Urinoterapija – gydymas šlapimu

Ar šlapimas – vaistas?

Kažkada ankstyvoj paauglystej skaičiau knygą „Ar šlapimas-vaistas?”, tiesa, autoriaus jau neprisimenu. Ten buvo aprašyta žmonių patirtis, kaip pvz.: žmonės kalnuose berods apie mėnesį neturėdami ko valgyt ir gerti gėrė savo šlapimą ir prausėsi juo ir liko sveiki gyvi. Taip pat aprašytas šlapimo vartojimo būdas. Taigi, norėjau paklausti, gal kas žinote ką nors apie šlapimo poveikį arba gal esate su tuo labiau susipažinę?

9 Komentaras

 1. Lina wrote:

  Kažkada ankstyvoj paauglystej skaičiau knygą „Ar šlapimas-vaistas?”, tiesa, autoriaus jau neprisimenu. Ten buvo aprašyta žmonių patirtis, kaip pvz.: žmonės kalnuose berods apie mėnesį neturėdami ko valgyt ir gerti gėrė savo šlapimą ir prausėsi juo ir liko sveiki gyvi. Taip pat aprašytas šlapimo vartojimo būdas. Taigi, norėjau paklausti, gal kas žinote ką nors apie šlapimo poveikį arba gal esate su tuo labiau susipažinę?

  Įdėjau straipsnį jūs turite mėnesio prieigą galite paskaityti čia
  Pamąstykime logiškai

  Kas yra šlapimas? Tai ištirpę toksinai fiziologiškai pagamintame vandenyje, kuriuos organizmas išmeta iš savęs. O jūs jam siūlote įpilti juos atgal? Nieko baisaus be abejo nenutiks: organizmas kartą išmetė iš savęs šias šiukšles – išmes ir dar kartą, ir dar kartą… Čia panašiai kaip ir su mineraliniu vandeniu ar homeopatija – kai organizmui duodami dozuoti nuodai jis ima ir stimuliuoja savo valymo funkciją. Tuo būdu jis ne tik šlamštą išmetą bet ir užsistovėjusius „daiktelius“ .
  Be visų straipsnyje išdėstymų – pridurčiau, kad šiandien gydymui gali būti pasiūlyta bet kas, ir kažkam tai suveiks, tačiau tai nieko nereiškia. Medicina bando gydyti eksperimentiniu būdu įrodytais metodais, kurie veikia bet kokią gyvą materiją, ir išgydo, tačiau ar nuo tų išgydymų žmonija tapo geresnė, protiungesnė ir sveikesnė. Ne. Tik padaugėjo klinikų, gydytojų ir vaistų. Todėl žiūrint į gyvenimą, kaip į išgyjimą, visada klestės gydymo prekyba, o ten viskas gydo :)
  Sakyčiau laimė, jeigu žmogus suvokia, kad gyvenimas organizmui duoda tiek gyvybę tiek mirtį, ir tik žinios ir asmeninė intuicija parodo žmogui ką rinktis, o jau jo sveikata parodo, ar žmogus turi tikras žinias ir tikrą intuiciją :)

  Jeigu kalbėti apie tai, kad žmonės išgyveno gerdammi šlapimą, tai bet ką valgydami ar gerdami jie gali išgyventi, pvz. moteris išgyveno pati ir išsaugojo kūdikiui gyvybę, duodama jam gerti savo kraują, (jie buvo ilgą laiką prispasti po griuvenų nuolaužom), žmonės išgyvena valgydami žemę, smėlį, bet ką kas nesuardo jų virškinimo trakto ar nenunuodija. Tai todėl, kad organizmas toks stiprus, jos žmogus vis dar negali patikėti, kad organizmas daug stipresnis ir protingesnis už … žmogų (be smegenų :)). Jūs tik pagalvokite – organiuzmas pastoviai nuodijamas mėsa, alkoholiu, mirusiais – virtais produktais išgyvena 50 -70 metų ir tik tada miršta pats. Na šiandien nuo per didelio gydymo metodikų, miršta daug anksčiau… deja. ‘Tikiuosi atsakiau į jūsų klausimą.

 2. Pagal šlapimo spalvą sakoma galima nuspręsti trūksta ar ne organizmui vandens. Tamsi spalva rodo trūkumą, o šviesi normą. Na galite pabandyti, negeriant vandens, per sausą badavimą, šlapimas tikrai patamsėja ir kvapas atsiranda, o badaujant su vandeniu viskas puikiai ir spalva lyg vanduo ir kvapo jokio.
  Tačiau šiaip atkreipti dėmasį reiktų į tai, nes yra žmonių, kurie atsieit valgo normaliai ir gerai normaliai, o šlapimas tamsus ir dvokiantis. Valgant vien vaisius, kūnas ir jo atliekos neturi blogo kvapo, todėl ir prakaituojant kūno kvapas yra dažniausiai atspindintis tą maistą ir gėralą, kurį žmogus naudoja. Kaip pastebėjau vartojant kavą, atsiranda nekoks kūno kvapas, net jeigu valgai tik florą. O vartojant pieno produktus kvapas taip pat ne koks.

 3. neriziz wrote:

  Ir visai nesvaru kaip mes ta grozi ar isgirsim, ar pajausim ar pamatysim, vis teik jis suteiks mums palaima, kadangi tai teigiami impulsai, kuriu isileistu i vidu niekas nenaikina, kaip pvz bakterijas naikina imunine sistema :)

  pritariu :)
  tik kad skirtingai matom :) o tada kaip?

 4. Ir visai nesvaru kaip mes ta grozi ar isgirsim, ar pajausim ar pamatysim, vis teik jis suteiks mums palaima, kadangi tai teigiami impulsai, kuriu isileistu i vidu niekas nenaikina, kaip pvz bakterijas naikina imunine sistema :)

 5. Na taip, grožio terapijos naudą pastebėjau. Šiaip dažnai daug kur matau grožį, pritariu dėl jo įtakos, visgi, smagiausia tą grožį kurti :roza:

 6. Na dėl naudos nėra prasmės ginčyis, nes gi kažkam naudinga.
  Bet jeigu man būna kokie tai negalavimai žinote nekyla noras gerti tai… tačiau man labai padeda ir naudinga žiūrėti į grožį. Tikrai grožis gydo. Žiūrėdama į jį imu jausti, kad viskas yra gražu, ir aš persisunkiu tuo grožiu į kurį žiūriu. Tikrai, pabandykite kai jums reikia energijos, pažiūrėti į kokį nors grožį: gražų žmogų, gamtą, paveikslą, gyvūną – tiesiog žiūri ir jauti kad viskas gerėja, sakyčiau tai gydymas per akis :)

 7. :) Taip atsakėt į mano klausimą. Aš kaip tik ir galvojau, ar gali būt naudinga tai, ką organizmas išmeta. Ačiū už informaciją :)

 8. Tiesiog norisi daugiau informacijos. Nes tos knygos jau seniai neturiu. Ir tiesa sakant, tuo metu taip bandžiau gydytis paauglystes odos problemas, ir lyg padėjo. Dabar prisiminiau kad yra toks būdas, tai gal jis veiksmingas kitose srityse ir naudingas. Gal nedaugeliui tai aktualu, bet gal kažkam naudinga būtų. Rašau klausimo forma, nes neturiu informacijos.

 9. Mes esame su tuo susipažinę, tačiau atsiprašysiu už klausimą į klausimą: o kodėl gimė šis klausimas jums, ar manote tuom gydytis? Na tiesiog taip būtų lengviau atsakyti.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti *

Search

+