Dolmenai

Akmenys moko – ar tai įmanoma?

Akmenys tai žemės kaulai. Jau žinoma jog žmogaus kaulai sugeba įsiminti ir saugoti informaciją apie savo savininką. Iš kaulų galima spręsti apie jo energetinį potencialą.

Matomai, dėl šios priežasties mūsų tolimi protėviai akmenis naudojo kaip informacijos saugotojus ( kaupiklius). Šių dienų akmenis galėtume lyginti su supergalingu kompiuteriu ar milžiniška atminties plokšte. Žyniai mokėjo sąveikauti su akmens energija ir sąmone, tuo pačiu perduoti jam savo energiją taip formuodami energetiškai stiprių vietų galią.

Teigiamai veikiančių energetiškai aktyvių Žemės magnetinių linijų susikirtimų vietose statė stambius riedulius su didžiuliu energetiniu potencialu, gebėjusiu veikti žmogų ir visą netoli esančią aplinką.

Kalbant paprasčiau – akmenys gali formuoti žmones, nes jie turi didžiulį tėvišką potencialą. Išimtinais atvejais žmonės gali būti paversti šventais akmenimis. Lietuvių tautos pasakose nemažai kalbama apie išmintingus, žmonėms padedančius akmenis. Jie būdavo lobių ar kitų stebuklingų daiktų saugotojai. Akmuo žmogui visuomet būdavo ir pagalbininkas ir bičiulis ir mokytojas.

Manoma, kad akmenys – tai mėnulio kulto atmaina, susijusi su derlingumu ir šalčiu; su įšalusia žeme, kuri gimdo pavasarį. Net iki mūsų dienų Lietuvoje yra išlikę nemažai vietų, kur gerbiami ir garbinami akmenys, žinant apie jų įstabią gydančią galią. Jie dažniausiai randasi buvusių šventyklų, šventviečių, alkų vietose, kur rieduliai tarnavo altoriumi bei energijos kaupikliais.

Aukšti, vertikaliai pastatyti akmenys arba kolonos simbolizuoja falą (tai gali būti medis, kalnas, medis ant kalno) – tai nuoroda į aukščiausios visatos jėgų palaikymą.

Senoliai žinojo apie ką kalba akmenys…

Kai lankote šventas vietas, jūs leidžiate pažinimo energijom aktyvuoti jūsų fizinį kūną ir didinti dvasinę plėtrą. Akmenys pritraukia žvaigždžių energiją. Mokslininkai senai stengiasi įminti senųjų šventų akmenų tokių kaip Stounhendžo paslaptis.

Senoliai statė šventoves, megalitinius statinius išskirtinėse geografinėse planetos taškuose tam, kad akumuliuoti portalų energijas. Žinote, kad portalai – energetiniai koridoriai, leidžiantys patekti į vieną ar kitą civilizaciją, panaudojami kaip langai pereiti į kitus išmatavimus. Kadaise žemiečiai portalų pagalba įeidavo į kitų žvaigždžių portalų sistemas tokių kaip Sirijus ir pan. Tam tikslui akmenys budavo išdėstyti pagal atitinkamą schemą, o šviesa tapdavo jų aktyvavimo raktu. To pasekoje Žemėn būdavo pritraukiamos atitinkamos rūšies žvaigždžių energijos. Tokiu būdu tarp žvaigždžių sistemų buvo vykdoma informacinė kaita. Susikūrė grandinė ”žmogus – Žemė – žvaigždžių sistema”. Tokias vietas žyiniai ir buvusių civilizacijų mąstantis elitas panaudodavo kūrybinių paieškų postūmiui, o įsimylėjėlių poros – pastojimui. Tokiu būdu pastoję kūdikiai įgaudavo žvaigždžių portalo charakteristikas. Kitos vietos būdavo naudojamos kaip transliavimo stotys, kalendoriai ar ateities programos ir tarnavo kaip paleidimo įtaisai, atsirandančių problemų sprendimui.

Taigi, akmenys kalba apie daug ką, mums belieka tik išgirsti……

Vertimas iš http://lubosvest.org.ua/

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+