Mielosios ir mielieji,
rekomenduoju rytinį apsipylimą šaltu vandeniu kaip vieną iš būdų sveikatos palaikymui. Ar saulė,ar apsiniaukę, ar lietus, ar ramuma – atmosferos skirtumai juk tik paįvairina procesą. Va taip išbėgi į kiemą ryte, pasisemi vandens iš šulinio ir…ant savęs. Na čia, jei nuosavam kieme. O jei daugiabučiame, tai vonioje – irgi kibiriukas, šaltas vandenukas… Jausmas fantastiškas.

 

17 komentarai
 1. Anonimas
  Anonimas rašo:

  esant slogai ar šiaip užgulus nosiai, esant joje „kamščiams“, dar prieš apsipylimą, galimas prasibėgimas iki suprakaitavimo. o tada tik spėk nosį pūstis…;)

  Atsakyti
 2. Anonimas
  Anonimas rašo:

  Aš kaip tikšiuo metu sloguoju,ir jau atsibodo, jaučiu reik eit šaltu vandeniu apsipilt :) gaila, kad šulinio neturiu, bet gal ir vonia tiks :)

  Atsakyti
 3. Anonimas
  Anonimas rašo:

  akmenėli, džiugu, kad ir Tu pasiduodi į vandens angelų glėbį ;) koks būčiau laimingas jeigu ir Tu įdėtum video ar bent nuotrauką kai apsipili šaltu vandeniu :)

  Angelas pilasi ant savęs Angelą, kas jam tas yr ;)

  Atsakyti
 4. Anonimas
  Anonimas rašo:

  Kartą atsibudau ryte sloguojančia nosimi, perštinčia gerkle ir apskritai tokia savijauta, dėl kokios anksčiau pas gydytojus eidavau ir vaistus gerdavau. Bet apsipyliau šaltu vandeniu ir iškart praėjo. :) O vakar ryte buvau užkimusi, noro lįsti po vandenuku nebuvo, tai apsipyliau tik kaklą. Ir ką, vėl viskas gerai. :) O juk anksčiau apsimuturiuodavau šalikais, gerdavau karštas arbatas su medumi ir laukdavau, laukdavau, kol pasveiksiu… Iki šiol mane stebina toks vandens poveikis.

  Atsakyti
 5. Anonimas
  Anonimas rašo:

  Prieš kelias dienas basas po sniegą pasiganiau :), šulinys kaip matau sukelia dar daugiau teigiamų emocijų!

  Atsakyti
 6. Anonimas
  Anonimas rašo:

  Artūrai, kibirą galima ir prie jūros nusivežti ar prie kokio kito vandens telkinio (ar vonioje apsipylti) ;)

  o maudymasis šaltame vandenyje ir apsipylimas vandeniu duoda labai skirtingus efektus :)

  Atsakyti
 7. Angelas
  Angelas rašo:

  siandien pirma karta pyliausi su lediniu vandeniu is sulinio, wa ziurejau kaip visi kaifuoja nuo vandens angelo ir as pabandziau. taciau kai tik nusipyliau supratau kad truputi salta :)
  jeigu pasiseks idesiu video :)

  Atsakyti
 8. Anonimas
  Anonimas rašo:

  Saulės šviesa – tai gyvybės esmė,
  Gyvybės kūnas – tai vandens tėkmė.

  Vasarą Saulė šildo ir maitina,
  Žiemą vanduo šaldo ir grūdina.

  Taip išsivystome stiprūs ir džiugūs,
  Pilni stiprybės, tad norime dūkti! :arrow: ;)

  Atsakyti
 9. Anonimas
  Anonimas rašo:

  Užpraeitą pavasarį maudžiausi ežere (lauko temperatūra ~+10C), praeitą rudenį karjere (~+5C), šį pavasarį jūroje(~+10C), o šia žiemą pradėjau apsipilynėti kibiru(-5C). Jūroje žiemos metu dar nesimaudžiau :)
  Dažniausiai būnu rami. Man ramybė patinka :)

  Atsakyti
 10. Anonimas
  Anonimas rašo:

  Melisa, jūs pavydėtinai ramiai elgetės su lediniu vandeniu ir žiema. O jūroje kaip? Išlaikote tokią pačią ramybę? (Žiemą, žinoma) o gyvenime?

  Atsakyti
 11. Anonimas
  Anonimas rašo:

  Pritariu. Apsipylimas iš kibirėlio šaltu vandeniu puiki priemonė grūdintis, be to, tai labai maloni procedūra, nes nusipylus atsigaunama, įsijungia naujas kvėpavimas. Jeigu kankina bloga nuotaika, liūdesys, tai puikiausia sveika priemonė – apsipylimas. Silpnumas, mieguistumas, susinervinimas praeina nuo šalto vandens kibirėlio. Žinoma, nuostabu, kai tai gali daryti stovint basomis ant žemelės ir pilantis vandeniu iš šulinio. Po to reikia pasiklausyti savo kūno: ar norisi iš karto į chalatą susisukti (kas labai malonu), ar norisi dar pabūti nuogai prieš dangų ir vėją? (kas taip pat labai malonu). Šluostytis reiktų atprasti, nors išsitrinti šiurkščiu rankšluosčiu savotiškas malonumas.

  Atsakyti
 12. Bernardas
  Bernardas rašo:

  Aš irgi propaguoju apsipylimą šaltu vandeniu, labai gerai grūdina:) O ir apskritai plaukiojimas ištisus metus irgi daro stebuklus. Baseinu irengimas pirtyje buvo vienas  geriausių sprendimų, visa šeima visai nesergame žiemą :)

  Atsakyti
 13. Bernardas
  Bernardas rašo:

  Aš irgi propaguoju apsipylimą šaltu vandeniu, labai gerai grūdina:) O ir apskritai plaukiojimas ištisus metus irgi daro stebuklus. Baseinu irengimas pirtyje buvo vienas  geriausių sprendimų, visa šeima visai nesergame žiemą :)

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Nesivaržykite, parašykite ką galvojate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.