Alkoholinių priklausomybių anatomija

Apie alkoholį perspėja mokslininkai,  bioenergetikai, dvasininkai. Galbūt reikėtų jų įsiklausyti?

Kiekvieno gyvenimo kokybė  rodo jo pasirinkimų rezultatą. Keičiant pasirinkimus keičiasi gyvenimas. Alkoholis pakenkia smegenis. Tam nereikia nė mokslininkų. Pakanka stebėti išgėrusius. Jeigu smegenys neatsistatytų,  vartojantys alkoholį gyventų minimaliai 20 – 30 metų, teigia informacijos šaltiniai. Oganizmas atstato savo funkcijas, tačiau nuo pastovaus smegenų naikinimo alkoholiu, jose įvyksta pakitimai, kurie sąlygoja priklausomybę nuo kvaišalų. Turintys liguistą priklausomybę jaučia pastovų energetinį badą. Alkoholis blokuoja suvokimo centrą. Suvokimas yra pagrindinis žmogaus evoliucijos variklis. Be suvokimo  žmogus naikinasi, pradžiai – morališkai, vėliau – fiziškai. Suvokimas – sunkiai atstatoma savybė. Geriantieji geria vaikų akivaizdoje, tai rodo, kad atsakomybės jie nejaučia.

Alkoholio mėgėjai dažnai sukuria sau negatyvias gyvenimo situacijas, barnius, pykčius. Jie mano, kad visi geria, o negeriančius dažnai išjuokia, žemina. Priklausomų nuo alkoholio skaitytojų forume daromos tokios išvados apie mokslininkų perspėjimus: „Šitą nuorodą pasiskolinsiu į savo dienoraštį.. skaitau ir siaubas ima.. bet kas iš to, lyg tai pakeistų mus.. Nė velnio.. laka visi aplinkui.. tą patį darom ir mes, ypač kai blogai.. arba labai „linksma” Ir gerai kad geria ir rūko.”

Kodėl egzistuoja neapykanta blaivininkams? Gal todėl, kad geriantieji jais nebegali tapti? Alkoholiu piktnaudžiaujantys randasi iškreiptų veidrodžių karalystėje…

Kaip elgtis su alkoholikais?

Nesureikšminkite jų kalbų, nes sutrikusi nuovoka. . Nuotaikų nestabilumas, pastovus nedarbingumas po eilinių išgertuvių, neleis turėti gerą darbuotoją.

Visi rimti sandėriai – rizikingi. Alkoholikas visada kels problemų. Geriančiųjų tėvų vaikai yra traumuojami dvasiškai ir morališkai. Todėl įstatymas juos turėtų ginti.

Natūrali atranka

Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės. Svarbu, kad visi turėtų informaciją, kaip gyventi sveiką pilnavertį gyvenimą. Ir labai svarbu, kad įstatymas gintų sveikai gyvenančius žmones, nuo tų, kuriems sveikatos nereikia.

www.psichohileris.lt

 

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+