Vėžį nugali … flora

Olandijoje 1987 metais neapdorotos augmenijos meniu  – flora, buvo pripažinta oficialia vėžio gydymo priemone.

Kornelijus Moermanas, žymus gydytojas, daug dešimtmečių kovojo su vėžiu (mirė 1988 metais, sulaukęs 95 metų). Paneigdamas pagrindinius klasikinius medicinos postulatus apie vėžį, jis sukūrė savo gydymo metodus vėžiui gydyti.1987 metais Maermano teorija buvo pripažinta Olandijos sveikatos ministerijos dėl daugybės stulbinančių išgydymų nuo vėžio tais atvejais, kai oficialioji medicina pasirodydavo bejėgė. Griežta valstybinė komisija tiksliai užprotokolavo 115 žmonių išgijimų iš 150 – ties sergančiųjų. Kiti jautė palengvėjimą.

Gydytojui Maermanui didžiulę pagalbą suteikė Nobelio premijos lauretai Linus Pauling iš Kalifornijos ir G. Domak. Jie abu Moermano vėžio gydymo vien tik teisingos mitybos metodais teoriją ir praktiką pavadino didžiuliu šuoliu vėžio problemų sprendime.

Gydomasis maitinimasis sergant vėžiu

Moermano dieta nėra sukurta absoliučiai floros maisto pagrindu. Šios dietos pagrindas – šviežios daržovės, vaisiai, natūralios sultys ir… duona bei grubaus malimo miltų makaronai, nešlifuoti ryžiai ir pieno produktai. Yra užfiksuotų pagijimo nuo vėžio atvejų, valgant vien tik neapdorotą  augalinį maistą.

Išgyti savarankiškai

Vėžio ir visų jo 400 rūšių priežastis jau yra žinoma. Tai – nesveikas gyvenimo būdas, nežmoniškas – vėžinis maitinimasis. Žmonės vartoja maistą, daugiau tinkantį vėžiui auginti, nei sveikiems būti. Valgydami monosacharinus ir gyvulinės kilmės baltymus, žmonės maitina savo vėžines ląsteles, kurių yra visų organizmuose ir kurias iki tam tikro laiko  naikina mūsų imuninė sistema. Visos sėkmingos vėžio gydymo sistemos nurodo riboti saldumynus ir baltymus. Nutraukus vartoti šiuos mėgstamus negerus produktus, žmonės jaučia alkį, silpnumą, galvos skausmus, netenka svorio. Teigiama, jog ilgą laiką valgant augalinį maistą, šie simptomai savaime išnyksta. Tačiau man asmeniškai neaišku, kodėl flora nugali vėžį?…. Ir kodėl tuomet vis dar yra vėžininkų… nenorinčių pasveikti, kodėl yra gydytojų nenorinčių gydyti floros pagalba, ir kodėl žmonės patys nesigydo flora, kodėl vis dar yra nesveikų, jeigu flora aplamai viską gydo? :)

Straipsnį ruošė Barvydė, šaltinis – internetas

Search

+