Telegonija 2

Kodėl daugybė šeimų nesupranta, į ką atsigimę jų vaikai? Kodėl jie nepanašūs į tėvus? Kodėl jie neklauso tėvų, kurie viską dėl jų daro? Gamtos mokslų akademikas Stanislavas Semionovas teigia: “Žmonės nėra apsaugoti nuo telegonijos. Nustatyta, kad moters biolaukas mylėjimosi metu pasikeičia, ir jos vaikai neišvengiamai paveldės pirmojo lytinio partnerio fiziologinius ir antropologinius požymius. Net priemonės prieš nėštumą neapsaugo. Todėl vaikas, kurį pagimdė moteris, turėjusi seksą iki santuokos, turės nuo savo tėvo pusę chromosomų rinkinio, o nuo visų kitų buvusių motinos sekso partnerių jis turės genetinę informaciją. Tai liečia ir vyrus. Kultūringos šeimos sūnus tarnavo armijoje, ir pasibaigus laikui jis atšventė su draugais ir permiegojo su ten buvusia azijiečių mergina. Įvykį jis pamiršo. Grįžęs vedė jo laukiančią merginą, ir kaip visi nustebo, kai jie susilaukė azijietiško gymio vaikelio. Jie abu buvo mėlynakiai, šviesiaplaukiai, jų tėvai ir seneliai neturėjo savo giminėje nieko panašaus. Jaunuolis kaltino žmoną neištikimybe.

Kodėl telegonija nutylima?

Telegonija neplatinama, nes darvinizmo dogma tapo nepajudinama taisykle visam komerciniam pasauliui. Darvinizmą ne vieną kartą paneigė faktai ir Gamtos dėsniai.

Telegonija – tai fizinio kontakto energetiniai paveldėjimai. Jeigu pirmą seksą moteris turėjo su degeneratu, tai po daug metų ištekėjus už talentingo žmogaus, jos palikuonis turės degenerato savybių. Ir atvirkščiai, kai pirmas vyras, kurį įsileis į save moteris bus genialus, o ji ištekės už alkoholiko, jos vaikai turės taurias savybes. Senovėje telegonijos efektą žinodamas feodalų valdininkas, turėjo pirmos nakties teisę, nes jis buvo elitinis visuomenės atstovas, ir jeigu moteris net ir nepastodavo, skaitydavosi, kad ji yra užprogramuota elitiniais palikuoniais. Žmogus, kaip ir visi gyvi sutvėrimai be kūno turi ir informacinį paveldimumo lauką, kuris toks pats materialus, kaip ir genai ar chromosomos. Tai biologijos sritis, kuri anksčiau ar vėliau įeis į visuomenės gyvenimo sampratą. Medicininių mokslų daktaras V. Barabaš teigia, jog mūsų protėviai žinojo telegonijos, elementarios genetikos taisyklę, kad pirmasis seksualinis moters kontaktas jos genetikos paveldimume palieka neišdildomą pėdsaką iki jos gyvenimo pabaigos.

Sutuoktinių ištikimybė ir merginos garbė – tai genetinis šeimyninės laimės ir jų vaikų laimės pagrindas.

Valstybė, kuri nesirūpina savo moterų, šeimų dorove, kuri leidžia prekiauti savo merginomis užsienio bordeliuose, yra pasmerkta išnykti kaip išsigimusi, nesugebanti atsinaujinti tauta. Kai intelektualų skaičius mažėja, vystosi valdančiojo sluoksnio degradacija. Taip žlugo Romos imperija. S.Semionovas. Sevastopolis Straipsnį paruošė www.sveikta666.lt

1 Comment

  1. Mūsų šeimoje yra daug keistų nepanašumų į tėvus, visada iš to juokdavomės ir stebėdavomės, kaip taip gali būti. Bet jeigu tai lėmė telegonija (mano mama turėjo daug partnerių), tai tikrai nemalonu žinoti, kad esi kažkiek panašus į atsitiktinius mamos vyrus…

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+