Apsipylimas vandeniu

26 Spa 2008 Vanduo 17

Mielosios ir mielieji,
rekomenduoju rytinį apsipylimą šaltu vandeniu kaip vieną iš būdų sveikatos palaikymui. Ar saulė,ar apsiniaukę, ar lietus, ar ramuma – atmosferos skirtumai juk tik paįvairina procesą. Va taip išbėgi į kiemą ryte, pasisemi vandens iš šulinio ir…ant savęs. Na čia, jei nuosavam kieme. O jei daugiabučiame, tai vonioje – irgi kibiriukas, šaltas vandenukas… Jausmas fantastiškas.

 

17 Komentaras

 1. esant slogai ar šiaip užgulus nosiai, esant joje „kamščiams”, dar prieš apsipylimą, galimas prasibėgimas iki suprakaitavimo. o tada tik spėk nosį pūstis…;)

 2. Aš kaip tikšiuo metu sloguoju,ir jau atsibodo, jaučiu reik eit šaltu vandeniu apsipilt :) gaila, kad šulinio neturiu, bet gal ir vonia tiks :)

 3. akmenėli, džiugu, kad ir Tu pasiduodi į vandens angelų glėbį ;) koks būčiau laimingas jeigu ir Tu įdėtum video ar bent nuotrauką kai apsipili šaltu vandeniu :)

  Angelas pilasi ant savęs Angelą, kas jam tas yr ;)

 4. Kartą atsibudau ryte sloguojančia nosimi, perštinčia gerkle ir apskritai tokia savijauta, dėl kokios anksčiau pas gydytojus eidavau ir vaistus gerdavau. Bet apsipyliau šaltu vandeniu ir iškart praėjo. :) O vakar ryte buvau užkimusi, noro lįsti po vandenuku nebuvo, tai apsipyliau tik kaklą. Ir ką, vėl viskas gerai. :) O juk anksčiau apsimuturiuodavau šalikais, gerdavau karštas arbatas su medumi ir laukdavau, laukdavau, kol pasveiksiu… Iki šiol mane stebina toks vandens poveikis.

 5. Prieš kelias dienas basas po sniegą pasiganiau :), šulinys kaip matau sukelia dar daugiau teigiamų emocijų!

 6. O, Angele, sveikinu jus su apsipylimu. Jūs taip angeliškai po jo nuskridote…..:)

 7. o vonioj piliesi šaltu vandeniu?

 8. sutinku :) bet kai yra viskas namie tai labai šauniai yra :)

 9. Artūrai, kibirą galima ir prie jūros nusivežti ar prie kokio kito vandens telkinio (ar vonioje apsipylti) ;)

  o maudymasis šaltame vandenyje ir apsipylimas vandeniu duoda labai skirtingus efektus :)

 10. Kaip džiugu matyti, kad žmonės turi šulinius :P

 11. siandien pirma karta pyliausi su lediniu vandeniu is sulinio, wa ziurejau kaip visi kaifuoja nuo vandens angelo ir as pabandziau. taciau kai tik nusipyliau supratau kad truputi salta :)
  jeigu pasiseks idesiu video :)

 12. Saulės šviesa – tai gyvybės esmė,
  Gyvybės kūnas – tai vandens tėkmė.

  Vasarą Saulė šildo ir maitina,
  Žiemą vanduo šaldo ir grūdina.

  Taip išsivystome stiprūs ir džiugūs,
  Pilni stiprybės, tad norime dūkti! :arrow: ;)

 13. Užpraeitą pavasarį maudžiausi ežere (lauko temperatūra ~+10C), praeitą rudenį karjere (~+5C), šį pavasarį jūroje(~+10C), o šia žiemą pradėjau apsipilynėti kibiru(-5C). Jūroje žiemos metu dar nesimaudžiau :)
  Dažniausiai būnu rami. Man ramybė patinka :)

 14. Melisa, jūs pavydėtinai ramiai elgetės su lediniu vandeniu ir žiema. O jūroje kaip? Išlaikote tokią pačią ramybę? (Žiemą, žinoma) o gyvenime?

 15. Pritariu. Apsipylimas iš kibirėlio šaltu vandeniu puiki priemonė grūdintis, be to, tai labai maloni procedūra, nes nusipylus atsigaunama, įsijungia naujas kvėpavimas. Jeigu kankina bloga nuotaika, liūdesys, tai puikiausia sveika priemonė – apsipylimas. Silpnumas, mieguistumas, susinervinimas praeina nuo šalto vandens kibirėlio. Žinoma, nuostabu, kai tai gali daryti stovint basomis ant žemelės ir pilantis vandeniu iš šulinio. Po to reikia pasiklausyti savo kūno: ar norisi iš karto į chalatą susisukti (kas labai malonu), ar norisi dar pabūti nuogai prieš dangų ir vėją? (kas taip pat labai malonu). Šluostytis reiktų atprasti, nors išsitrinti šiurkščiu rankšluosčiu savotiškas malonumas.

 16. Aš irgi propaguoju apsipylimą šaltu vandeniu, labai gerai grūdina:) O ir apskritai plaukiojimas ištisus metus irgi daro stebuklus. Baseinu irengimas pirtyje buvo vienas  geriausių sprendimų, visa šeima visai nesergame žiemą :)

 17. Aš irgi propaguoju apsipylimą šaltu vandeniu, labai gerai grūdina:) O ir apskritai plaukiojimas ištisus metus irgi daro stebuklus. Baseinu irengimas pirtyje buvo vienas  geriausių sprendimų, visa šeima visai nesergame žiemą :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+