Plazmoliftingo Dr. Renata Ahmerova Anti-Aging PRP kremo-serumas yra paprastas, tačiau labai sudėtingos eliksyrų receptas

Jis apjungia pagrindinius grožio faktorius ir jūsų pačių plazmą. Serumas yra šių aktyviųjų ingredientų:

Trumpi peptidai: Aktyvūs ingredientai prasiskverbia per raginį sluoksnį į gilesnius odos sluoksnius ir aktyvuoja išorinę matricą. Be to, peptidai, panašūs į Botox, lygina raukšles ir odos nelygumus.

Augimo faktoriai: Odos ląstelėse esantys receptoriai aktyvuojami, skatinant odos atsinaujinimą ir regeneraciją.

Žemos molekulinės amino rūgštys: Prasiskverbia į dermą, skatinant medžiagų apykaitos procesus ir būtinų baltymų sintezę. Prp-rohrchen – gydymas savo krauju – yra natūrali plazmos regeneracinė terapija ir viena iš pažangiausių ir saugiausių gydymo metodų daugelyje medicinos sričių.

Mes tiekiame visame pasaulyje.

Mēs nosūtām visapkārt pasaulē. Mēs darām visu iespējamo, lai pasūtīšanas procesu padarītu pēc iespējas vienkāršāku mūsu klientiem. Mēs sadarbojamies ar DHL un citiem piegādes pakalpojumiem.

Mēs esam samazinājuši cenas.

Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt saviem klientiem labākās cenas.

Mēs nodrošinām pilnīgu jūsu personīgās informācijas drošību.

Attiecībā uz datu aizsardzību mēs piedāvājam saviem klientiem pilnīgu drošību.

Vienreizējas lietošanas šļirci un kanāli PRP praktizējošiem.

Šļirci un kanāli tiek izmantoti katru dienu, veicot PRP ārstēšanu.

PRP terapijas laikā no pacienta vēnas tiek ņemts neliels asins daudzums. To izmanto medicīnas laboratorijas aprīkojumā, piemēram, B. Hettich EBA 200, tiek centrifugēts un filtrēts līdz brīdim, kad aktivizēta asins plazma (PRP) paliek koncentrētā formā.

Plazmas gēla ražošanai kā pildvielai nepieciešama plazmas gēla ierīce vai PRP termoregulators.

Mūsu vietnē piedāvājas tā sauktie PRP-šļūtenes bagātinātas ar trombocītiem plazmas (PRP) ražošanai. Tas ir mūsu uzņēmuma galvenais produkts, kas jau veiksmīgi tiek izmantots tūkstošiem ārstu visā pasaulē dažādos terapeitiskos nolūkos. Šajā rakstā mēs vēlētos sniegt mūsu klientiem īsu un lakonisku pārskatu par šo produktu un tā nepārtraukti augošajām pielietošanas iespējām.

Kā darbojas PRP terapija?

PRP tiek izmantots terapeitiskiem nolūkiem, lai ārstētu plašu slimību un veselības problēmu klāstu kā galvenā vai papildu terapija. PRP terapijā, kas pazīstama arī kā autologas asins terapija, trombocītiem bagātināta plazma tiek iegūta no pacienta paša asinīm, izmantojot PRP šļūtenes, un pēc tam tiek uzklāta uz apstrādājamās zonas, piemēram, ar injekcijām. Terapeitiskās efektivitātes galvenais iemesls ir trombocīti, kuri pirmajās dažās minūtēs atbrīvo vairāk nekā 30 dažādas augšanas faktorus un citus regulējošus olbaltumvielas bojātā audzēja audos, tādējādi aktivizējot notikumu kaskādi, piemēram, imūnsistēmas šūnu piesaisti, cilmes šūnu aktivizēšanu, audu regenerāciju, vaskularizāciju, kolagēna sintēzi, kaulu mineralizāciju utt. Šie ir tie efekti, kas tiek stimulēti, izmantojot PRP terapiju terapeitiskiem nolūkiem. Šī terapija izmanto pacienta paša dziedinošās spējas.

Jūsu plazmas ārstēšanas priekšrocības un blakusparādības

PRP terapija pašlaik piedzīvo lielu pieaugumu: pēc Amerikas Plastiskās ķirurgu biedrības datiem PRP procedūru skaits ASV ir pieaudzis par vairāk nekā 130% laikposmā no 2015. līdz 2020. gadam. Tas ir galvenokārt tāpēc, ka šī terapija sniedz daudzas priekšrocības:

• Ekonomiska efektivitāte: ārstēšanas cenas un kvalitātes attiecība var tikt raksturota kā izcila.

• Nekomplicēta un viegla īstenošana: Ārstēšanu var veikt ambulatori tikai 15 minūšu laikā.

• Pacienti labprāt piekrīt: procedūra ir bezsāpīga, nav nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās un, tādējādi, nav nepieciešama ilgstoša rehabilitācijas periods.

Kā gaunama trombocītiem bagātināta plazma, izmantojot PRP šļūtenes?

PRP ražošanu veic apmācīti medicīnas darbinieki. Trombocīti tiek izolēti un koncentrēti, savukārt nevēlamie komponenti, piemēram, sarkano asins šūnu un baltās asins šūnas, tiek noņemti. Procedūra sākas ar autologās vēnas asins savākšanu (pacienta paša asins avota). Lai iegūtu pietiekamu zāļu daudzumu ārstēšanai, parasti nepieciešami tikai 10–15 ml perifēriskās asins. Asinis tiek savāktas, izmantojot ļoti maigu vakuuma metodi, tieši šļūtenē, kas tiek izmantota PRP šā nolūka.

Search

+