Alkoholis — stop!

Apie alkoholį perspėja mokslininkai,  bioenergetikai, dvasininkai, parapsichologai, psichologai, visi, kurie išlaiko blaivų protą ir turi žinias bei atsakomybės jausmą. Kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybė priklauso nuo jo sveikų ir nesveikų elgesio pasirinkimų. Keičiant nesveikus įpročius į sveikus, keičiasi savijautos, finansinė, intymių, ir tarpasmeninių santykių kokybė. Alkoholis visapusiškai kenkia. Tai įrodyta tiek senovės, tiek dabartinių mokslininkų. Kiekvienas iš mūsų, būdamas blaivus ir stebėdamas išgėrusius asmenis, gali tuo įsitikinti pats. Po eilinio apsinuodijimo alkoholiu – išgertuvių, oganizmas vis sunkiau atstato savo funkcijas, o smegenyse įvyksta pakitimai, kurie sąlygoja liguistą priklausomybę nuo kvaišalų. Turintys šią priklausomybę jaučia pastovų energetinį badą. Be alkoholio niekas nebeįdomu.

Kaip alkoholis kenkia?

Alkoholis blokuoja, ardo, iškreipia suvokimo centrą. Be suvokimo  žmogus naikinasi morališkai, vėliau – fiziškai. Sveikas suvokimas – sunkiai atstatoma savybė. Alkoholio mėgėjai dažnai sukuria negatyvias gyvenimo situacijas: barnius, pykčius, nepasitenkinimą, priekabiavimą, neramumą, nepakantumą. Jie mano, kad visi geria, o negeriančius dažnai išjuokia ir žemina. Jų tarpe egzistuoja neapykanta blaivininkams, nes geriantieji jais nebeturi valios tapti. Todėl, dažnas stikliuko megėjas mano, jog tai neįmanoma.

Kaip elgtis su stikliuko megėjais?

Nesureikšminkite jų kalbų. Jų nuovoka sutrikusi. Nuotaikų nestabilumas, pastovus nedarbingumas po išgertuvių, tai alkoholizmo sindromas. Visi rimti sandėriai – rizikingi. Geriančiųjų tėvų vaikai yra pastovioje įtampoje, traumuojama jų psichika. Pastoviai geriantys vaikų akivaizdoje skiepija jiems žalingus įpročius nuo mažens.

Svarbu, kad visi turėtų galimybę žinoti, kaip gyventi sveiką pilnavertį gyvenimą. Svarbu, kad įstatymas gintų sveikai gyvenančius žmones, nuo tų, kuriems sveikatos nereikia, nuo tų, kurie sąmoningai jai kenkia. Svarbu, kad blaivūs žmonės būtų skatinami materialiai, kad ir toliau vestų sveiką gyvenimo būdą, o nesirūpinantys sveikata turėtų mokėti tam tikrą mokestį.

www.sveikata666.lt

 

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+