Vyrai ir moterys dalinasi dar į keletą lyčių

Rusijos mokslų akademijos (A.N. Severcovo vardo) evoliucijos ir ekologijos problemų instituto darbuotojas tvirtina, kad dievas, kurdamas vyrą ir moterį, pasiūlė žmonijai pasirinkti mažiausiai dar 6 smulkesnes lytis. Būtent iš šio revoliucinio požiūrio mokslininkas pradėjo ieškoti vėžio gydymo metodų. Vėžį jis laiko ne liga, o dar vienu gamtos mechanizmu, kuris reguliuoja mūsų populiacijos įvairovę ir kiekybę. Biologijos mokslų daktaras Vygen Geodaken :

Vygenas Geodakenas teigia: <…>pusė amžiaus atgal aš, būdamas fiziochemikas, susidomėjau biologija ir išsiaiškinau, kad biologai nesupranta, kam dievas sukūrė dvi lytis. Aš pasiūliau teoriją, paaiškinančią šį reiškinį. Biologai yra įsitikinę, kad vyrų ir moterų subpopuliacijos evoliucionuoja sinchroniškai, ir jie klysta. Mes evoliucionuojame paeiliui: iš pradžių vyrai, po to – moterys. Moters lytis daug vertingesnė, todėl nei vienas genas negali pakliūti į moterišką genomą, nepraeidamas detalaus daugkartinio patikrinimo vyrų genome. Tai svarbiausia. Toliau, pirmame nėštumo trimestre genai perduoda lyties valdymą hormonams iki gyvenimo pabaigos. Ir mes jau turime reikalų tik su hormonine lytimi. Yra dvi chromosomų lytys, bet kiekvienoje iš jų galima išskirti kelias smulkesnes. Viską čia nulemia androgenų ir estrogenų santykis.
Kad paaiškinti vėžio teoriją, aš išskyriau 6 hormonines lytis. Nuo hormonų koncentracijos priklauso balso tonas. Reiškia galima išskirti dalinamą lytį: sopraną, mecosopraną, kontraltą – pas moteris, ir tenorą, baritoną ir bosą pas vyrus.

Tarp belyčių taip pat buvo damos ir džentelmenai

Gamtoje visa tai egzistuoja. Be įvairovės nėra atrankos, o be atrankos nebėra evoliucijos. Gyvybės egzistencijos pradžioje žemėje organizmai buvo belyčiai. Ląstelė dalinosi į dvi visiškai vienodas dalis, bet reikėjo gi ženytis  Tada atsirado lytinis procesas. Susikryžmino dvi būtybės, tačiau šie organizmai buvo visiškai vienodi, hermafroditai. Gamtoje tai vyksta ir dabar – sliekas ir sraigė. Ir štai įvyksta antras svarbus įvykis – lyčių atsiskyrimas. Atsiranda moteriškos ir vyriškos būtybės.
Kodėl evoliucija perėjo iš belyčio dauginimosi į lytišką dauginimąsi? Dėl galimybės paįvairinti populiaciją. Belyčiai organizmai yra priversti laukti, kol įvyks mutacija. O dauginimasis lytiškai įvyksta per genų kombinaciją, kas labai greitai duoda didelę įvairovę, aplenkiant mutaciją.
– Kodėl gamta, sukūrusi tokias puikiai sudarytas būtybes kaip hermafroditai, padalino juos į dvi lytis?
Į šį klausimą mokslas neduoda atsakymo. Nes gamta, perėjusi prie atskyrimo metodo, netenka pusės savo įvairovės. Jeigu žiūrėti į palikuonis, kuriuos gali produkuoti 10 sliekų, mes gausime 45 skirtingus variantus (kiekvienas sliekas gali susikryžminti su likusiais 9, ir gaunama 90 naujų kombinacijų), bet pusė visų kombinacijų bus vienodos. Nes tėvai susiję tarpusavy.

– O ką mes turime, kai yra lytys?

Paimam 10 skirtingų lyčių būtybių – 5 patinus ir 5 pateles, 5×5=25.

Lytis – tai yra būtina sąlyga evoliucijai, pasikeitimams ir išsaugojimui. Tai būtina saugiai ir ekonomiškai evoliucijai. Moters lytis atsakinga už populiaciją tokią, kokia ji yra, o vyriška lytis – už pokyčius ir modernizaciją. Ir tai vyksta hormonų dėka. Aš pasiūliau naują lytinių hormonų traktuotę: tai medžiagos, kurios šalina sistemą iš aplinkos, tai yra apsaugo organizmą nuo aplinkos poveikio ir tuo pačiu stabdo evoliuciją (estrogenai) arba artina prie aplinkos ir skatina evoliuciją (androgenai).
– Ar hormonai atsirado tada, kai atsirado dvi lytys?

Manoma, kad taip. Bet iš tikrųjų hormonai ir jų pirmtakai turėjo būti ir pas belyčius. Todėl, kad ir belyčiams reikalingas išsisaugojimas ir pasikeitimai. Jie pirmieji savo kailiu patiria visa, kas nauja ir dažniau žūva. Bet jeigu jie spėja susilaukti palikuonių, tai perduoda tą naują sekančiai kartai. Kiti tūno žemiau žolės, tyliau vandens ir saugo save dėl palikuonių. Kuo tai ne vyrai ir moterys?


– Teisingas seksas gelbėja nuo vėžio? Pagal jūsų teoriją, išsiskiria labiau moteriškos moterys, kurių balso tembras yra nu soprano iki mecosoprano? Daug vyriškesni vyrai nuo baritono iki boso? O taip pat vyro ir moters vidinės puselės nuo mecosoprano iki baritono. Kaip toks priėjimas gali atsiliepti vėžio, priklausančio nuo hormonų, gydymo praktikoje?

Mes neteisingai suprantame, kas yra vėžys – tai laikoma liga. Būtybėms – taip, bet populiacijai tai yra dar vienas reguliuojantis mechanizmas, egzistuojantis tiek, kiek ir gyvybė žemėje. Jis reguliuoja populiacijos įvairovę. Apart jo yra dar du tokie reiškiniai – natūrali atranka ir lytis.

1 Comment

  1. Labai įdomus straipsnis, tikrai verta pamąstyti ir netgi eiti giliau. Šios mintys parodo ir gilesnę žmogaus prigimtį ir leidžia suvokti tai, kas teikia žmogui laimę.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+