skinai, o ilgaplaukiai dažniausiai pasižymi talentais, pvz. menininkai.

Chramovnikų ordino kariai neplovė savo plaukų, nes manė, jog kartu su vandeniu nubėga ir jų jėga. Arabų pasakos taip pat apie tai kalba: kaip senis Hatabičius, sušlapęs  barzdos plaukus, prarado savo stebuklingą galią. Labiau pažengę indėnai nesikirpdavo plaukų, kadangi buvo ryšyje su gamta. O tie, kurie perėjo į priešų pusę, buvo dalinai arba visiškai pliki, pvz. Irokezai. Ir dabar irokezų šukuosenas nešioja atsilikę visuomenės sluoksniai.

Kodėl plaukai pas vyrus auga ant viso kūno, o pas moteris – ne? Kadangi dauguma moterų turi ilgus plaukus, o vyrai – trumpus. Žmogaus organizmas, augindamas plaukus ant viso kūno, kompensuoja jų trūkumą ant galvos, kadangi jūs juos pastoviai nukerpate. Organizmas stengiasi užmegzti ryšį su Dievu, o jūs jam trukdote. Kodėl vyrai agresyvesni ir mažiau samprotaujantys, nei moterys? Kadangi jų ryšys su Dievu yra mažesnis, nei moterų. Bet kai tik moteris nusikerpa trumpai, ji įgauna vyro bruožų. Čia esmė ne hormonuose, o ryšyje su Dievu. Koks augalas priims daugiau saulės energijos: kuris turi vieną lapą ar tūkstantį? Taip ir su žmogaus plaukais – kas jų turi daugiau, tas daugiau ir energijos priima.

Aspirantas, Medicinos Iverologijos katedra.

7 Komentaras

 1. O jei zmogus nuplinka su dievu rysi praranda ? Maan atrodo auginkis kiek nori, tuos plaukus reikia paciam ieskoti budu buti arciau Dievo.

 2. Nukirpti plaukus kiekvienas gali, o kas gali užauginti ilgus, sveikus, prižiūrėtus plaukus? dauguma net nesusimąsto, kodėl reguliariai kerpa plaukus :)

 3. Mes, tai tiesiog mes :) be jokių užpypalinių minčių ;)

  O plaukai dar yra ir natūralus, sveikas, tikras – grožis :) Visada visais atvėjais ilgaplaukė mergina atrodo daug kartų efektyviau, moteriškiau ir gyviau, nei belekokios beilgaplaukės :) Neginčytina :)

 4. Mes? Poete Kas tie mes? :)

  Su straipsniu sutinku. Plaukai buvo laikomi ir seniau energijos gereratoriumi; pvz legenda apie Samsoną, kurio pergalių galios buvo plaukuose, o juos nukirpus… jam teko eiti dirbti šeimininkui.
  Vokietijoje duodantys keršto priesaiką nekirpdavo plaukų, kad išsaugoti galią ir tapti fizikai nepažeidžiamais. Prancūzų karaliams nuo vaikystės nekirpdavo plaukų, o jeigu tai atsitikdavo netyčia, tai jie prarasdavo teisę į sostą.

   

 5. Būtent, kad sniego žmonės – tiki Dievu, o mes turime ryšį su Dievu :)

 6. turint mintyj, kaip atrodo sniego žmogus, tai jis labiau už mus tiki dievu? :)

  Kai aš pradėjau auginti plaukus tai į mane žiūrėjo aplinkiniai kaip į beprotį, vėliau įprato :) ypač merginos, kai kurios įpratę prie standartų negailėjo juokėlių, tad teko su jomis atsisveikinti :) labai nustebau kai pamačiau kad yra tiek daug moterų, kurioms patinka sveiki ilgi gražūs vyro plaukai. Tas noras augintis plaukus, man kilo po pusės metų florantizmo 70% manau, kad tai kažkaip yra susiję :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+