Ar egzistuoja ir kur yra G taškas? (N-18)

Apie G tašką daugelis yra ne kartą girdėję, tačiau ne visi žino, kur jis yra, o nemaža dalis žmonių aplamai abejoja jo egzistavimu. Netgi pastaraisiais metais žiniasklaidoje periodiškai pasirodo pranešimų apie nesėkmingas mokslininkų pastangas ieškant šio „mistinio“ taško.

Nepaisant to, tokį atradimą gali atlikti, ko gero, kiekviena moteris arba nekompleksuotas vyras, kuriam visapusiškai patinka priešingos lyties atstovės. Ši itin jautri moters kūno vieta pirmiausia buvo aprašyta vokiečių ginekologo Grafenbergas, kuris laikomas jo atradėju. Specialistas garsųjį ir paslaptingą tašką apibūdino gana detaliai. Daugelis moterų ir vyrų jam dėkingi už tai, jog padovanojo naują galimybę patirti malonumą, o kitiems suteikė žinių, kaip pamaloninti savo partnerę.

Kur yra G-taškas ir kas tai?

G taškas

G taškas yra nedidelė sritis ant makšties priekinės sienelės, įsikūrusi 3-5 centimetrų atstumu nuo įėjimo, už šlaplės ir tiesiai po gaktos kaulu. G taškas susiformavo priešingoje klitoriui, kuris yra makšties išorėje, pusėje, tuo tarpu paslaptingoji vietelė pasislėpė jos viduje.
Kai kurie ekspertai G tašką vertina kaip vyrų prostatos analogą. Šioje, bene jautriausioje moters kūno vietoje taip pat aptinkams liaukų audinys, labai panašus į prostatos. Minėtas darinys yra aplink moters šlaplę. Tiesą sakant, tai nėra taškas, o trimatis objektas, kurio matmenys dažniausiai siekia apie 30 x 20 x 10mm, t. y. Sritis gerokai mažesnė už tipišką vyro prostatą.

Norint aptikti G tašką geriausia tai daryti kai partnerė jau yra šiek tiek lytiškai susijaudinusi, nes tuomet jautri sritis išsiplečia bemaž du kartus. Atlikti „tyrimus“ bus patogiau jei partnerė gulės ant nugaros. Atsargiai įveskite pirštus arba liežuvį į savo „antrosios puselės“ vidų ir švelniai patikrinkite nuo įėjimo į makštį 2-5 cm atstumu esančią sritį. Šią vietą galima pajusti netoli gaktos kaulo, o jaučiama ji kaip nedidelis kauburėlis. Srities audinys yra nežymiai tankesnis už aplink esančius ir išoriškai primena graikišką riešutą. Apie sėkmingas savo paieškas galite suprasti ir iš moters teigiamos reakcijos.

Pasirodęs moters ejakuliatas, kuris yra mokslo taip pat gana mažai ištirtas reiškinys, savo ruožtu irgi parodo sėkmingą G taško stimuliaciją. Taip nutinka, nes ši vieta susideda iš liaukų, o erotinių žaidimų stimuliavimas priverčia jas išskirti šiek tiek skysčio. Seksologai tikina, kad šio skysčio paskirti yra papildyti makštį drėgmės, kad spermatozoidai patogiau pasiektų gimdoje besančius kiaušinėlius.

G taško stimuliavimas

G taškas yra pakankamai glaudžiai susijęs su šlaple, todėl kai kurioms moterims jo stimuliavimas iš pradžių gali priminti norą patekti tualetą. Jei nei vienas iš partnerių neturi patirties su G tašku, prieš aktą būtų racionalu nueiti į tualetą, kad proceso metu nekiltų jokių abejonių ir būtų išvengta nenumatytų trikdžių. Aptikę G tašką neskubėkite iš karto jo masažuoti labai intensyviai. Svarbu stimuliaciją atlikti atsargiai, kadangi ten yra gleivinė, todėl gali pažeisti audinius, jei naudosite pernelyg intensyvius veiksmus.

Be to, ši kūno sritis yra labai jautri, todėl partnerei tai gali būti nemalonu, o kraštutiniais atvejais netgi skausminga. Visuomet stenkitės elgtis švelniai ir atsargiai. Norint suteikti daugiau pasitenkinimo partnerei reikėtų laikas nuo laiko keisti judesių kryptį ir intensyvumą, bei spaudimo jėgą, nes prie monotonijos organizmas greitai pripranta ir todėl gaunamas efektas susilpnėja. Tinkamas šio taško masažas visuomet užtikrina daugybinį jūsų partnerės orgazmą ir, savaime suprantama, pagerina santykius bei tarpusavio supratimą.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+