Grete Pointareli

Apsivalymas veda link Harmonijos

Sekite virškinimą. Žarnynas privalo dirbti, kaip laikrodis. Užkietėję viduriai – tai nuodijimąsis, suglebusi oda. Pagal rytų išmintį, plonasis žarnynas, tai šaknys. Darykime išvadas. Jeigu šaknys sveikos, tai ir augalas stiprus bei sveikas. Žarnyno sveikata pirmiausia priklauso nuo maisto: gyvi vaisiai ir daržovės, švarus vanduo, kuo mažiau klijų – miltinių patiekalų, kuo daugiau salotų, nevirtų košių, arbatos, ypač ramunėlių rytinė arbata daro gražią odą. Tarp kitko, būtent odos stovis didžia dalimi priklauso nuo geriamo vandens kokybės ir kiekybės. 2 litrai nevirinto, bet gyvo vandens dienoje padės išlaikyti gerą odą.

Miegas  – sveikų žmonių draugas

Kitas dar svarbesnis jaunystės – sveikatos svertas yra pilnavertis miegas. Miego trūkumas didžiausias proto, grožio ir sveikų plaukų priešas. Ypač miego trūkumas mažina protavimo galimybes… Kas benutiktų stenkitės išsimiegoti visada ir visur. Geras miegas ne tik atpalaiduoja kūną greitam atsistatymui, bet ir išvalo visapusiškai net morališkai. Miegas nuplauna emocijas ir atmintyje lieka tik faktai:). Jeigu žmogus nepaiso faktų – jis ligonis.

Dabar paplitusi tokia bakterija „viskas gerai, aš į viską žiūriu pozityviai, viskas nuostabu“. Po kiek laiko žmogus nebetelpa pro duris, vaistų spintoje naujos lentynos, o jis vis dar šypsosi atsieit išlaiko pozityvą. Realybę būtina matyti, realybę, o ne dirbtinai laikytis „pozityvumo“.

Švarus, šviežias oras yra galios ir grožio būtinybė. Jeigu esate ligonis, būtina ilgai ilgai vaikščioti gryname ore. Tai jums yra vaistai. Be jokios abejonės bėgimas yra sveikų žmonių sveikatos šaltinis. Kasdien prabėgti bent 10 kilometrų tikrai yra puiki priemonė tiek nuo protiško, tiek nuo kūniško sudribimo.
Kambario langai turėtų būti visada atviri, ypač žiemą kuo dažniau vėdinkite patalpas. Dar keli nuostabūs grožio svertai yra pirtis, džiakuzi. Oda gyva. Joje susikaupia daug toksinų, nuo kurių būtina kasdien išsivaduoti. Toksinai yra ne būtinai iš aplinkos ar maisto apykaitos produktai. Dažnai toksinai, tai jūsų blogų, piktų, pagiežingų minčių, lervinių nuotaikų produktai. Muilas ir trynimas nėra puikiausios priemonės odai. Džiakuzi savaime nuplauna odą be jokių trynimų. Pakanka joje atsipalaiduoti ir jausti malonumą. O ilgas plaukimas baseina ar jūroje – tiesiog gydo…. Yra apskaičiuota „Pi“ tikslumu, jog žmogus galėtų išprakaituoti per odą 3, 5 kartų daugiau nešvarumų, nei per tiesiąją žarną ar inkstus. Tai galima padaryti pirtyje. Gerai kai pirtis yra iš medžio,  į iš vakaro užsūdytą vandenį įmerkus gauruotą rankšluostį išsitrinti kūną. Jis tampa raudonas. Patartina naudoti ne muilą, o kukurūzų miltus arba tiesiog nieko… Pakankamas vitaminų kiekis tikrai yra ne bandelėse ar alkoholyje ir cigaretėse:).

Jeigu jūs vis dar turite viršsvorį – reiškia jūs vis dar nesusivokėte savyje…. nejaučiate savo kūno ir sielos. Nesvarbu ką turite ir kokias pareigas užimate – jūs vis dar nevaldote savo elementarių – natūralių poreikių. Kiekvienas viršsvorio kilogramas yra jūsų nutolimas nuo savęs… Ktas svoris – kitas mąstymas – kitas aš. Gaila, kai neharmoningos kūno formos valdo harmoningas kūno formas ir net diktuoja joms taisykles, bei istatymus. Tame ir visas pasaulio blogis: karai, agresija, kerštai ir prievarta. Harmonija su niekuo nekariauja… ji yra, gamta, kuri irgi su niekuo nekariauja. Tik, kai neharmoningų tampa 1% daugiau – biosfera pati apsivalo… ir gyvena toliau… nėra kuo stebėtis meteoritais, žemės drebėjimais ir kitais valymo būdais… :)

Ramybė

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+